Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2010-07-16 20:50:56

ultrastyle
Потребител

Re: Фен-артикули online

Plovdiv1926 написа:

Онлайн "Ултрас" стоки не се продават. Ултрас материалите се правят за хората от групите по бройка. На сапун клиентите на тея магазини. Срам за културата, срам за движението.

За групировки ли говориш?Много ясно,че те сами си правят матерялите и аз не съм видял в България някой да е външен човек за дадена групировка и да се намеси и да прави артикули от нейно име,но за неорганизираните привържаници,какато е по-цял свят всеки може да прави матеряли,а тези които ги носят и използват,носят и разпространяват идеята за дадения клуб.С офицялните екипи и такива артикули на които присъства клубната емблема нещата стоят по друг начин,на запад клубовете единствено могат да правят екипите и печелят добре от това,в България няколко клуба се опитват напоследък да печелят също от продажбата на офицялния екип,доколко е успешно не знам,но тук има и много ментаци!

Офлайн

#17 2010-07-16 23:58:18

Lauta.Old.Brigade.
Модератор

ultrastyle написа:
Plovdiv1926 написа:

Онлайн "Ултрас" стоки не се продават. Ултрас материалите се правят за хората от групите по бройка. На сапун клиентите на тея магазини. Срам за културата, срам за движението.

За групировки ли говориш?Много ясно,че те сами си правят матерялите и аз не съм видял в България някой да е външен човек за дадена групировка и да се намеси и да прави артикули от нейно име,но за неорганизираните привържаници,какато е по-цял свят всеки може да прави матеряли,а тези които ги носят и използват,носят и разпространяват идеята за дадения клуб.С офицялните екипи и такива артикули на които присъства клубната емблема нещата стоят по друг начин,на запад клубовете единствено могат да правят екипите и печелят добре от това,в България няколко клуба се опитват напоследък да печелят също от продажбата на офицялния екип,доколко е успешно не знам,но тук има и много ментаци!

И един човек от наще така наречен "фен" иска да почне да печели от емблемата по един доста глупав начин, ама да видим като почне първенството кво ще стане.

Офлайн

#18 2010-07-17 10:46:04

mpfc1919
Потребител

Обяснете ми по дяволите, ОПЕЛ какво общо има с Барселона ? http://www.ultras-bg.com/i/21-1.jpg smqh  smqh  smqh  smqh

Последна редакция от mpfc1919 (2010-07-17 10:46:15)

Офлайн

#19 2010-07-17 14:47:22

red_star
Потребител

На Милан на шапката също има опел малумна работа  smqh

Офлайн

#20 2010-07-17 23:48:22

mpfc1919
Потребител

Защо ли ми се струва, че някой е преработвал стари, непродадени продукти ?

Офлайн

#21 2010-07-18 00:32:19

TT
Потребител

red_star написа:

На Милан на шапката също има опел малумна работа  smqh

да не е защото опел е бил спонсор на милан  urud1

Офлайн

#22 2010-07-18 13:10:49

EB_'22
Потребител

smqh  smqh  smqh  metal

88EB

Офлайн

#23 2010-07-21 02:35:12

ушев на вена
Потребител

Lauta.Old.Brigade. написа:
ultrastyle написа:
Plovdiv1926 написа:

И един човек от наще така наречен "фен" иска да почне да печели от емблемата по един доста глупав начин, ама да видим като почне първенството кво ще стане.

Така наречения "фен" повече може да не стъпне на стадиона... заради проблеми здравето си

http://s7.postimage.org/5io4iijlj/185624_439223259477183_225302268_n.jpg

Офлайн

#24 2010-07-21 17:24:30

ultrasfasion
Потребител

metal  metal  metal  metal      WWW://ULTRASFASHION.COM  kreten  kreten  kreten  kreten

Офлайн

#25 2010-07-22 14:25:29

PallMall
Потребител

Фред Пери - това ли е целта на живота ви за момента?
Тези шалове които са в сайта,по една нашивка да им сложите ли какво,някакъв надпис.Да се различават малко,на всички отбори ако ги направите така,примерно зелено-бял - значи ще имам шал едновременно шал на Черно Море,Берое и др.Аз като колекционер на шалове не бих си взел от тези.

Офлайн

#26 2010-08-05 17:11:47

skeleton
Потребител

ultrasfasion написа:

metal  metal  metal  metal      WWW://ULTRASFASHION.COM  kreten  kreten  kreten  kreten

Наистина много хубав сайт и всичко е много добро !!!

БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА

Офлайн

#27 2010-08-07 19:23:12

ultrasberoe99
Потребител

UB99

Офлайн

#28 2010-08-08 00:45:24

Миньор_Перник
Потребител

ultrasberoe99 написа:

http://www.ultras-clothing.hit.bg/ bira

В тоя сайт има хубави тениски на България

Офлайн

#29 2010-08-10 23:11:19

paradoxxx
Потребител

а някой да каже нещо за качеството на изработка на фланелките

Офлайн

#30 2010-08-11 18:11:24

publicen3my
Потребител

Продавам фланелка на Санкт Паули
за повече инфо ЛС :)
цена по договаряне.
http://www.comparestoreprices.co.uk/ima … -black.gif

О жълти курви какви сте пички, вдигнете горе меките ръчички
къде ви хванем - ще ви разбием, петното жълто от Пловдив ще изтрием !

Офлайн