#226 2012-07-06 14:29:46

Hools_Levski_Sofia
Потребител

Re: Какво е хулиганството за вас?

А как се става хулиган ?

Целия Вътре Сух

Офлайн

#227 2012-07-06 14:38:34

Red Fan 1948
Потребител

Офлайн

#228 2012-07-06 15:03:03

birairakia
Потребител

КАКЪВ Е ТОЯ КЛИП БЕ АХ ХА ХА ХАХХАХАХ АХА ХА ХА ХАХ АХ АХАХ ХАХАХА ХАХАХ АХХА ХА ХА ХА ХАХ АХА Х

Офлайн

#229 2012-07-06 15:53:26

Сандански
Потребител

very though lads  cry

истинските сме само шепа черешки

Офлайн

#230 2012-07-07 00:54:18

bateniki
Потребител

Искам да стана хулиган , към кой да се обърна ?  kreten

Офлайн

#231 2012-07-07 01:15:23

Svilengrad
Модератор

bateniki написа:

Oтдавна си хулиган, като гледам от създаването на сайта  playboy

lohness: Ми не мога да кажа, че поляците ни превъзхождат като набор от песни или синхрон. Но определено имат по-добра посещаемост и по този начин ще ни надминат,ако в БГ не стане революция.

http://i37.tinypic.com/2z8qir8.jpg

Офлайн

#232 2012-07-07 01:43:28

Сандански
Потребител

Svilengrad написа:
bateniki написа:

Oтдавна си хулиган, като гледам от създаването на сайта  playboy

old school hooligans.bg  metal

истинските сме само шепа черешки

Офлайн

#233 2012-07-10 21:23:12

ЛУД ГИДИЯ
Потребител

bateniki написа:

само недей с гръб към мен  guz  nono

МНЗ и Hooligans.bg предупреждават,че воденето на форумни битки с ЛУД ГИДИЯ вредят на вашето здраве!

Офлайн

#234 2012-07-10 21:49:38

PlovdivFootball
Потребител

bateniki написа:

Към магазинерите на Lonsdale u Fred Perry .

Офлайн

#235 2017-10-08 20:03:41

nqmachakai
Потребител

Аз съм на 15 години и съм се ориентирал кво да правя в свободното си време а именно да ходя по мачове,да си изкарвам приятно и т.н. Само че до сега съм бил на 3-4 мача и то като по-малък но работата е там че искам да се приобщя към агитката,да влаза в някоя фракция и т.н. но не ми е ясно как да постигна това..аз дори се чувствам несигурен от къде и кога да си взема билет за мача, отделно как да се държа за да ме забележи агитката...с една дума нямам опит с агитките но искам да се приобщя и да се присъединя към някоя фракция..моля някой да ми разясни  mislitel отделно аверите ми не ходят по мачове или ако ходят не са от моя отбор тъй че като отида ще съм сам и ще ми е едно такова неловко..тея с опит да ме светнат моля. Знам също че във всякаагитка има йерархия и как трябва да се държа

Последна редакция от nqmachakai (2017-10-08 20:11:11)

Офлайн

#236 2017-10-08 20:16:17

BG359
Потребител

nqmachakai написа:

Аз съм на 15 години и съм се ориентирал кво да правя в свободното си време а именно да ходя по мачове,да си изкарвам приятно и т.н. Само че до сега съм бил на 3-4 мача и то като по-малък но работата е там че искам да се приобщя към агитката,да влаза в някоя фракция и т.н. но не ми е ясно как да постигна това..аз дори се чувствам несигурен от къде и кога да си взема билет за мача, отделно как да се държа за да ме забележи агитката...с една дума нямам опит с агитките но искам да се приобщя и да се присъединя към някоя фракция..моля някой да ми разясни  mislitel отделно аверите ми не ходят по мачове или ако ходят не са от моя отбор тъй че като отида ще съм сам и ще ми е едно такова неловко..тея с опит да ме светнат моля. Знам също че във всякаагитка има йерархия и как трябва да се държа

Очакваш някой да ти напише наръчник как да влезеш във фракция ли? Брат, ходи си на мачове и не се занимавай с глупости. Така и така на всеки мач виждаш едни и същи физиономии в един момент ще се запознаеш с тях. Още по-бързо ще стане, ако ходиш на гостувания.  Относно държание не мисля, че в някоя агитка има някакви специални правила за поведение, пей, слушай човека с мегафона, слушай какво се казва относно палене на факли и вдигане на хореография... А за ходеното сам, да ти кажа не е никакъв проблем, аз поради студентство живея в чужбина вече доста време и редовно си ходя сам на мачове.

Последна редакция от BG359 (2017-10-08 20:19:00)

Офлайн

#237 2017-10-08 22:00:58

blodandhonorbluefan
Потребител

Чета и плача...Колко беше силен хулигансът преди...http://kachisnimki.com/image.php?di=NGD2

Последна редакция от blodandhonorbluefan (2017-10-08 22:01:54)

Офлайн

#238 2017-10-09 00:34:51

FALLOUT
Потребител

smqh  smqh  smqh

Офлайн