Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2011-05-11 18:52:03

MachineGun
Потребител

Re: Онлайн магазин за дрехи и обувки UltraSShop Bulgaria

cvetelina написа:

Миньор_Перник Много ти благодаря, в тоя сайт си харесах няколко парцалки  playboy

smqh  smqh  metal1

Офлайн

#17 2011-05-11 18:56:33

Blood&Honour
Потребител

Може ли да не знаете за sportsdirect. Аз всеки месец си пазарувам от там, яка далавера е и доставката ми излиза 5 лв. За спорта, за мене си... винаги има нещо интересно а цените са без коментар... Кофтито е че няма перита, айлънди и шърмани, но за това има http://www.mandmdirect.com/ ама не съм чак такъв почитател на тези марки, така че не съм пазарувал още от там.

Офлайн

#18 2011-05-11 20:46:01

TACK
Потребител

От Поло-тишъртите на Fred Perry няма ли   размери като за малко по-пораснали  деца ???  :)

Омразата в очите  ти,
не може да спре силата ми.
Когато ме погледнеш  се смееш нали,
но не можеш да имаш душата ми .

Офлайн

#19 2011-05-11 20:53:51

SinyaSofia
Потребител

Перитата са ментаци.

Отдавна не е просто футбол!

Офлайн

#20 2011-05-11 22:19:50

Levskar0
Потребител

SinyaSofia написа:

Перитата са ментаци.

Тихо бе! Не подривай бизнеса на човека!  al  smqh

Футбола толкова сближава феновете,че понякога се налага полицията да ги разтървава!

Офлайн

#21 2011-05-11 22:31:24

Supporter
Потребител

Ей, богу, Петре, смени си скайпа, казахме ти го вече и в друг форум. Bride е булка ! cheti  smqh  smqh  smqh

Офлайн

#22 2011-05-11 23:45:28

bride
Потребител

Самолет написа:

Кецове Lonsdale.Материя: естествена кожа.Основен цвят:бяло със синьо.100% ОРИГИНАЛ !!!! ВНОС ОТ АНГЛИЯ !!!Цена:55лв.

44 имаш ли ?

Да има от тези.

Офлайн

#23 2011-05-11 23:50:34

passion
Потребител

Кой не знае спортсдирект , кой не е чувал за него ;д кецовете дето питам за тях излизат същата цена с доставката , така че все едно .

LEVSKI SOFIA HOOLIGANS !!!

Офлайн

#24 2011-05-12 00:10:20

ultras_1948
Потребител

Supporter написа:

Ей, богу, Петре, смени си скайпа, казахме ти го вече и в друг форум. Bride е булка ! cheti  smqh  smqh  smqh

smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh

За пари и майките си ще продадете!!!

Офлайн

#25 2011-05-12 00:13:25

ultras_1948
Потребител

Всичките дрехи са ментаци, не се преебавайте да си взимате  playboy  Всъщност не знам дали има балък, който би си взел ОРИГИНАЛЕН Stone Island за 4 лева  smqh

Офлайн

#26 2011-05-12 00:19:05

passion
Потребител

ultras_1948 написа:

Всичките дрехи са ментаци, не се преебавайте да си взимате  playboy  Всъщност не знам дали има балък, който би си взел ОРИГИНАЛЕН Stone Island за 4 лева  smqh

Е как бе всичко ми е стон исланд ! 1 кило - 15 лв , всичко оргинално , специална турска вноска ! Разменям , продавам , ако има нещо на лс !

Офлайн

#27 2011-05-12 00:21:16

bride
Потребител

ultras_1948 написа:

Да не би да си взимал от мен, че да говoриш такива простотии ?? Нека хората, които са взимали от мен да кажат дали са "ментаци" !!! Само разбирачи се събрахте тук.Ако ги пусна тези работи на 200лв. ще кажете много скъпо, като е евтино е менте и вие незнаете какво искате. bira

Последна редакция от bride (2011-05-12 00:23:21)

Офлайн

#28 2011-05-12 00:41:35

ultras_1948
Потребител

bride написа:
ultras_1948 написа:

Да не би да си взимал от мен, че да говoриш такива простотии ?? Нека хората, които са взимали от мен да кажат дали са "ментаци" !!! Само разбирачи се събрахте тук.Ако ги пусна тези работи на 200лв. ще кажете много скъпо, като е евтино е менте и вие незнаете какво искате. bira

Кви простотии бе брато, Stone Island, Fred Perry, оригинални, чисто нови, за по 20-50 лева, при положение, че струват майка си и гъза си по магазините, Къде ти е печалбата ??? metal

Офлайн

#29 2011-05-12 00:43:29

bulgarche-to
Модератор

Правила на форума

2. Да се спазва добрия тон и да се уважава чуждото мнение.
4. Модераторите на форума си запазват правото да променят или да махат постове по всяко време.
5. Желателно е да се обсъжда само по дадената тема, както и да се пише според тематиката на дискусионния форум.
13. За неспазването на някои от горепосочените правила, съответният потребител получава първоначален БАН за 15 дена!

Офлайн

#30 2011-05-12 09:31:35

passion
Потребител

Уважавам твоето мнение , но и аз смятам , че дрехите са менте ! И на пазара до нас продават адидас за 40 лв. ама не е оригинален , нали ? Инъче уважаваме твоето мнение !  debil

Офлайн