Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2011-06-09 18:44:18

Svilengrad
Модератор

Re: Пирин Благоевград

DB написа:

Момчета, БФС в случая си върши работата, не те, а други хора ебаха майката на Пирин..

Изпревари ме. Точно щях да пиша на пернишкия, как може така да кълнеш бе човек ? Едва ли Перуката е по виновен от Наков.

lohness: Ми не мога да кажа, че поляците ни превъзхождат като набор от песни или синхрон. Но определено имат по-добра посещаемост и по този начин ще ни надминат,ако в БГ не стане революция.

http://i37.tinypic.com/2z8qir8.jpg

Офлайн

#32 2011-06-09 18:48:15

TribuneEast2
Потребител

Тоя па свиленградския селяк на всяка манджа мерудия... като толкова много си вършат работата, защо преди няколко години, а и сега не изхвърлиха ЦСКА, които имат милиони дългове ? Защо не вкарат Нафтата, които е отбор с много фенове в Б група ? Ами вадят Пирин само и само, за да се правят, че вършат работа...

Офлайн

#33 2011-06-09 19:00:52

SinyaSofia
Потребител

Копае дъното футбола ни....
А тоя глупак над мене "Защо не вкарат Нафтата, които е отбор с много фенове в Б група ?"  shok

Отдавна не е просто футбол!

Офлайн

#34 2011-06-09 19:12:52

TribuneEast2
Потребител

Хероинче малко, от няколко години насам вторите в В група играят бараж, Лудогорец как мислиш, че влязоха в Б ? Точно сега, когато има липса на отбори трябваше Нафтата поне бараж да играят ама нали са прекалено неудобни и за това не им позволиха... ама кво ти се и обеснявам, долен кафеняк.

Офлайн

#35 2011-06-09 19:18:24

SinyaSofia
Потребител

да изгниете и двата отбора в долните дивизии, сопол жалтурски

Отдавна не е просто футбол!

Офлайн

#36 2011-06-09 19:32:10

Стефан
Потребител

Първо 2-рия не играе бараж, ние влязохме защото много отбори се отказаха от "Б" група, Михайлов с какво е виновен че собственика на отбора на Пирин иска да ги закрие..... Жалко добри играчи са излезли от школата и. Но е вярно че БФС не си върши изцяло работата, защото прави компромиси за едни а за други не! Феновете на Пирин няма да ми липсват но отбора им Да.!

Офлайн

#37 2011-06-09 19:57:16

doriano
Потребител

Стефан написа:

Първо 2-рия не играе бараж, ние влязохме защото много отбори се отказаха от "Б" група, Михайлов с какво е виновен че собственика на отбора на Пирин иска да ги закрие..... Жалко добри играчи са излезли от школата и. Но е вярно че БФС не си върши изцяло работата, защото прави компромиси за едни а за други не! Феновете на Пирин няма да ми липсват но отбора им Да.!

Защо няма да ти липсват, да не би да са ти сцепили ануса и да си им сърдит? Колкото до играчите от школата - Манолев, И. Иванов, Бодуров, Занев, Дяков, Галчев, Младенов и т.н. Няма да кажа жалко за Пирин, ще кажа жалко за феновете (към фенове не включвам коматари от разни фракции като сс или реален), които въпреки непркъснатите обрати и сътресения се събираха по 1500-2000 човека, жалко и за мизерните душички чакащи трансфер на Бербатов и евнтуалните 15% процента от продажба- реалната причина нито Наков нито тъй наречените бизнесмени да си подарят акциите на общината. И все пак където е текло пак ще тече.

Офлайн

#38 2011-06-09 19:57:20

pirin-supporters
Потребител

Наков дано умре!!! Също и всички гробокопачи на Пирин, пак ше се завърнем... Пожелавам на Ботев Враца, дано и Етър влязат  по някакъв начин- УСПЕХ , а на Лудогорец, Помори, Видима, Лайноморец и висчки смешници без фенове дано се разпаднат по-скоро !!!

Офлайн

#39 2011-06-09 20:00:31

minyoro
Потребител

Тия идиоти от СС, които подариха Пирин на Наков трябва един по един да ги извлечете от вкъщи и да им счупите главите!

Офлайн

#40 2011-06-09 20:02:11

pirin-supporters
Потребител

А на всички, които постоянно коментират публиката ни искам да каже, че преди 5 гидини взехме лиценза на МАКЕДОСНКА СЛАВА, квъвния ни враг, после се обединихме с истинския Пирин, абе тъка от 6-7 години всички фенове се мразят помежду си, а колкото до ПИРИН РЕАЛЕН, аз и още едно момче сме инициаторите и в нашия фен-клуб има доста истински фенове, така, че които ни мрази мога само да му кажа ДА НИ ЯДЕ КУРО, не ние дадохме акциите на НАКОФФ, а ПИРИН СС ( Бъдеще за ПИРИН) !

