Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2011-04-15 20:35:11

Supporter
Потребител

Re: Локо Пд остаря с 10 години. Локомотив Пловдив 1926 АД!

kura mi qnko написа:
ultras_1948 написа:

Не искам да им спамя в темата на буферите, ама тва според мен е истина точно толкова, колкото и че Левски са 1911 година основани  mislitel

Левски е създаден 1914! Мани тия простотии на Шматков!

Това 1911 все пак не е приписване на година на друг отбор. А това, че Патков е на кафево си е негов проблем. Левски е създаден на 24 май 1914 !

Офлайн

#17 2011-04-15 20:36:54

kriviq
Потребител

addicted написа:
EastStand написа:

Комунистическо подменяне на историята а? Хахахаха,колко са жалки в опитите си да се изкарат някакви антични и едва ли не отбор с традиции,то не бяха беси,2001,1936,1926..смях

Папагал като си научите историята тогава може да се смееш.Тя вашата история от ухо на ухо и накрая през 80-те излиза, че сте 1912  smqh Само дето вас никой не ви е броил за живи, докато Славия, Черно море и Левски имат изиграни мачове по онея години ..  debil

Що говориш на изуст бе помак ? Ти през 80-те не си бил заплануван,камоли да знаеш какво излиза тогава . Никой не ни е броил за живи ли ? Ти знаеш ли,че от 1981 до 1989 сме били 5 пъти бронзови медалисти,имаме 3 купи тримонциум,1 национална купа + още един финал както и веднъж вицешампиони,и съм сигурен,че пропускам нещо ! и това в рамките на 8 години ! иначе никой не ни броял за живи ... майка ти не са я брояли за жива,глупак  smqh

Последна редакция от kriviq (2011-04-15 20:38:16)

Kво като главата ми е проста,нали огъвъм лостa !

Офлайн

#18 2011-04-15 20:47:01

RADIKAL88
Потребител

Те хората повод си търсят да се напият , а вие им се врете, бива ли такова нещо??? smqh

Само ЦСКА!!!

Офлайн

#19 2011-04-15 20:49:09

addicted
Потребител

kriviq написа:
addicted написа:
EastStand написа:

Комунистическо подменяне на историята а? Хахахаха,колко са жалки в опитите си да се изкарат някакви антични и едва ли не отбор с традиции,то не бяха беси,2001,1936,1926..смях

Папагал като си научите историята тогава може да се смееш.Тя вашата история от ухо на ухо и накрая през 80-те излиза, че сте 1912  smqh Само дето вас никой не ви е броил за живи, докато Славия, Черно море и Левски имат изиграни мачове по онея години ..  debil

Що говориш на изуст бе помак ? Ти през 80-те не си бил заплануван,камоли да знаеш какво излиза тогава . Никой не ни е броил за живи ли ? Ти знаеш ли,че от 1981 до 1989 сме били 5 пъти бронзови медалисти,имаме 3 купи тримонциум,1 национална купа + още един финал както и веднъж вицешампиони,и съм сигурен,че пропускам нещо ! и това в рамките на 8 години ! иначе никой не ни броял за живи ... майка ти не са я брояли за жива,глупак  smqh

Крив ли си, смешен ли си, какъв си незнам ама Славия преди няколко дена извадиха историята си. А това колко титли и купи сте имали, няма лошо, живи и здраве влезте в А група печелете още, но да сте най стария отбор в България си е смях  smqh А през 50-60те може да питаш някой по стар човек, да ти каже кои са били старите отбори.Айде със здраве 2012 може да празнувате 2 години а не 100  smqh

Офлайн

#20 2011-04-15 20:49:52

koko1912
Потребител

koko1912 написа:

Тъй като в една друга тема героя plovdiv1926 не отговаряше на питанията ми с оправдание да се направи тема и тогава да си задам въпросите , сега тук мога да го направя:1.Покажете ми документ на който пише Спортклуб се преименува на локомотив и втория наследява и продължава традицията на първия?2.Ако за вас 4-5 играча на Спортклуб играли в локомотив означава много какво е значението на цял отбор над 20 футболиста,треньорски щаб,лекарски екип под името Велбъжд  се мести в Пловдив и състезаващ се под името локомотив?/тук оправдания от сорта комунистите ни го наложиха са излишни защото всичко бе ваша воля и се надупихте най учтиво на мутрата/3.Когато ми разясните горните два въпроса ми кажете кога сте основани говоря за локомотив не за Спортклуб ?4.Кои са първите футболисти на отбора ви?5.Кой ви е първия треньор?6.Как изглежда първата ви емблема?7.Как изглеждат първите ви екипи?8.Ако продължите да се инатите за това че сте Спортклуб / КОЕТО ВСЪЩНОСТ НЕ Е ТАКА ДОКАТО РЕСТАВРАТОРИТЕ НЕ МИ ПОКАЖАТ ДОКУМЕНТ НА КОЙТО ЯСНО ПИШЕ ЧЕ СПОРТКЛУБ Е ПРЕИМЕНУВАН НА локомотив/ защо освен годината 1926 не приемете и името Спортклуб и така наистина покажете че нямате нищо общо с жск и локомотив? Това са някои от въпросите на които държа да се отговори със снимков и документален материал а не по разказите на изкуфяли дядовци навити на пружина да говорят едно и също от столипиновските фенове, защото след 50 години на Иван Пасков да речем може да му хрумне да говори че локомотив всъщност е велбъжд навит от някой болен мозък като вас / за което може да се претендира но това е друг въпрос/.Още едно въпросче :защо тези твърдения борещите се за правда 2-3 ма дядовци от Спортклуб играли и за локомотив не ги изказаха след комунизма тогава са били трезво мислещи хора на средна възраст и ако са искали са могли да оправят ,,несправедливостта" още  преди цели 21-22 години .

