Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#61 2011-01-18 13:57:10

NorthUltras
Потребител

Re: Наръгаха с нож фен на ЦСКА в София

OfficeBoysCrew написа:
Рогатия написа:

Със сигурност е похвално че е наръган човек.Аз не се гордея с това че е наръгано ваше момче,не отговарям за оная дупка люлин и изпрахтелите им амфетамино-хероинови мозъчета и постъпки.
Не виждам как нормален човек може да се радва на такова нещо.

Но,не сте невинни и вие....и ония циганчета об се пръкваха по София нашмъркани с ножове и счупени бутилки готиви да превземат света :D

Света е наш. Ще ви пръснеме китарите  smqh

bira

Офлайн

#62 2011-01-18 17:38:52

smirnenski_1912
Потребител

levskar_iz_evropa написа:

buhalka  buhalka  buhalka

хахаах говедата се обадиха да се обединим че то ващи"ултраси" са го наръгали тоя пич бих казал  :dqvol:  :dqvol:  :dqvol: за говедата

Офлайн

#63 2011-01-18 17:59:43

Рогатия
Потребител

OfficeBoysCrew написа:
Рогатия написа:

Със сигурност е похвално че е наръган човек.Аз не се гордея с това че е наръгано ваше момче,не отговарям за оная дупка люлин и изпрахтелите им амфетамино-хероинови мозъчета и постъпки.

Но,не сте невинни и вие....и ония циганчета об се пръкваха по София нашмъркани с ножове и счупени бутилки готиви да превземат света :D

Вашите амфетаминови структури могат само да превзамат хуя ми

Офлайн

#64 2011-01-18 22:54:05

Вечно Сините
Потребител

CSKAr ot varna написа:
Вечно Сините написа:

Грух грух вечно ли ще ревете pig

Ей палячо представям си тебе ако те ръгнат в момента когато започнеш да осъзнаваш,че жалкия ти животец може би е на приключване как ще нацапаш розовите си гащички  kur

kur за теб бе прасе кога съм казал,че това е хубаво.Не е хубаво,но да ли наши момчета са почнали да действат с ножове без причина mislitel Мисълта ми е че сте най-големите курви и винаги ревете.Лаута ви цепят пет пъти поне и само се оправдавате.Ние ви пръскаме редовно и само вдигате рев до небесата и се оправдавате zashto Както и да е оправяйте се.Вие освен да ни оправяте настроението за друго не ставате и се моля да не ви пращат при Ботев за да може да ни забавлявате smqh

Алееее Само ЛЕВСКИ Е Само ЛЕЕЕВСКИ Е Само ЛЕВСКИ Е ЛЕВСКИ Е ЛЕВСКИ Е Шампиооон !!!

Офлайн

#65 2011-01-19 01:03:11

IN_CSKA_WE_TRUST
Потребител

Рогатия написа:
OfficeBoysCrew написа:
Рогатия написа:

Вашите амфетаминови структури могат само да превзамат хуя ми

Вашите вени плашат враговете ви !

Офлайн

#66 2011-01-19 01:09:01

CSKAr ot varna
Потребител

Вечно Сините написа:
CSKAr ot varna написа:
Вечно Сините написа:

Ей палячо представям си тебе ако те ръгнат в момента когато започнеш да осъзнаваш,че жалкия ти животец може би е на приключване как ще нацапаш розовите си гащички  kur

kur за теб бе прасе кога съм казал,че това е хубаво.Не е хубаво,но да ли наши момчета са почнали да действат с ножове без причина mislitel Мисълта ми е че сте най-големите курви и винаги ревете.Лаута ви цепят пет пъти поне и само се оправдавате.Ние ви пръскаме редовно и само вдигате рев до небесата и се оправдавате zashto Както и да е оправяйте се.Вие освен да ни оправяте настроението за друго не ставате и се моля да не ви пращат при Ботев за да може да ни забавлявате smqh

Реално така и не разбрах какво геройско има в това да гепиш знаме по този жалък начин не знам

Офлайн

#67 2011-01-19 20:03:01

Вечно Сините
Потребител

CSKAr ot varna написа:
Вечно Сините написа:
CSKAr ot varna написа:

Реално така и не разбрах какво геройско има в това да гепиш знаме по този жалък начин не знам

Не сме били там за да знаем как е взето само знаем,че е взето bira

Алееее Само ЛЕВСКИ Е Само ЛЕЕЕВСКИ Е Само ЛЕВСКИ Е ЛЕВСКИ Е ЛЕВСКИ Е Шампиооон !!!

Офлайн

#68 2011-01-19 20:23:15

Varicose14
Потребител

Взето е окей,ще си го видим на 26,вие ще ни горите знамето ние стадиона и така.

