#691 2019-09-25 18:24:54

pub crawl
Потребител

Re: Феновете на Спартак Варна

Една миниумка и цялата им циганска агитка се насра  smqh  smqh  smqh

Офлайн

#692 2019-09-25 18:34:34

addicted
Потребител

Тотално се изложиха момчетата 24/7 готови за поляна.. metal1 Маски,боксове,палки филмарщина пълна, и накрая говедата като дадоха задна от куките, чак тогава решиха да се покажат. pitie

Офлайн

#693 2019-09-25 18:45:37

plovdiv26
Потребител

Ебахти жалката картинка, тея клоуни са в такъв тежък филм, то не бяха пози, не бяха стойки, боксове, палки, пълен цирк!Не знам дали от жълтите терминатори ги учат тея неща или проблема идва от факта, че толкова години са във филм, а нямат и едно сбиване smqh

Последна редакция от plovdiv26 (2019-09-25 18:48:23)

Офлайн

#694 2019-09-25 18:57:41

panican whyasker
Потребител

Не повече от 500 човека на мача им на десетилетието и то след толкова надъхване... Очаквах поне да го напълнят това селско стадионче за 2000 души. Добре, че дойде този мач, за да излезе истината наяве, че някои хора сериозно ги бяха помислили за някаква публика тия.

Офлайн

#695 2019-09-25 19:15:26

EXCLUSIVEEE
Потребител

Офлайн

#696 2019-09-25 19:28:30

bat-ceco-karaibrahima
Потребител

Тея  спартак са бахти  балъците смешни,тоя с бокса ако го хванеш ще се чудиш да го биеш ли или да го любиш.Пълни палячовци кви поляни кви пет лева ги гонят тея покемони

Офлайн

#697 2019-09-25 20:31:06

Бай Ставри
Потребител

Точният човек написа:
shibamsfine1914 написа:

И аз така мисля . А случилото се снощи ми напомня да разкажа една странна случка . Преди пет години отивам с приятелката ми на море във Варна или по-точно до Златни пясъци един ваканционен комплекс „Ривиера“ се казва  bira На вторият ден вечерта идват двама при мен ,докато си почивам ,легнал на кърпата ми на Левски с шапката ми на Левски . Крещяха ми да се изправя ,при което аз директно ги поглеждам и почвам да се смея ,защото и двамата бяха с ебаси шкембаците ,смърдяха на пот и си личеше ,че бяха буйни селяни  smqh  smqh Изправям се и единият ми посегна да ми вземе шапката ,ама тва дори и чорбари не са си го помисляли и аз директно му бих една ,та падна на земята и той да хване малко тен . Вторият ме събори на земята и почна да ме рита ,при което хората се разтичаха да помагат ,понеже някакси не е културно на плажа да стават такива неща,още повече,че има и деца  mislitel Едното момче ,което махна едното разярено  pig от мен понесе един удар и аз се доближих до буйният селянин и като му ударих едно коляно ,буквално запалих джапанките и казах на жена ми да си ходим ,че ушаците ще дойдат   smqh  Ама кво да направиш ,младеж на 25 години,заслепен от фитнеса бях ..

Колега, мисля че тази случка не трябваше да я разказваш.

smqh  smqh  debil

Офлайн

#698 2019-09-25 20:45:22

Бай Ставри
Потребител

Две насрани динамота спорят кое е по-насрано. smqh Рогата след като събориха оградата трябваше да им тръгнат а не да хвърлят боНбата. guz

Офлайн

#699 2019-09-25 21:05:28

Varicose14
Потребител

Бай Ставри написа:

Две насрани динамота спорят кое е по-насрано. smqh Рогата след като събориха оградата трябваше да им тръгнат а не да хвърлят боНбата. guz

Специалисти са по подскачане, хвърляне на бонби и, ако им тръгнеш спринт. Спартак очевидно нямат вазможност.

Офлайн

#700 2019-09-25 21:38:21

grrr
Потребител

Видяхме ви и вас на дербито, отворихте вратата и се изпонасрахте  smqh

п.с.Това момченце с бокса малко мургавичко ми се стори  negur

ЕДИН ЗА ВСИЧКИ, ВСИЧКИ ЗА ЛЕВСКИ !

