Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#46 2011-01-17 22:50:49

SinyaSofia
Потребител

Re: Наръгаха с нож фен на ЦСКА в София

ultrashoop написа:

Гледам никой не може да ми отговори ! cheti  cheti  В миша дупка ли сте се скрили  smqh

бате не го взехме ние, а Цимбика,не разбра ли?

Отдавна не е просто футбол!

Офлайн

#47 2011-01-17 22:53:23

Само_ Левски
Потребител

ultrashoop написа:

Гледам никой не може да ми отговори ! cheti  cheti  В миша дупка ли сте се скрили  smqh

Ми ако те пуснат мама и тате ,може би ще го видиш на 26,предполагам.

Не искам аз други да обичам,не искам аз чорбарската любов,сърцето си на Левски аз обричам и пазя го изпълнено с любов ....... .....

Офлайн

#48 2011-01-17 23:44:22

SA/SS Rodolf Hess
Потребител

ГОВЕДАТА СЕГА КАТО ИСТИНСКИ НАЦИСТИ ЩЕ ГО СКЪСАТ

Офлайн

#49 2011-01-17 23:55:49

Вечно Сините
Потребител

Грух грух вечно ли ще ревете pig

Алееее Само ЛЕВСКИ Е Само ЛЕЕЕВСКИ Е Само ЛЕВСКИ Е ЛЕВСКИ Е ЛЕВСКИ Е Шампиооон !!!

Офлайн

#50 2011-01-18 00:02:57

CSKAr ot varna
Потребител

Вечно Сините написа:

Грух грух вечно ли ще ревете pig

Ей палячо представям си тебе ако те ръгнат в момента когато започнеш да осъзнаваш,че жалкия ти животец може би е на приключване как ще нацапаш розовите си гащички  kur

Офлайн

#51 2011-01-18 01:03:21

LSFC1914
Потребител

SA/SS Rodolf Hess написа:

ГОВЕДАТА СЕГА КАТО ИСТИНСКИ НАЦИСТИ ЩЕ ГО СКЪСАТ

НЯМА ДА ГО КЪСАТ ВЕ! ЩЕ ИМ ГО ВЪРНАТ НА 14-1=? И ПОСЛЕ ПАК ШЕ ИМ ГО ЗЕМАТ... ИГРА ДА ИМА  smqh НАЛИ СИ ВИЖДАЛ КАК КОТКИТЕ СИ ИГРАЯТ С МИШКИТЕ..... ДОКАТО НЕ ИМ ОМРЪЗНЕ ДЕ  debil

Офлайн

#52 2011-01-18 01:27:36

IN_CSKA_WE_TRUST
Потребител

ozaboga написа:

VOINATA ZAPO4VA NOSETE ATOMNI BOMBI PO VUZMOJNOST I BELI KECOVE ZADULJITELNO

И перито и перито
metal  metal  metal  metal  metal  metal  metal

Офлайн

#53 2011-01-18 01:31:36

IN_CSKA_WE_TRUST
Потребител

mislitel  mislitel Като изключим да си циганин, каква ли друга причина има човек, за да е лефскар?  mislitel  mislitel

Може би масовката, стадния принцип, чувството на слабия , че е  част от многобройна група себеподобни деформирани ментално индивиди. Това ще да е. Друго обяснение нямам.

Последна редакция от IN_CSKA_WE_TRUST (2011-01-18 02:38:09)

Офлайн

#54 2011-01-18 02:11:25

АРМEЕЦ
Потребител

IN_CSKA_WE_TRUST написа:

mislitel  mislitel Като изключим да си циганин, каква ли друга причина има човек, за да е лефскар?  mislitel  mislitel

Може би масовката, стадния принцип, чувството на слабия да се чувства част от многобройна група себеподобни деформирани ментално индивиди. Това ще да е. Друго обяснение нямам.

Сложни изрази,адресирани към подуенското стадо използваш,брат ми.Очаквай в следващите мнения да видиш ментално деформираните да обясняват,че всъщност ментата изобщо не ги деформира  smqh
Иначе анализът ти е напълно точен bira

Последна редакция от АРМEЕЦ (2011-01-18 02:12:25)

Никола Йотов,Цола Драгойчева,Ангел Солаков,Борис Велчев,Иван Стоянов,Иван Славков,агент Николай,агент Тара,Бакърджиев,Костов,Станишев-ПИТАМ ИМА ЛИ ВЛАСТ,КОЯТО ДА НЕ Е ПОДКРЕПЯЛА ВАС?!

Офлайн

#55 2011-01-18 09:30:02

Red_Ultras88
Потребител

Момчета стига се писали ! Кво печелите с тва писане ? НИЩО! С тия ножове нещата са вече извън границата на забавното , вероятно ще свършат зле .

Офлайн

#56 2011-01-18 10:31:57

Levskar0
Потребител

IN_CSKA_WE_TRUST написа:

Може би масовката, стадния принцип, чувството на слабия , че е  част от многобройна група себеподобни деформирани ментално индивиди. Това ще да е. Друго обяснение нямам.

Комплексите са ти в повече  hm

Футбола толкова сближава феновете,че понякога се налага полицията да ги разтървава!

Офлайн

#57 2011-01-18 12:12:41

Рогатия
Потребител

Мога само да се смея на знаещите чорбари в този измислен форум....АМА ПЛАЧА ОТ СМЯХ !

А свинята дето се надъхва че е писал в тифо за случката (чул недочул,чел в хулиганса :D:D:D ) и се наежва като ни плюят некви роботи...още по-забавно ми става...

Офлайн

#58 2011-01-18 12:17:18

NorthUltras
Потребител

Рогатия написа:

Мога само да се смея на знаещите чорбари в този измислен форум....АМА ПЛАЧА ОТ СМЯХ !

А свинята дето се надъхва че е писал в тифо за случката (чул недочул,чел в хулиганса :D:D:D ) и се наежва като ни плюят некви роботи...още по-забавно ми става...

А най-забавното рогати ми приятелю е, че не "свиня", а точно ваш пишеше в тифото.

Офлайн

#59 2011-01-18 12:32:08

Рогатия
Потребител

Със сигурност е похвално че е наръган човек.Аз не се гордея с това че е наръгано ваше момче,не отговарям за оная дупка люлин и изпрахтелите им амфетамино-хероинови мозъчета и постъпки.
Не виждам как нормален човек може да се радва на такова нещо.

Но,не сте невинни и вие....и ония циганчета об се пръкваха по София нашмъркани с ножове и счупени бутилки готиви да превземат света :D

Последна редакция от Рогатия (2011-01-18 12:37:15)

Офлайн

#60 2011-01-18 13:21:01

OfficeBoysCrew
Потребител

Рогатия написа:

Със сигурност е похвално че е наръган човек.Аз не се гордея с това че е наръгано ваше момче,не отговарям за оная дупка люлин и изпрахтелите им амфетамино-хероинови мозъчета и постъпки.
Не виждам как нормален човек може да се радва на такова нещо.

Но,не сте невинни и вие....и ония циганчета об се пръкваха по София нашмъркани с ножове и счупени бутилки готиви да превземат света :D

Света е наш. Ще ви пръснеме китарите  smqh

Офлайн