#541 2013-10-17 20:36:53

edinVsveta
Потребител

Re: Трибуна Бесика.

Джими написа:

Докажи бе жена  smqh  smqh само говорите небивалици нещастни мангали  negur

На теб ли ще тръгна да ти доказвам???Палячо ако си ходил по това време на мачове ще знаеш...ако не беше едно дерби през 2009 мисля, вие за 20 години никога не си напълнихте стадиона говнар.

Сега като говорят за вас нон стоп по ТВ7, по спортал и Барека ви е фен не ви прави нещо по-различно от това, което сте били винаги.Небивалици били..питай някой по-голям колко бяхме срещу Родопа Смолян дали нямаше наши фенове на централната и клетката беше пълна, както имаше и разни кибици на трибуна истанбул.

А за дербитата от преди 5 години какво да говорим, на вас агитката ви бяха само 1500-2000 глупака на истанбул дето дори не го и пълнехте.Айде мекия, че много време ти отделих.

Офлайн

#542 2013-10-17 21:48:54

4-you
Потребител

JRLVBOTEV написа:

Ами като има хиляди поводи да ви се смеем на жалките ви опити и тъпотии да се изкарате значими и като сте по-големи лъжци от македонците за всичко и всички.
За това, че не си уважавате историята а явно ви е срам от нея. Това показва и колко си уважавате клубчето, особено като само жАлтите са ви в главите.
Как човек да не ви се смее, като вижда какви палячовци сте та дори и старите буфери им се драйфа от вас! Особено като видяха какви свирки си правите със говедата на лайнута, когато пяхте за жАлтите заедно.

ПС: От както съм регистриран тук не съм забелязал по-прост потребител от теб!

ей,мишко хепатитна negur точно вие сте най-големите и жалки комплексарчета на тоя свят,нали ти разправям,че всякакви олигофрени,като теб си правят регистрации по смешните сайтчета,като "vbox7 и youtube" с имена "6ibaibuferavgaza" и няма едно клипче за гнусното ви сдружение,а само против нас всичко! kreten  kreten  smqh  negur
точно вие сте най-комплексираните,защото уж във "вашия" град сте унижавани постоянно и навсякъде и е доказвано хиляди пъти!

Офлайн

#543 2013-10-17 22:05:19

JRLVBOTEV
Потребител

edinVsveta написа:

Абе жълтури преди 10 години да не би да не сме си ходили по семкаджийските сектори?
Даже по времето на Христола като изключим едно дерби, при всички останали двата сектора около таблото ви бяха почти празни и имаше наши фенове.Аз лично съм ходил като по-малък там с баща ми.Имаше и други локомотивци с шалове и папагали.

Какво ми изкачате със супер смешните клипове, шампионския сезон като ни се срути трибуната играхме един мач срещу Родопа на вашия вмирисан стадион и всичко от гостуващия заедно с централната ви трибуна беше пълно с наши.И какво?

Злетаци...

Нормално да само че със Родопа, а тогава си спомням вашите даже се оправдаваха за бройката, като казваха че голяма част от вашите ги е било шубе да ни домакинстват на стадиона. Ние ако имахме нещастието да домакинстваме на вашия кенеф, щяхме да го срутим  smqh Не и ние нямаше да сме много заради опасността от свлачища!

Какво искаше да кажеш? Да не би някога да сте стъпвали на ТИ особено когато сме играли заедно? Винаги сте си знаели мястото зад една от двете врати, а това преди 10 години да ми се разкарвате със ваши артикули освен в кошарата май си сънувал. Преди 15 години е възможно тогава нямахме отделени трибуни, но и тогава циганите си знаеха мястото и не мърдаха от там. Не че тогава някой щеше да ви бие...

http://imageshack.us/a/img94/3717/ys1.gif

Офлайн

#544 2013-10-17 22:46:56

edinVsveta
Потребител

Било ни е страх да ви дойдем на стадиона?Онези години вие нямахте агитка бе брат...на гостувания спряхте да ходите, а срещу чорбата в този сезон бяхте трима човека на истанбул.Тия кадри що не ги изкарате?

