Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2010-10-24 18:34:31

mpfc1919
Потребител

Re: Групировки и фракции на ЦСКА

SMESHNISTE написа:
mpfc1919 написа:

Заради това ли излизахте 15 пъти извън стадиона ?? Впрочем, като правите протест, правете го докрай момчета!

Заради това излизахме да. Протеста е на домакинските мачове не на гостуванията мисля, че висчки, които бяха днеска в Перник видяха какво представляват титанаджиите-ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ДА ДАВАТЕ ПАРИ ЗА ДОМАКИНСКИ МАЧОВЕ ДА ИМ ПЪЛНИТЕ ДЖОБОВЕТЕ !

Тогава защо не подкрепяхте мощно, а само на няколко пъти през целия мач zashto Със или без тия биткаджии можете да си подкрепяте отбора!

Последна редакция от mpfc1919 (2010-10-24 18:35:06)

Офлайн

#32 2010-10-24 18:36:29

SMESHNISTE
Потребител

По въпроса с пеенето няма смисъл да спориме да НАДВИКАХТЕ НИ и то както трябва.Не пяхме, защото повечето хора се сдухаха малко или много от тези, които влезнаха ...

Офлайн

#33 2010-10-24 18:37:23

mpfc1919
Потребител

Пускайте Канал 3. Главата говори в ефир.
btw тия с потниците ли бяха хората на Титан ?

Последна редакция от mpfc1919 (2010-10-24 18:38:44)

Офлайн

#34 2010-10-24 18:39:10

SMESHNISTE
Потребител

DA

Офлайн

#35 2010-10-24 18:44:02

mR.KZL
Потребител

mpfc1919 написа:
SMESHNISTE написа:
mpfc1919 написа:

Заради това ли излизахте 15 пъти извън стадиона ?? Впрочем, като правите протест, правете го докрай момчета!

Заради това излизахме да. Протеста е на домакинските мачове не на гостуванията мисля, че висчки, които бяха днеска в Перник видяха какво представляват титанаджиите-ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ДА ДАВАТЕ ПАРИ ЗА ДОМАКИНСКИ МАЧОВЕ ДА ИМ ПЪЛНИТЕ ДЖОБОВЕТЕ !

Тогава защо не подкрепяхте мощно, а само на няколко пъти през целия мач zashto Със или без тия биткаджии можете да си подкрепяте отбора!

Да ти дойдат тия 60 човека в сектора пък да видим колко ще можеш да подкрепяш ..

Един е ЛЕВСКИ , ВАСИЛ ЛЕВСКИ  !

Офлайн

#36 2010-10-24 18:47:21

SMESHNISTE
Потребител

mr.kzl 1.не си бил на мача 2.какво се заяждаш с момчето при положение,че то съвсем нормално си задава въпросите !

Офлайн

#37 2010-10-24 18:48:11

mpfc1919
Потребител

mR.KZL написа:
mpfc1919 написа:
SMESHNISTE написа:

Да ти дойдат тия 60 човека в сектора пък да видим колко ще можеш да подкрепяш ..

Надали са били някого заради "Само ЦСКА", "Само ти.." и прочие. Пък и през седмицата на Рапид и ушаците рипахте, какъв беше проблема отново да скочите заедно ? Спирам да говоря, тъй като не съм добре информиран, но трябва бързо да се разправяте с тая паплач.

Офлайн

#38 2010-10-24 18:48:49

mR.KZL
Потребител

SMESHNISTE написа:

mr.kzl 1.не си бил на мача 2.какво се заяждаш с момчето при положение,че то съвсем нормално си задава въпросите !

Не се заяждам ! Казвам каквото мисля..

Офлайн

#39 2010-10-24 18:52:40

SMESHNISTE
Потребител

mpfc1919 написа:
mR.KZL написа:
mpfc1919 написа:

Надали са били някого заради "Само ЦСКА", "Само ти.." и прочие. Пък и през седмицата на Рапид и ушаците рипахте, какъв беше проблема отново да скочите заедно ? Спирам да говоря, тъй като не съм добре информиран, но трябва бързо да се разправяте с тая паплач.

70% от хората в сектора бяха по малките на по 16-17-18 години ... как да скочиме да ги убият малките

Офлайн

#40 2010-10-24 18:53:19

mR.KZL
Потребител

mpfc1919 написа:
mR.KZL написа:
mpfc1919 написа:

Ще скочим не е проблем , но на мача нямаше никой ..

Офлайн

#41 2010-10-24 18:54:45

allcareb
Потребител

Kaкво е казал главата пред камерите на канал 3 .... ?

Офлайн

#42 2010-10-24 19:00:26

levskar4eto
Потребител

и на мен ми е интересно какво е казал,но ако найстина както пише в спортала че бичите са били "багата"и близнаците работата е сериозна

Офлайн

#43 2010-10-24 19:03:14

SMESHNISTE
Потребител

levskar4eto написа:

и на мен ми е интересно какво е казал,но ако найстина както пише в спортала че бичите са били "багата"и близнаците работата е сериозна

Те бяха сред хората, които бяха в перник казвам ти го като човек, който беше днеска там ... и не само те

Офлайн

#44 2010-10-24 19:04:34

northultras
Потребител

mpfc1919 написа:
mR.KZL написа:
mpfc1919 написа:

кво да им скочим,аз съм на 17,ние бяхме малко хора,а те 60 професионални бияча...

"Ние сме арийци, и доказателство за това е нашето народностно име Болгари" - Г.С. Раковски
Македония завсекога българска земя!!!

Офлайн

#45 2010-10-24 19:05:31

levskar4eto
Потребител

бате тея момчета не си поплюват засичал съм се с тях по дискотеки,винаги правят мазало  uho

Офлайн