Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#1 2008-05-17 22:09:52

Atanassov
Потребител

Вихрен - ЦСКА 17.05.2008

Специално организирана банда лумпени атакуваха с камъни и бомбички привържениците на ЦСКА на стадиона в Сандански, където се играе срещата от последния кръг в "А" група.

Тълпа озверели отрепки, вероятно фенове на Локо Пд , аатакуваха привържениците ЦСКА на стадиона в Сандански, раниха по-сериозно един „червен” фен и помляха автобуса на шампионите. Цялата лява страна на возилото е на дупки, със счупени стъкла.
Два автобуса с привърженици на Локомотив Пловдив са пристигнали на стадиона в Сандански, осъществили са явно планирана атака, след което с полицейски ескорт са напуснали града.

http://jwak.net/media/14382/

Последна редакция от Atanassov (2008-05-17 22:10:24)

Данчо-тъча еба майката на всичко...

Офлайн

#2 2008-05-18 12:56:24

vassil
Потребител

Re: Вихрен - ЦСКА 17.05.2008

На стадиона в Сандански на мача Вихрен - ЦСКА "хулигани" на доку пловдив нападнаха сектор Г с камъни и бомби. В резултат уцелиха 4 годишно Дете и майка му с бомба. Пострадалите са откарани в месната болница. Още 2 деца са със сцепени глави.
Честита победа черно-бели войни.  nervak

Офлайн

#3 2008-07-16 15:03:09

big trouble
Потребител

като се замисля пловдивчани доста хитро са измислили всичко.единственото което не им прави чест е че са стигнали почти до агитката и са започнали да хвърлят камъни.доколкото знам самите те претендират такива схватки да са "чист юмручен бой"така че започвам да си мисля че след цялата организация която са направили в последният момент нещо май ги е хванало шубето.поправете ме ако не е така...

Последна редакция от big trouble (2008-07-16 15:03:51)

когато разумът спи се раждат чудовищата...

Офлайн

#4 2008-07-16 20:34:44

loko_pd
Потребител

big trouble написа:

като се замисля пловдивчани доста хитро са измислили всичко.единственото което не им прави чест е че са стигнали почти до агитката и са започнали да хвърлят камъни.доколкото знам самите те претендират такива схватки да са "чист юмручен бой"така че започвам да си мисля че след цялата организация която са направили в последният момент нещо май ги е хванало шубето.поправете ме ако не е така...

не е така той юмручния  бои е организиран ама ЦСКА кат не са отишли и вече няма прошка

ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ ОТБОР

Офлайн

#5 2008-07-17 11:03:12

big trouble
Потребител

ти сигурно имаш по-достоверна информация сподели я защото единственото което знам е от TV и вестници а нали се сещаш че те си пишат каквото си искат...

когато разумът спи се раждат чудовищата...

Офлайн

#6 2008-07-18 15:19:04

UltrasLoko
Гост

Феновете на Локо Пд: Трети ден органите мълчат
Пет, 2008-07-18 14:51
Фенклубът на Локомотив (Пловдив) изпрати писмо до министъра на вътрешните работи Михаил Миков, до главния прокурор Борис Велчев и до Комисията по етика и феърплей към БФС във връзка с инцидента на 16 юли, когато фенове, най-вероятно на ЦСКА, нападнаха привържениците на пловдивския отбор по време на приятелски мач с Локомотив (София), игран в София.

В декларацията си, изпратена до Sport1, клубът на привържениците настоява да бъдат взети мерки срещу футболното хулиганство и да бъдат наказани нападателите от мача в квартал "Надежда". В противен случай, според привържениците, става ясно, че в държавата действа законът на джунглата.

Ето и пълния текст на писмото:

"Уважаеми господа,

На 16 юли 2008 г. станахме свидетели на поредния епизод от безумието, наречено “българско футболно хулиганство”.

Група от около 30 души, привърженици на ЦСКА, атакуваха с нищо непредизвикали ги зрители на контролната среща между Локомотив (София) и Локомотив (Пловдив), играна на стадион "Локомотив" в столицата. Вследствие на това жестоко бе пребито момче, привърженик на нашия отбор, и както обикновено, полицията се намеси постфактум, като не арестува никой от нападателите.

Три дни след случилото се, въпреки богатия снимков и видео материал, на който ясно личат кои са извършителите на деянието, и многобройните свидетели, органите на реда не са предприели никакви действия по разкриването на вандалите.

