Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#1 2010-05-24 13:29:36

UBG
Потребител

Пирин Благоевград

Тема по желание на "blagoevgrad"

Офлайн

#2 2010-05-24 15:39:32

wo0t
Потребител

Re: Пирин Благоевград

Лично мое мнение че са абсолютно нищо от странна на фенове събрали се 30 човека да се лигавят!И оня тартора с очилата бие на ред,пак стане нещо прав бяга

Последна редакция от wo0t (2010-05-24 15:40:54)

Офлайн

#3 2010-05-24 15:58:08

Blue Sharks
Потребител

Пичове са, няма кво друго да си говорим !  bira

Офлайн

#4 2010-05-27 22:35:21

wo0t
Потребител

Бе като бяха първия път в Кюстендил нормални ми се сториха,ама втория път се видяха какви лекета са

Офлайн

#5 2010-05-27 23:19:48

blagoevgrad
Потребител

Мисля, че е редно да има тема за един голям български отбор с много традиции. Колкото до феновете за стотен път ще кажа, че тук нещата са доста по-сложни от това което предполагате, до преди по-малко от година имаше два отбора с името Пирин и двата отбоа имаха прилични агитки, дори този от Б група на определени мачове са събирали над 70 човека гостуваща агитка, въпреки, че по това време силните на деня бяха Пирин Благоевград от А група. Аз разбира се винаги съм искал тези два отбора да се обединят, както и най-вече да се обединят феновете, но за съжаление това не стана. Сега трябва да изчакаме някоя друга годинка може би за да видим една наистина стабилна агитка, но всичко идва с времето си.
Колкото и да говорите против нас ние сме навсякъде малко или много. Били сме и 10, били сме и 500 в Сандански 250 в Петрич 4 000 на финала за купата ( мисля че с това доказахме колко много фенове има нашият отбор ), говоря за последните години ест. . Дано скоро възвърнем старата си слава ! ПИРИН и БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!

http://www.youtube.com/watch?v=C3Lboa83SSc  bira

Успех на вскички български агитки !!!

Офлайн

#6 2010-05-27 23:35:03

wo0t
Потребител

Както казах аз лично ви уважавах като фенове,но след като ни меткахте с бомби и камъни на мача ви с ЦСКА просто ми паднахте в очите и то много!

Офлайн

#7 2010-05-28 00:19:43

blagoevgrad
Потребител

wo0t написа:

Както казах аз лично ви уважавах като фенове,но след като ни меткахте с бомби и камъни на мача ви с ЦСКА просто ми паднахте в очите и то много!

никога не сме почвали заяждане с кюстендилкската публика

Офлайн

#8 2010-05-28 00:26:09

wo0t
Потребител

blagoevgrad написа:
wo0t написа:

Пропомни си или попитай някои,който е бил на мача.Дадохме ви бомби да гърмите димка 1 май ви дадохме.Викахме против онез от 48-ма година пак после ще ни скачате на бои?

Офлайн

#9 2010-05-28 00:34:22

blagoevgrad
Потребител

wo0t написа:
blagoevgrad написа:
wo0t написа:

Пропомни си или попитай някои,който е бил на мача.Дадохме ви бомби да гърмите димка 1 май ви дадохме.Викахме против онез от 48-ма година пак после ще ни скачате на бои?

тази година изпуснах само 2 мача със Сливен и с Черно море, така че 100% съм бил на мача, но ти изкара, че сте ни направили хореографията като спомена димка и бомби.. може би имаш в предвид пиратки ? Помня, че на въпросния мач полетя една бутилка към сектора на агитката на Пирин и лед това станаха някакви леки размирици.. нищо особено, но пак казвам не сме ние провокирали бой или нещо подобно  zashto

Офлайн

#10 2010-05-28 00:39:15

wo0t
Потребител

blagoevgrad написа:
wo0t написа:
blagoevgrad написа:

тази година изпуснах само 2 мача със Сливен и с Черно море, така че 100% съм бил на мача, но ти изкара, че сте ни направили хореографията като спомена димка и бомби.. може би имаш в предвид пиратки ? Помня, че на въпросния мач полетя една бутилка към сектора на агитката на Пирин и лед това станаха някакви леки размирици.. нищо особено, но пак казвам не сме ние провокирали бой или нещо подобно  zashto

Ами един от ваще там таротра каде ви се води с очилата и нинджата(нищо че беше 35 градуса)Каза на едно момче от наще нещо и скочихте на оградата да ни биете ми да бяхте дошли не някакви лапета на 14-15 да ми меткат камани и полициата да  си ходя където искам на собствения стадион!