Офлайн

#701 2019-09-25 23:26:16

Svetlio
Потребител

https://images.app.goo.gl/QNZ5RBTv3h6NT3Yp8

Последна редакция от Svetlio (2019-09-26 04:33:40)

Ботев Пловдив

Офлайн

#702 2019-09-26 12:41:08

mishki
Потребител

Аве бавноооо ,къде пишеш ма ! С какви очи си мерите пишките и коментирате путки и курви от Локо , Левски и Черно путкинско Море! Ние ли сме топ факторите в Българи и мерилото за ултра и хулс !
Ейй мърши долни ! Зелените палячовци да си гледат жалкият сектор и да не коментират нас ! Ние още се борим да съществуваме като клуб и като агитка и нашето име все пак фигурира от време на време колко и малко възможности да имаме като клуб и агитка ! Вижте се вие на какъв хал сте палячовци !
За говедата - СЗ за мен бяха топ организация до баскетболните мачове с Балкан , до футболната среща с евреите и вчера с бомбите по старци и деца пробиха дъното !
Тука всички сте големи разбирачи и хулиганс инженери дейба ваща майка разбирачи ! Гледайте си отборите и секторите и не ни коментирайте нас ние какви сме !

panican whyasker написа:

Не повече от 500 човека на мача им на десетилетието и то след толкова надъхване... Очаквах поне да го напълнят това селско стадионче за 2000 души. Добре, че дойде този мач, за да излезе истината наяве, че някои хора сериозно ги бяха помислили за някаква публика тия.

68 07

Офлайн

#703 2019-09-26 12:41:10

GreenVarna1913
Потребител

grrr написа:

Видяхме ви и вас на дербито, отворихте вратата и се изпонасрахте  smqh

п.с.Това момченце с бокса малко мургавичко ми се стори  negur

Тва учудва ли те че е мургав, нормално е в агитката им да има такива индивиди след като половината им фенове са от Каменар и Максуда kur
Тва им беше топ мача за близките 10 години и бяха 50 човека агитка, поне всички ги видяхте що за стока са смешните плебеи. По стойки и филмарщина са ненадминати, друг е въпроса че говедата като дойдоха в града си оставиха колите в единия край на морската и ходиха пеша до другия, но плебейчетата се скриха и решиха след мача отново да пуснат една филмарска снимка и до там...И плебеи преди да почнете да ревете че мача е бил в Балчик а не във Варна и за това сте били малко(а вие сте си толкова ппц) си спомнете когато ние играхме в Каварна колко бяхме :) Дори по едно време имаше един майтап, че там сме повече от колкото на Тича  smqh  kur

САМО ВАРНА И ЧЕРНО МОРЕ!!!

Офлайн

#704 2019-09-26 12:53:50

sickboy
Потребител

За послушните велможи на ТИМ :

Зеленушки, нямате право да се обаждате тъй като всички знаем какво представлявахте в периода ви преди трибуквието, в "Б" група....един файтон хора на домакинските ви мачове....често по 7-8 човека. Никой от нас не претендира за огромни бройки и евроучастия ! Ние 10 години достойно се борим за съществуването на любимия ни отбор , в "А" окръжна, "В" и сега в "Б" група. На вас такова нещо не ви се е случвало тъй като сте ведомствен "ТИМ" team.
Колкото за мачът вчера, бройката беше доста добра за работен ден с начало 16 часа извън Варна .

Дерзайте.

Само ние, само Спартак !!!

Последна редакция от sickboy (2019-09-26 12:55:17)

Офлайн

#705 2019-09-26 13:41:44

ultras_1948
Потребител

sickboy написа:

За послушните велможи на ТИМ :

Зеленушки, нямате право да се обаждате тъй като всички знаем какво представлявахте в периода ви преди трибуквието, в "Б" група....един файтон хора на домакинските ви мачове....често по 7-8 човека. Никой от нас не претендира за огромни бройки и евроучастия ! Ние 10 години достойно се борим за съществуването на любимия ни отбор , в "А" окръжна, "В" и сега в "Б" група. На вас такова нещо не ви се е случвало тъй като сте ведомствен "ТИМ" team.
Колкото за мачът вчера, бройката беше доста добра за работен ден с начало 16 часа извън Варна .

Дерзайте.

Само ние, само Спартак !!!

https://www.youtube.com/watch?v=30bv915bDtY
Заради ника! bira

За пари и майките си ще продадете!!!

Офлайн