Създава се впечатление за налагането на двоен стандарт по отношение на едни и същи действия на хулиганстващите.

След събитията в град Сандански преди около 2 месеца (действия на наши привърженици, които категорично осъдихме) в употреба влезе цялата държавна машина, услужливи медии и политици, а провинилите се бяха наказани с цялата строгост на закона.

За същото деяние хулиганите на ЦСКА за пореден път остават ненаказани.

Призоваваме компетентните органи незабавно да предприемат всички предвидени от закона действия за разкриването на извършителите и техните подбудители и същите да получат адекватните си наказания.

В противен случай ще считаме, че в държавата се толерира законът на джунглата "око за око, зъб за зъб", и ще запазим правото си на ответна реакция."

18.07.2008 г.
Клуб на привържениците
на Локомотив Пловдив

#7 2008-08-05 10:23:12

casual1912
Потребител

ква достоверна информация искаш...за пореден път буферите доказват че са утрепки да фърлят по маики с малки деца...нещастници....и като имаш на предвид че организатроите на тези анимационни герои са хора на години достатъчни за да ми бъдат бащи......смешна раота сте вие еи

1912

Офлайн

#8 2008-08-07 02:30:52

3333
Потребител

С тея майки и деца направо ще ме разпилеете от ........смях

Незнам закво всеки говори на изуст.Дуче казал че имало маики с деца едва ли не с колички и от там глей кво стааа

НИ ВЪ БИВА

Офлайн

#9 2008-08-07 07:28:43

kemitod
Потребител

и аз не видях майки с деца
smqh

Lauta, Scotland, 311 - многото имена на една форумна вагина!

Офлайн

#10 2008-08-07 09:48:01

casual1912
Потребител

3333 макар че даваха репортаж и интервиу на оцелената жена....да кажем че е нямало.....пак не ва оправдава детската постъпкаха чесно като видях кои е организирал цялата анимация и се фанах за главата оня плешивия дългия може да ми буде дядо

1912

Офлайн

#11 2008-08-07 15:44:58

Drazki
Потребител

3333 написа:

С тея майки и деца направо ще ме разпилеете от ........смях

Незнам закво всеки говори на изуст.Дуче казал че имало маики с деца едва ли не с колички и от там глей кво стааа

НИ ВЪ БИВА

Има 6 годишно дете с рана на главата. А когато започват репортажите бомбите вече са били метнати и ушевите са отворили изхода към В за да излязат хората от сектора. Те обаче не били видели ... по телевизията. smqh

Офлайн

#12 2008-08-07 21:24:31

vandals_1948
Потребител

И за Сандански ще си върнеме! Дано цяла България плюе на вас...!   buhalka  buhalka  buhalka  buhalka

ЦСКА Е ОТБОРА,ЕДИН ЕДИНСТВЕН НА СВЕТА,ЗА КОЙТО АЗ СЕ БОРЯ И НЯМА ДА ГО ПРЕДАДА!!!

Офлайн

#13 2008-08-07 22:51:56

3333
Потребител

vandals_1948 написа:

И за Сандански ще си върнеме! Дано цяла България плюе на вас...!   buhalka  buhalka  buhalka  buhalka

Дано само да не е като на мача с локо сф ......

Офлайн

#14 2008-08-08 01:15:43

L.H.
Потребител

cucci:В Сандански имаше ли някакво предизвикателство от агитката на ЦСКА преди двубоя?         Момче я отиди в някой друг форум например форум на предаването "часът на мама" .Щом си навътре и говориш за предизвикателства трябва да знаеш и как започна цялата ситуация около Сандански.А ако си поредния решил да се прави на интересен само си признай та да не се занимават други с теб.  П.С иначе както винаги Дебелото Прасе Дуче се прави на разсеян..."Щом били големи хулигани тия от Локо Пд  да се биели като мъже без бомби и камани".За хората които знаят цялата истина бих попитал:Момчета тва не ви ли звучи смешно?!?!? Не искайте да ви разказвам цялата история около този случай за да продължавам да се смея на "нищо неподозиращите" фенове на цска и техния вожд Дебелата Свиня

Офлайн

#15 2008-08-08 12:06:35

chubaka
Потребител

Аз до колкото бях дочул е имало уговорен бой в Сандански а цскари не са я появили .. bira

ЧЕРНОМОРЕЦ ДО ГРОБ ..... И СЛЕД ТОВА !

Офлайн