Само да добавя че не бих се занимавал с глупости да ви оборвам твърденията но заради свински дзурли като зулум бей който заради едни гуменки мрази цял живот и фенове като plovdiv1926/повечето буфери са такива/ от омраза към БОТЕВ ПД са готови да се занимават с годината на символа на Пловдив  сякаш ги касае пряко кога е създаден БОТЕВ ПД.

Офлайн

#21 2011-04-15 21:00:00

Supporter
Потребител

От половин година чакам битка между майните и тя започва ! smqh  smqh  smqh

Офлайн

#22 2011-04-15 21:00:59

koko1912
Потребител

addicted, Славия изкараха история да така е похвално хората са е запазили в годините,ние също имаме документи от преди 70-80 години/които оборват смешното ти твърдение че през 80-те сме си измислили годината 1912/ показващи чествания на тогавашните ботевисти от създаването на клуба което си е почти удар в десетката защото все пак нещо сме запазили.Аз да попитам вие глупав циганино какво сте запазили освен няколко версии на кой точно отбор сте наследник?

Офлайн

#23 2011-04-15 21:28:50

Мараша
Потребител

От 1967-а, до 1989-а на мачовете на Тракия се скандира Ботев. За толкова десетилетия как поне един човек не е извикал  името Спортклуб на мачове на Локомотив. Това говори достатъчно. В това, че 4-5 футболиста играли в Спортклуб и после за Локомотив една шепа сектанти от Лаута виждат приемственост. Е тогава какво е да ти дойде цял отбор заедно с собственика и цялото ръководство? А Велбъжд бяха изграден отбор - три пъти подред беше носител на бронзовите медали в първенството и финалист за купата в сезон 2000/01...

България ще се оправи тогава, когато българите вместо да гледат и четат новините започнат да участват в тях

Офлайн

#24 2011-04-15 21:47:49

kriviq
Потребител

addicted написа:
kriviq написа:
addicted написа:

Крив ли си, смешен ли си, какъв си незнам ама Славия преди няколко дена извадиха историята си. А това колко титли и купи сте имали, няма лошо, живи и здраве влезте в А група печелете още, но да сте най стария отбор в България си е смях  smqh А през 50-60те може да питаш някой по стар човек, да ти каже кои са били старите отбори.Айде със здраве 2012 може да празнувате 2 години а не 100  smqh

Не,баща ти съм ! През 2012 година ще празнуваме 1 век футбол в България,тъпанар ! Кво да питам за 60-те години бе ? като през 60-те години Ботев Пловдив става шампион на България . И какви 2 години да празнуваме ? В очредителния акт ясно се описва как дружеството на Ботев Пловдив е приемник на това от 1990 година ! А това от 1990 година да ти казвам ли на какво е приемник ? или ще си напънеш варицелския мозък и сам ще прочетеш ? --- > http://img291.imageshack.us/i/agenciyap … iyata.jpg/  ... въобще не ме ебе от кой отбор си нито пък къв си ама вземи се образовай малко,защото 99% от твойте колеги-малоумници в тоя сайт говорят небивалици,а когато им се зададе директен въпрос чупят пръсти пред клавиатурата ...

Kво като главата ми е проста,нали огъвъм лостa !

Офлайн

#25 2011-04-15 21:53:45

SinyaSofia
Потребител

тракия са комуняги

Отдавна не е просто футбол!

Офлайн

#26 2011-04-15 21:58:41

Blue&Terror
Потребител

сега кво ще прави ония циганин от доко пд като ника му е loko plovdiv.1936 или нещо подобно smqh  negur  smqh

Обичаш Левски = присъстваш на стадиона

Офлайн

#27 2011-04-15 22:14:16

This Town
Потребител

Как може да наричате хората,които се занимават с изкарването на историята на яве сектанти???
Знаете ли,че тези хора имат повече интелект от вас и цялата ви рода???
Познавате ли ги всеъщност тези хора?Знаете ли какво правят?

Офлайн

#28 2011-04-15 22:31:56

koko1912
Потребител

This Town написа:

Как може да наричате хората,които се занимават с изкарването на историята на яве сектанти???

Същите тези интелектуалци плюят по историята на БОТЕВ ПД,ние какво да си мълчим ли?Те да плюят ние да викаме дъжд вали,не става колега аз може да не съм кой знае колко начетен но не съм прост.

Офлайн

#29 2011-04-15 22:43:26

This Town
Потребител

Колега,тези интелектуалци не са някакви квартални хлапета и да викат фанатизирано "к*р за Ботев"...
Те не плюят вашета история,а напротив не един или два пъти са се допитвали до легенди на ФК Ботев!
В смисъл специално тези хора,занимаващи се с писането на книгата с историята на Локомотив в никакъв случай не се подиграват или каквото и да е с вашия отбор...просто знаят доста неща,които ние не сме знаели заради времената преди 90-те.
И понеже,те са обиколили почти всеички архиви в България...знаят доста неща и за доста други отбори....

Офлайн

#30 2011-04-15 22:46:15

Мараша
Потребител

This Town написа:

Какво значи с изкарване на историята на яве? Историята или си я знаеш или не. Тва да не е да се ровиш в египетските пирамиди да вадиш на яве неща отпреди хиляди години. Става дума за няколко десетилетия. Те изкараха едва ли не че Спортклуб е бил враг номер едно на комунистическия режим и че тези които говорят за него са ги пращали в затворите. Само малоумник може да им вярва на глупостите. Десетилетия драскат 1936 по стените - как един надпис Спортклуб и 1926 не се видя.

България ще се оправи тогава, когато българите вместо да гледат и четат новините започнат да участват в тях

Офлайн