Офлайн

#545 2013-10-17 23:19:58

JRLVBOTEV
Потребител

http://botevpdfans.hit.bg/Pictures/Pictures/2004/BOTEVPLOVDIVvsLOKOMOTIVPD/photos/photo4.jpg 2004г
http://botevpdfans.hit.bg/Pictures/Pictures/2003/SEVLIEVO%20ALBUM/photos/photo2.jpg 2003г

Много си заблуден! Винаги отбора ни е имал подкрепа! Да тогава претърпяхме най-голямото падение в историята си до тогава и хората бяха се отдръпнали от стадиона, но класата си е вечна!

http://imageshack.us/a/img94/3717/ys1.gif

Офлайн

#546 2013-10-17 23:36:09

BLACK-WHITE
Потребител

Дай снимка на нашия сектор на този мач да видиш сектор колкото вашата трибуна истамбул препълнен

Офлайн

#547 2013-10-18 00:33:02

edinVsveta
Потребител

От Левски и ЦСКА да кажат кога сте ходили повече от 500 човека в София в периода от 2003 до 2012...това че имате няколко гостувания в Раковски и Самоков и едно в Ловеч за Купата...смях.

Кажи нещо за уникалното ви гостуване в Дупница когато уж всички щяхте да се изсипете в града им, а отидохте 20 глупака и стояхте през целия мач пред Бончук.
Много срамни гостувания имате...

Офлайн

#548 2014-02-12 17:03:57

100kila
Потребител

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1513177_539090126198360_109441132_n.jpg

Офлайн

#549 2014-02-13 04:11:56

КАНАР
Потребител

Джуджета мегаломани няма ли веднъж завинаги да ви влезе в малките ви смърфски главички истината,че Ботев има двойно повече фенове от вас,дребни анимационни грои.

Офлайн

#550 2014-02-13 05:45:06

Лумпен
Потребител

КАНАР написа:

Джуджета мегаломани няма ли веднъж завинаги да ви влезе в малките ви смърфски главички истината,че Ботев има двойно повече фенове от вас,дребни анимационни грои.

Добре бе, момко! Ясно е, че в Пловдив има повече фенове на Ботев. Аз лично познавам доста канари и ми е пределно ясно, но ти какво предлагаш? Трябва ли тия хора да се откажат от отбора си, защото вие сте повече? Важна е подкрепата по стадионите, не бройката!
Обичай си отбора и не бери грижа колко повече сте от Локо, защото те също не са малко и са доста стабилни момци. Държат си на отбора както и на всичко свързано с подкрепа на нашата родина. Така, както уважавам момчета от Локо, по същия начин имам приятели от Ботев, също и от ЦСКА. Аз не деля хората по отбори! Приятелите са си приятели, футбола си е футбол!

Познавам десетки хулигани!

Офлайн

#551 2014-02-13 10:36:19

4-you
Потребител

КАНАР написа:

Путка анонимна,въобще на никой не му пука колко сте,колко сте били преди и колко ще бъдете за напред. Както ти е ясно в този град винаги ще бъдете ебани и,щото уж сте хиляди папагали,за това провъзгласилите ви се за "хулиганчета" в сектора са най-тормозените същества в тоя град и не обичат да се показват много пред хората. От нас сте по-големи само на думи и в интернет. На живо погледа в земята и "дим да ви няма".

Офлайн

#552 2014-02-13 10:39:45

BOTEV PLOVDIV
Потребител

КАНАР написа:

Спри да пишеш, олигофрен смотан.

Офлайн

#553 2014-02-13 12:07:34

asden
Потребител

КАНАР написа:

Наясно сме че си олигофрен! Големи сте само в умението си да се изкарвате в повече  negur

Офлайн

#554 2014-02-13 12:08:03

100kila
Потребител

asden написа:
КАНАР написа:

Наясно сме че си олигофрен! Големи сте само в умението си да се изкарвате в повече  negur

Аре стига, за кво се подавате на провокации ?

Офлайн

#555 2014-02-13 14:52:00

КАНАР
Потребител

BOTEV PLOVDIV написа:
КАНАР написа:

Спри да пишеш, олигофрен смотан.

Смени си ника олигофене.

Офлайн