Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#1 2011-04-19 13:30:00

Svilengrad
Модератор

КАМПАНИЯ - да върнем феновете на стадионите!

Мисля, че от такава тема има нужда. Какво мислите mislitel
Не съм сигурен, но някой ми беше казал, че в Сърбия са правили такава кампания, и е била доста успешна, нека някой по запознат да каже, и какво мислите изобщо за това дали могат стадионите ни поне да не изглеждат толкова празни колкото са сега.

lohness: Ми не мога да кажа, че поляците ни превъзхождат като набор от песни или синхрон. Но определено имат по-добра посещаемост и по този начин ще ни надминат,ако в БГ не стане революция.

http://i37.tinypic.com/2z8qir8.jpg

Офлайн

#2 2011-04-19 13:45:43

big trouble
Потребител

Re: КАМПАНИЯ - да върнем феновете на стадионите!

И с кампания и без ,няма как да се пълнят стадионите при това ,което показва родния футбол.

когато разумът спи се раждат чудовищата...

Офлайн

#3 2011-04-19 13:53:00

JRLVBOTEV
Потребител

Да се спре интернета, телевизията в деня на мача да се отварят само кръчмите. Да се увеличат пенсийте  debil  И НАЙ-ВАЖНОТО БЕЗПЛАТЕН ВХОД!

http://imageshack.us/a/img94/3717/ys1.gif

Офлайн

#4 2011-04-19 14:04:41

SinyaSofia
Потребител

хахаха дай само безплатен вход на вас жАлтите, да ви еба в бедняците

Отдавна не е просто футбол!

Офлайн

#5 2011-04-19 14:07:58

URNY
Потребител

Малко трудно е да се върнат феновете по стадионите, не стига че играта на терена не никаква игра ами това че ако идеш на стадиона случайно може да те набият полицаите независимо дали си виновен или не..може някой от противниковата агитка да те стреля със въздушна пушкаа.И със кампания и без феновете няма да се върнат,но иначе съм съгласен когато националния ни тим играе да се иде и да се подкрепя независимо от коя агитка сме и че сме се били помежду си по стадионите..Но ако стане и истинските фенове се върнат и играта на отборите се подобри ще се радвам да гледам пълни стадиони като преди 10-тина години. .... metal  metal  metal  bira  bira  bira

http://i97.photobucket.com/albums/l206/TERMINATORA/azmrazya2cl.jpg

Офлайн

#6 2011-04-19 14:10:51

CSF
Потребител

Синя София ... за пореден път показа колко си прост! Иначе има само един начин. Да не предават мачовете по нито една телевизия или сайт!!!

http://i.imgur.com/PsnqB.png

Офлайн

#7 2011-04-19 14:13:08

1912plovdiv
Потребител

Какви кампании какви 5 лв ... позорно БФС пропито от корупция ... 99% от собствениците на най-големите клубове - доказани престъпници и мутри ... черно тото , пране на пари , ДЮШ тъне в мизерия , излагации и срам в Европа .... когато тези неща се оправят - публиката ще се върне от самосебе си ...

▒▓█▀▄▀▄  БОТЕВ  ▀▄▀▄█▓▒

Офлайн

#8 2011-04-19 14:46:27

MachineGun
Потребител

1912plovdiv написа:

Какви кампании какви 5 лв ... позорно БФС пропито от корупция ... 99% от собствениците на най-големите клубове - доказани престъпници и мутри ... черно тото , пране на пари , ДЮШ тъне в мизерия , излагации и срам в Европа .... когато тези неща се оправят - публиката ще се върне от самосебе си ...

bira

Офлайн

#9 2011-04-19 15:01:44

wo0t
Потребител

За да се върнат хората,някои трябва да си тръгнат  bira

Офлайн

#10 2011-04-19 16:55:53

big trouble
Потребител

CSF написа:

Иначе има само един начин. Да не предават мачовете по нито една телевизия или сайт!!!

И мислиш ли ,че това ще накара хората да ходят на стадиона?Много хора толкова са се отвратили от нашето първенство,че не само не ходят на стадиона ,а не искат и да чуват за него... като не дават нашето по телевизията,ще гледат някое по-качествено... или искаш да спрът да дават всякакъв футбол по телевизията?

когато разумът спи се раждат чудовищата...

Офлайн

#11 2011-04-19 17:05:36

SOUTH
Потребител

Свиленграде, или имаш много свободно време, или си уникално просто парче. Как може да се пусне такава тема??? На всеки му е ясно как ще се върнат хората - за да има хора на стадиона, те трябва да имат какво да гледат. Рядко вече ходят хората само заради историята и емблемата на любимия си отбор. mislitel

ORIGINAL FANS LEVSKI SOFIA !

