#31 2011-01-11 10:05:12

Blood&Honour
Потребител

Re: Какво е хулиганството за вас?

За ушеф е престъпление  smqh

Офлайн

#32 2011-01-11 10:13:11

samonafta
Потребител

За какво хулиганство говорим,като тука половината от потребителите не са докосвали човек с голи ръце ? И се начуете първо какво значи ултрас,и какво хулиган... едното няма нищо общо с другото.

Последна редакция от samonafta (2011-01-11 10:14:45)

Офлайн

#33 2011-01-11 10:23:37

cvetelina
Потребител

samonafta написа:

За какво хулиганство говорим,като тука половината от потребителите не са докосвали човек с голи ръце ? И се начуете първо какво значи ултрас,и какво хулиган... едното няма нищо общо с другото.

Добре, не ни се карай :)

Офлайн

#34 2011-01-11 10:27:12

Wolf_SA
Потребител

samonafta написа:

Тука всички имат общо събира ги хероина !

Последна редакция от Wolf_SA (2011-01-11 10:27:24)

А Сърце тъй БЯЛО!! La Vecchia Scuola

Офлайн

#35 2011-01-11 11:42:47

UBG
Потребител

Има ли разлика между гамен и хулиган?

Офлайн

#36 2011-01-11 12:42:58

1912_
Потребител

Простотия.Ако имам проблем с някой можем спокойно да си спретнем 1в1.Това обаче да се събират групички от по 10-15 човека да бият 1, заради путка или някаква глупост, е наистина безмислено и идиотско.С радост бих разбил главата на някой олигофрен, но като цяло хулиганството е една голяма простотия.

Последна редакция от 1912_ (2011-01-11 12:43:20)

Офлайн

#37 2011-01-11 14:24:14

Komik
Потребител

Хулиганството чада мой е да си праснеш една чекия и да лягаш да спиш,да си попишеш със другите хулигани във форума и общо взето тфа е .... ай наздраве  bira  rakia  sila

Смърт за враговете!

Офлайн

#38 2011-01-11 17:32:09

1936
Потребител

Да си дрогиран.

Знам, знам, знам .. Аз съм луд по теб .. Знаеш ли, знаеш ли, знаеш ли .. Аз живея за теб!

http://www.napoletani.org/images/newbesica.png

Офлайн

#39 2011-01-11 18:03:07

Алекс
Потребител

А защо сайта се казва хулиганс ?

632 , 681 , 1876 , 1878
Никога не забравяй , че си Българин !

http://prikachi.com/images/174/5708174n.jpg

Офлайн

#40 2011-01-11 19:01:02

Drogata
Изключен

Алекс написа:

А защо сайта се казва хулиганс ?

защото сме хулигани-ретро поп-фолк скинари

Гумени кукли ,изкуствени вагини без пари за всички форумни чикиджии !

Офлайн

#41 2011-01-11 22:29:13

Само ЦСКА Обичам
Потребител

Не знам защо си мисля, че този цитат е точно за тези тема... Ако греша моля да ме извините. Предполагам, че всички ще се сетите от къде е цитата.

„Защо не търсят причината за добротията, ами се залавят с обратното ? Людите са добри, потому що така им се нрави, и аз не бих им се месил, което трябва да важи и за обратното. На мен пък то ми се нрави. Нещо повече, лошотията е в самия человек, в личността, в теб и мен, в нашето одиночество — което пък е дело на стария Господ Бог и е болшаята му гордост и радост. И който е против личността, той е и против лошотията, тоест Правителството, судята и училищата не ти позволяват да си лош, защото не ти позволяват да си личност.“

Или написан по друг начин...

„Защо не търсят причината за добротията, ами се залавят с обратното ? Хората са добри, защото така им харесва, и аз не бих им се месил, което трябва да важи и за обратното. На мен пък то ми се нрави. Нещо повече, лошотията е в самия човек, в личността, в теб и мен — което пък е дело на стария Господ Бог. И който е против лошотията, той е и против личността, тоест Правителството, съдията и училищата не ти позволяват да са лош, защото не ти позволяават да си личност.“

Офлайн

#42 2011-01-16 14:28:29

smirnenski_girl_1936
Потребител

сега с риск да се почнат коментарите , че жените нямали място по стадионите ще изкажа и аз едно мнение....няма нищо лошо в това да обичаш даден отбор и да го подкрепяш,но спец. футболното хулиганство в България нещо ми се губи...да си хулиган не означава да вървиш с 5 човека и да се правиш на един който дори и не се занимава с боища,а е просто фен...не означава да сложиш кежуал дрешките и да вървиш като най-големия като носиш Фред Пери,Лонсдейл,Хенри Лойд и прочие...приемам боищата между хулиганите стига да са наистина между хора,които се занимават с това и да са наистина честни,за бога кви са тези ножове и прочие?ок сбийте се,но да отнемете нечий живот си е просто ужасно...просто има граница и не трябва да е преминаваш...хулиганите за мен лично са наистина най-големите фенове на дадения отбор,защото са готови на всичко за него...вярват в отбора,подкрепят го в радост и неволи и ще го защитят на всяка цена..но не мисля че е нужно като видиш някой фен на др отбор да му скачаш,да ако се заяде,ако нямаш др избор освен да се сбиеш...и в този случай е дори най-добре да избягаш,да по-добре е мишка да ти викат от колкото заради теб да страдат близките ти или недай боже майка да погребва детето си...за да си част от тази култура наистина не трябва да имаш близки хора,защото в днешно време е модерно не да тормозиш някой хулиган от др отбор,а да причиняваш страдение на семейството му,сякаш не им стигат притесненията дали детето им ще се прибере живо и здраво...приемам хулиганството като начин на живот и като утеха ако си сам на този свят,но не и когато има жена,деца родители...лично аз не съм някаква хулиганка,но  ходя редовно на мачове,отпускащо е,усещането целия стадион да реве и ти заедно с него е наистина прекрасно,да стоиш редом с др и да даваш всичко за подкрепата на отбора...и все пак не мисля,че имаме правото да съдим и обиждаме някого само защото изпитва всичко което и ние с разликата,че го е намерил в др отбор...

Офлайн

#43 2011-01-16 20:02:37

BDBR
Изключен

Вече няма хулигани и скинари от новото поколение,разхождат ми се анцузи редом с мангали и се дърват на всеки българин щот са повече или имат палки...нема и кой да ги научи,добре че има още някои свестни хора.

Офлайн

#44 2011-01-19 00:31:34

XEROIN
Потребител

За мен, хулиганството е начин на живот, но както се изразиха хората преди мен, всеки има различно мнение по въпроса.

Но МУЛИГАНСТВАНЕТО от друга страна,  е да се набоцкаш и да се събереш с други курави биткаджий от някоя мощна фракция в която 101% си член и си най куравия, да отидете на мач, да си тръгнете,  да ядете гевреци с чубрица и да се приберете и да се филмирате в форуми като този,  как сте потрошили от бой  говедата, прасетата, циганите, орките, евреите, зъболекарите, магапасите, клоуните, шофьорите.. и т.н smqh

Последна редакция от XEROIN (2011-01-19 00:37:21)

Офлайн

#45 2011-01-21 21:41:29

терата
Потребител

хора  като  са на  стадйна се  променят

rakia

Офлайн