Офлайн

#11 2010-05-28 15:05:09

minyor_pk
Потребител

По големи утепляци от тия нема kur

Последна редакция от minyor_pk (2010-05-28 15:05:33)

Миньор Перник до живот

Офлайн

#12 2010-07-17 05:01:40

taistAreste
Потребител

Като пишете отговор на нещо, поне се научете да четете всичко и най-вече последните редове. Дават доста отговори на очевидно глупави въпроси, които още по-очевидно сами си задавате поради невежество или нежелание да се чете - не знам.

Днес се разбра ,че може би най-добрият футболист на ПФК Пирин Даниел Пеев напуска отбора в посока Славия София. Когато Даниел Пеев акостира в Благоевград феновете на Пирин го приеха много лесно и за кратко време Пеев се превърна в любимец на зелените ултраси с изявите си на терена.Желанието на Пеев да се развива в по-голям клуб от Пирин е напълно основателно и никой няма право да се сърди за това негово решение. Единственото което не доумяваме ние феновете на Пирин е защо избира Славия пред Пирин. С какво постиженията на Славия в последните години са повече от тези на Пирин? Само за статистиката ще отбележим че в последните 5 мача между Пирин и Славия , орлетата са постигнали 4 победи срещу само 1 за Славия.Въпреки всичко решението е само и единствено на Даниел Пеев и ние феновете на Пирин го подкрепяме и му пожелаваме успешно развитие на кариерата и скорошен трансфер в голям клуб от чужбина.Силно се надяваме че един ден Даниел ще се завърне на стадион Христо Ботев и ще ни радва с изявите си.За Даниел Пеев винаги ще има място в нашите сърца Благодарим ти ДАНИ

Привърженици на Пирин нямащи нищо общо с фен-клуб АК Пирин СС

Офлайн

#13 2010-07-17 11:11:50

blagoevgrad
Потребител

taistAreste написа:

Като пишете отговор на нещо, поне се научете да четете всичко и най-вече последните редове. Дават доста отговори на очевидно глупави въпроси, които още по-очевидно сами си задавате поради невежество или нежелание да се чете - не знам.

Днес се разбра ,че може би най-добрият футболист на ПФК Пирин Даниел Пеев напуска отбора в посока Славия София. Когато Даниел Пеев акостира в Благоевград феновете на Пирин го приеха много лесно и за кратко време Пеев се превърна в любимец на зелените ултраси с изявите си на терена.Желанието на Пеев да се развива в по-голям клуб от Пирин е напълно основателно и никой няма право да се сърди за това негово решение. Единственото което не доумяваме ние феновете на Пирин е защо избира Славия пред Пирин. С какво постиженията на Славия в последните години са повече от тези на Пирин? Само за статистиката ще отбележим че в последните 5 мача между Пирин и Славия , орлетата са постигнали 4 победи срещу само 1 за Славия.Въпреки всичко решението е само и единствено на Даниел Пеев и ние феновете на Пирин го подкрепяме и му пожелаваме успешно развитие на кариерата и скорошен трансфер в голям клуб от чужбина.Силно се надяваме че един ден Даниел ще се завърне на стадион Христо Ботев и ще ни радва с изявите си.За Даниел Пеев винаги ще има място в нашите сърца Благодарим ти ДАНИ

Привърженици на Пирин нямащи нищо общо с фен-клуб АК Пирин СС

тфа е от преди 100 години

Офлайн

#14 2010-11-21 18:32:57

blagoevgrad
Потребител

Около 40 фена на Пирин се обединиха около идеята да основат нов фенклуб в Благоевград. Той ще носи името на стария „Пирин Реален”, регистриран през 2005 година, съобщи кореспондент на Novsport.com.

За председател на фенската фракция се предложи известният привърженик на „орлетата” Димитър Сукалински – Банскалията, който обеща на дошлите на събранието привърженици автобуси за гостуванията на Пирин в страната.

Целта за създаването на нов фенклуб е да бъде организирана по-голяма агитка, както за домакинските мачове, така и при гостуванията на Пирин, a и да се върне славата на „зелено-бялата” агитка. Хората, които присъстваха на събранието, обещаха тяхната подкрепа да се усети още на мача от последния кръг на есенния дял на първенството с Видима-Раковски в събота.

По време на срещата между привържениците, които имаха представители от всички квартали на Благоевград, беше отчетено тежкото състояние в което се намира отборът в момента и надвисналата опасност голяма част от футболистите да разтрогнат договорите си през зимата заради неизплатени заплати, което ще накара Пирин да последва съдбата на Беласица и Марек.

Новият фенклуб ще има за цел единствено да подкрепя безусловно отбора и няма да влиза в конфронтация с членовете на сега действащия и единствено легитимен фенклуб на "орлетата" на територията на Благоевград „Пирин СС” с председател Константин Капчин.

Офлайн

#15 2010-11-21 21:36:09

SALVATORE
Потребител

Има опасност фен-клубовете да станат повече от феновете..

МАСТИКА И SLAYER ДО ГРОБ

Офлайн