Офлайн

#12 2011-04-19 17:07:46

1913
Потребител

SOUTH написа:

Свиленграде, или имаш много свободно време, или си уникално просто парче. Как може да се пусне такава тема??? На всеки му е ясно как ще се върнат хората - за да има хора на стадиона, те трябва да имат какво да гледат. Рядко вече ходят хората само заради историята и емблемата на любимия си отбор. mislitel

След това мнение може да затваряте темата.Кратко, точно и ясно.

Офлайн

#13 2011-04-19 17:37:38

Svilengrad
Модератор

SOUTH написа:

Като ходят заради историята, защо на Левски - Черно море имаше 800 човека, не те ли е срам ? Не искаш ли нещо да се промени, говоря не за футбола, защото футбола ние феновете не можем да го променим. Миналата седмица бях прочел след мача Ботев Пловдив - Гигант Съединение, как фен на Ботев беше писал: След такава игра на другия мач очаквайте 1000 човека, във случая Ботев не играят за нищо, победиха с 3:1, играчите не се напрягат. На следващия мач на Ботев, тази събота срещу Свиленград победиха 7:0, дори можеха да ни победят със 12:0 и повече, и според логиката на ония пич, на следващия мач трябва да има много хора, защото Ботев са разгромили и са играли много добре. Аз ако гледам всеки мач каква е играта на отбора, то трябва след това да преценям дали да ходя на следващия мач според играта от миналия ли ? Явно е, че футбола ни е зле, но ние като не ходим на стадионите, то става още по зле, И С ГОЛЕМИ БУКВИЧКИ ИСКАМ ДА КАЖА, ЧЕ В ПОСЛЕДНО ВРЕМЕ МНОГО УМНИЦИ ТЪРСЯТ ОПРАВДАНИЯ, САМО ЗА ДА НЕ ОТИДАТ НА МАЧ!

lohness: Ми не мога да кажа, че поляците ни превъзхождат като набор от песни или синхрон. Но определено имат по-добра посещаемост и по този начин ще ни надминат,ако в БГ не стане революция.

http://i37.tinypic.com/2z8qir8.jpg

Офлайн

#14 2011-04-19 18:00:50

UBG
Потребител

Не знам как и защо, но този спорт ми влезна под кожата и просто не мога без него. Не много отдавна, в края на 90-те и 2000/2001 стадионите бяха пълни. Не само в София, Пловдив и Варна, а във всички областни градове! Хората, колкото и зле да играеше отбора им, отиваха на стадиона защото милееха.
В днешно време, поради една или друга причини, са малко хората, които наистина милеят. Някои отиват да убият време, други да по напсуват малко, за да си изкарат лошата енергия, трети заради модата и едва четвърти, тези, които наистина не могат да живеят без да наблюдават и подкрепят любимия отбор.

Някой си беше казал, че за да се реши един проблем, трябва да се мисли по начин различен от този, който е бил в главата ти по време на създаването на проблема.

Според мен, за да започнат да се пълнят стадионите отново, то те трябва да се въведат в приличен вид - красиви и изчистени. Първенството трябва да бъде максимално чисто и добре организирано, а не със събития като "Уефа разследва мачове от България", "50 футболисти остават без отбори", "4 отбора от "Б" група се отказват поради финансови проблеми".... и тн.
Ако всичко на терена зависи от самия отбор, а не от съдии, президенти, задкулисни игри и победата зависи от тактиката и играта, то тогава съм сигурен, че дори и да падат, отборите ще играят пред доста зрители. Зрители, отищли да гледат спорт, да видят резултата от тренировките, които е провел тима, да видят тактиката на треньора и да подкрепят с песни нахъсвайки още повече любимците си.
И те ще бъдат там, без значение дали билета е 1, 2 или 6 лева. Те ще бъдат там, защото ще се чувстват част от тази игра.

Офлайн

#15 2011-04-19 18:05:05

addicted
Потребител

SOUTH написа:

Айде стига глупости с това, че няма какво да се гледа.. Сърбите да не мислиш, че гледат нещо повече от нас? Нямало какво да се гледа, това е най смешното оправдание.Мачове като Левски-Черно море, Литекс - Левски, Локо Плд - Славия, сега се сещам за тея, да не би да нямаше какво да се види? Само феновете на Левски които са регистрирани или влизат в тоя форум, да бяха на мача с Черно море, щяха да са повече от онези 400 неделя вечерта.Ама нали са големи хулигани и във форумите да се биеш с клавиатурата е по добре..
От към публика единствено Пловдивските и донякъде Берое, другото е смешна работа.

Офлайн