Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2011-01-08 00:06:55

north stand boys
Потребител

Re: Бъдещето на България.. ?!

Svilengrad1921_Ultras колко протести и шествия са правени,и никаква реакция няма от правителството !

Офлайн

#17 2011-01-08 00:29:04

Нешев
Потребител

Доверяваме се на нови хора с нова надежда , тва че всички управници и управляващи до един са боклуци , е съвсем друга тема !

Офлайн

#18 2011-01-08 00:52:11

north stand boys
Потребител

Нешев написа:

Доверяваме се на нови хора с нова надежда , тва че всички управници и управляващи до един са боклуци , е съвсем друга тема !

Да друга тема е това,но нали трябва от някъде да започнат промените  uho

Офлайн

#19 2011-01-08 01:32:25

Българче!
Потребител

Нека се вдигнем срещу всичко, един път да се обединим стига сме се делили само, нека се обединим ако има някакъв шанс да си върнем България и българите да се върнат пак тука ще е прекрасно, пък после се бийте колко искате, хората бягат от тука само цигани и турци останаха, всички се махат отиват по чужбина да изкарват пари да живеят по добър живот, защо и тука не е така? Ако продължаваме наистина така скоро наистина ще станем малцинство, вече няма смисъл и да пиша понеже знам че това което пиша е безсмислено, всеки пише и нищо не се прави

Офлайн

#20 2011-01-08 01:34:34

north stand boys
Потребител

Добре за да се обединиме е нужно ВРЕМЕ а ние нямаме време !  nervak Това трябваше да стане преди години,а не сега като сме на тоя хал да се сещаме за обединение !

Офлайн

#21 2011-01-08 01:45:05

Българче!
Потребител

Обединение няма да има това разбери го това, всеки говори обединение а у глупости и накрая само с писането си оставаме, как ще застанеш до човек който е от Левски примерно Локо,Ботев и т.н нали са от друг отбор трябва да ги биеме, вече няма здраво мислещи хора.. наркотиците и алкохола ебаха майката на всичко, пълно е с лумпени вече.. забрави го това обединение

Офлайн

#22 2011-01-08 01:47:25

Българче!
Потребител

А що се отнася до мен, изобщо нито мразя левскарите нито другите момчета от другите отбори, ако засека левскар никога няма да му скоча и да му взема шала както правят всичките "хулигани" тука, имал съм доста възможности, но не съм го правил ! предпочитам да еба майката на некой черен или рязан

Офлайн

#23 2011-01-08 02:08:56

IN_CSKA_WE_TRUST
Потребител

Ами - ето аз какво ще ви кажа. Не ми пука. Всеки да се спасява поединично. pitie  koz  koz  koz

Като порастнете ще разберете за какво ви говоря.

И да не почнете да плюете (не че няма да почнете) - пребил съм толкова цигани и турци и толкова съм се борил за България, колкото повечето от вас не са живели.

Офлайн

#24 2011-01-08 11:04:53

ММ
Потребител

И как по-точно помогна на България с пребиването на (по необходимост неизчислимо) количество турци и цигани? Да не би по този начин да си намалил безработицата? Или събра пари за БАН и здравеопазване? А, сетих се, сигурно си увеличил заплатите и пенсиите, няма как просто, или поне си ни дръпнал от последното място в ЕС. Голяма борба ще да е било това твоето. Със сигурност е добре, че си бил ти.

И имаш наглостта да казваш всеки сам за себе си, и като пораснели щели да те разберат? Ако наистина така схващаш борбата за България и житейските уроци, явно е, че ти трябва да пораснеш борецо.

Офлайн

#25 2011-01-08 11:08:58

UBG
Потребител

Пичове, без да ви обиждам, но нека предположим, че би било толкова лесно, че просто се събирате, както викате във всеки град, биете ги и какво? Първо, че никой няма да ви остави да правите това, което искате. Има жандармерия, има полиция, която ако започнете нещо такова, каквото мислите, ще ви е*е мамата, ако циганите и турците не са го направили преди това. Да, при едно евентуално стечение на обстоятелствата, на ваш език, ония ще дадат задна, но съм сигурен, че като ви излезнат цялата рода на бай мемет с брадветата и какво става?
Аз, въобще не знам как така си, мислите че да се оправи България, би било толкова лесно. Моето мнение е, че България с тези си граници, няма да просъществува още дълго. Не и като държава, която ние искаме да виждаме.

IN_CSKA_WE_TRUST, ти подхващаш много интересен въпрос, който мислих да разгърна малко по-късно в темата.

Офлайн

#26 2011-01-08 11:23:32

1912_
Потребител

Добре бе, какво ни пречи да се обединим?Вижте сърбите дето са 321321123 по зле от нас, как се обедниха срещу гей парада, пък без значение кой от Звезда, кой от Партизан.Нищо не ни пречи да го направим и ние.  ole

Офлайн

#27 2011-01-08 11:40:13

prosto_ultras
Потребител

Моето предложение е мирен протест пред Нс и лично Борисов да излезне да чуе сканията ни!

Against modern football!!!!

Офлайн

#28 2011-01-08 12:07:07

Симеон
Потребител

prosto_ultras написа:

Моето предложение е мирен протест пред Нс и лично Борисов да излезне да чуе сканията ни!

Не само пред НС , а във всеки град !

ВАРНА Е СИНЯ ... ЗАЩОТО ЛЕВСКИ ГО ИМА !!!

Офлайн

#29 2011-01-08 12:14:12

spider
Потребител

А какви са исканията ?

Офлайн

#30 2011-01-08 12:20:06

Симеон
Потребител

spider написа:

А какви са исканията ?

Премахване на "закона за малцинствата" и закон за раждаемост до 1 дете ! Поне това са моите искания !

ВАРНА Е СИНЯ ... ЗАЩОТО ЛЕВСКИ ГО ИМА !!!

Офлайн