Офлайн

#69 2011-01-20 10:04:10

Ho0lSS
Потребител

Мишкарска работа ... ама вие за хулигани ли се мислите ? в България такива няма ;) всичко е един сценари на кофти режисьори ;) всеки се прави на некъв мн луд ... момци на 14-15 години слагат нинджаи "аз съм хулиган ПРОБЛЕМ" смешна работа ... биете се за 1 шибан отбор .. някой си дават живота за него , е чакай малко де този отбор дава ли нещо за теб?!?! Педалите си въртят далаверите за мачове и т.н. и ги боли ку*а за вас ... ако си мислите че има Български футбол жестоко се лъжете момци :) Вместо да си дадете живото за най-милото (Майка България) вие го давате на некви сополи дето не им пука за агитката ... и всички сте мн готини като кажете "еее бихме чорбата 7:2 ... а-у" еми победа за мен вече е на улицата и хореография ... рогата вадите една и съща на всеки мач ;д ... на улицата скачате като сте 2-3-4 пъти повече от тия срещо вас .. и за мъже ли се помислихте?!?! СМЪРТ ЗА БЪЛГАРСКИЯ "ФУТБОЛ"  nervak  nervak  nervak  nervak

Офлайн

#70 2011-01-20 10:45:08

Бирака
Потребител

Red_Ultras88 написа:

Момчета стига се писали ! Кво печелите с тва писане ? НИЩО! С тия ножове нещата са вече извън границата на забавното , вероятно ще свършат зле .

Явно сега така трябва да се случват работите,че недай боже някой си отиде и после ще има извинения от агитките писма и така нататък.Нужно ли е да се случи нещо такова та да се осъзнаете спрете се чист бой аре даже карабинер немогат да ти направат прекалени щети.Дайте да се избиеме или изпалиме и накрая всички на централните гробища около Ханс.Докога хора.

Сочни устни ти на мойто дупе друсни и гнойни пъпки от там си хрусни.И щом почувстваш ти върховната наслада, Гонзо,
от моя хуй пийни си лимонада.................................................
Гонзо да ти еба майката!

Офлайн

#71 2011-01-20 10:57:42

OfficeBoysCrew
Потребител

СМЪРТ...един ще си отиде cheti   gurlo

Офлайн

#72 2011-01-20 11:50:40

Само_ Левски
Потребител

OfficeBoysCrew написа:

СМЪРТ...един ще си отиде cheti   gurlo

smqh  smqh  smqh Ти въобще чуваш ли се какво говориш?Ти ли ще убиеш някой? Ебаси мъжете. smqh  smqh  kreten

Не искам аз други да обичам,не искам аз чорбарската любов,сърцето си на Левски аз обричам и пазя го изпълнено с любов ....... .....

Офлайн

#73 2011-01-20 16:15:38

CS1948KA
Изключен

Вечно Сините написа:
CSKAr ot varna написа:
Вечно Сините написа:

Лаута само камъни могат да мятат говедо ако не си е освидомено иначе за бой са пълни путки. kur И вие сте същите женички като тях. cow

Офлайн

#74 2011-01-20 19:33:05

BY
Потребител

Вечно Сините,какво намесваш Ботев бе фризиорче?Яд ли те е,че Ботев събира повече хора в "В" група отколкото вие на мачове в "А"?

Офлайн

#75 2011-01-20 21:21:12

Вечно Сините
Потребител

CS1948KA написа:
Вечно Сините написа:
CSKAr ot varna написа:

Лаута само камъни могат да мятат говедо ако не си е освидомено иначе за бой са пълни путки. kur И вие сте същите женички като тях. cow

хахаха снимковия материал преди време дето луканката беше полегнал в Пловдив...тогава пак ли ви мятаха с камъни ?!?!? Или Тишо как не можахте да го набиете 20-30 човека...за този случай пък какво да кажем ?!?!? Прават много силни гостувания срещу вас и вие се насирате нормално за вас,но после тези от Лаута били женички нали прасета pig Винаги ви ебем,но и ние говедата сме женички.Кога ще вземете знаме наше,но не като това,което 14-1=13 го бяха качили в сайта си,ами знаме на сериозна фракция СЗ,СД,УВ кога прасенца...кога ?!?!? НИКОГА !!! Вие винаги се надъхвате,че сте големите машини,че целия Свят са женички,но накрая винаги сте наебани и изгърбени най-вече от нас СИНИТЕ !!! pig  pig  pig Айде наздраве bira

Последна редакция от Вечно Сините (2011-01-20 21:22:11)

Офлайн