Офлайн

#41 2011-06-09 20:06:54

doriano
Потребител

pirin-supporters написа:

А на всички, които постоянно коментират публиката ни искам да каже, че преди 5 гидини взехме лиценза на МАКЕДОСНКА СЛАВА, квъвния ни враг, после се обединихме с истинския Пирин, абе тъка от 6-7 години всички фенове се мразят помежду си, а колкото до ПИРИН РЕАЛЕН, аз и още едно момче сме инициаторите и в нашия фен-клуб има доста истински фенове, така, че които ни мрази мога само да му кажа ДА НИ ЯДЕ КУРО, не ние дадохме акциите на НАКОФФ, а ПИРИН СС ( Бъдеще за ПИРИН) !

Остави го Наков, защо другите дето милеят за Пирин не си подариха акциите на общината както обещаха? А за СС това че са си подарили акциите какво означава? Направили са грешка - хубаво, направили са я защото са си мислели че може да помогне като намери спонсори и дотам, всеки прави грешка, да има някой от вас безгрешен?

Последна редакция от doriano (2011-06-09 20:08:36)

Офлайн

#42 2011-06-09 20:09:08

mpfc1919
Потребител

Svilengrad написа:
DB написа:

Момчета, БФС в случая си върши работата, не те, а други хора ебаха майката на Пирин..

Изпревари ме. Точно щях да пиша на пернишкия, как може така да кълнеш бе човек ? Едва ли Перуката е по виновен от Наков.

Абе свиленградски, да видя някъде да пиша нещо за Пирин след започването на новия абзац ?

"Трябва да се взимат някакви мерки, имам чувството, че умишлено взимат толкова тъпи решения, във всеки един аспект, за да дразнят народа."

Много често тук се използва един израз: "държавата за едни е майка, а за други мащеха". В случая трябва да се перифразира с БФС. Защото за едните законите и правилата важат, а за други не.
Друга тема е, че тоя глупак остави две Б групи, за да имат някакъв шанс и отборите от запад. От километри си личи, че отборите от източната Б група са по-силни. Да не говориме, че половината отбори ще изпокапат и накрая я завършат по 7 отбора, я не.
А истината и правилните решения са съвсем други. Първенството трябва буквално да се рестартира.
Изкарват се индивидуални изисквания за всяка една група. Да речем в "А" група се изисква отбор с еди колко си картотекирани играчи, с еди какви си заплати, и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО финансов план и отчет как ще се издържа този клуб, за да се гарантира сигурността на дадения отбор през цялата спортно-състезателна година. Разбира се едно от най-важните изисквания трябва да бъде базата. Трябва да се завишат изискванията за самите стадиони. Не е нормално и сериозно, отбор без собствено съоръжение да играе в евротурнирите. Задължително отбора да има развита ДЮШ или академия, за която отново да има изисквания за терени, съблекални и въобще условия за децата и юношите. И НАЙ-ВАЖНОТО - ДА НЕ СЕ ПРАВЯТ КОМПРОМИСИ ЗА НИКОЙ! БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ Е ЛИТЕКС, ЦСКА, ЛЕВСКИ ИЛИ СЕПТЕМВРИ СИМИТЛИ! Същото нещо разбира се трябва да влезне във сила и в Б група, като там изискванията да бъдат малко по-занижени.
Повече от ясно ми е, че така я се съберат по 10 отбора за двете професионални групи, я не, но просто трябва да почнем да градиме, защото в момента сме на НУЛАТА!

Последна редакция от mpfc1919 (2011-06-09 20:12:10)

Офлайн

#43 2011-06-09 20:14:22

1912_
Потребител

Какво е това Пирин Реален?Някаква групировка ли е?СС ги знам, но не подозирах, че те са дали всичко в ръцете на Накоф.Има ли някакво разделение в публиката?  mislitel Koйто има инфо, желание и нерви, нека обясни.

Последна редакция от 1912_ (2011-06-09 20:15:03)

Офлайн

#44 2011-06-09 20:18:49

mpfc1919
Потребител

1912_ написа:

Какво е това Пирин Реален?Някаква групировка ли е?СС ги знам, но не подозирах, че те са дали всичко в ръцете на Накоф.Има ли някакво разделение в публиката?  mislitel Koйто има инфо, желание и нерви, нека обясни.

До колкото знам разделение между ПИРИН СС и Пирин Реален имаше някъде до мача със Славия, когато нещата са се поизгладили.

Офлайн

#45 2011-06-09 20:19:11

ultra_blue
Потребител

КУР за боклуците подиграващи се с българския футбол...първо Ботев сега Пирин...кои са следващите??? Как може да се позволява на 1 човек да се граври с цял отбор (даже град...) Много жалко за Благоевград

Офлайн