#676 2019-08-19 23:51:02

plovdiv26
Потребител

Re: Феновете на Спартак Варна

BEROE_ULTRAS_1916 написа:
tabloto_ne_raboti написа:

Вчера ги видяхме по телевизора 15 човека агитка марулите. Срещу "големия им враг" Ботев.

Можеше и за жълтитие да допълниш, че бяха 50. Така картинката се избистря.

Абе приказката е присмял се хърбел на щърбел!Ние в Европа, а в мачовете от първенството смешна посещаемост, хората ги няма, не е същото като преди години да идват в мачове срещу отбори като Бистрица,Септември,Верея, сега си имаме и Царско Село.Едвам останахме фенове по стадионите да няма с кого да се напсуваш.. Славия са си 20 човека, Бероето нивото им падна толкова последните години, чак ме е жал наистина, колкото и да ги мразя и да им се смеем за случките и всичко покрай тях, поне ги има на сцената, а представете си кво ще е и без тях?Ще останат едни гостувания в София къде я стане нещо - я не!На Герена рядко се виждат повече от 300 човека, на Армията също - гостуващият сектор винаги празен.Пълна скука, ебем ти първенството смешно и сцената жалка, за 3-4 години такъв спад направихме, че направо ми е тъпо и за жълтите с тва Коматево къде хората не разбират колко много губим като и това не може да се брой вече за  'гостуване'.В разград картинката е ясна - рядко да се напълни този сектор, ако все пак стане, то това го могат само две публики в България.Същото се отнася за секторите в Русе,Варна и Враца.И какво остана?Еврейте.. поне те играят вече на тяхната си кочина.Кърджали също се надявам да е готина дестинация и да има свинщина, ама едва ли..

А едно време колко по - готино си беше всичко...въпреки всичките плюнки и филми в тоя сайт, респект за всички които продължават да си ходят по стадионите и да си подкрепят отборите, дори и да не са замесени..

Офлайн

#677 2019-08-20 00:04:39

BEROE_ULTRAS_1916
Потребител

Останаха най-сърцатите и новите. Другите вече си имат различни занимания или са в чужбина.

Бранникъ

Офлайн

#678 2019-08-20 12:09:15

ge666a
Потребител

BEROE_ULTRAS_1916 написа:
ge666a написа:
Forest1865 написа:

Пичове вчера в уличките на "Трейс Арена" ви чакаха някакви зелени филмари на по 15 години,ама бързо вдигнаха гълъбите!Бяха пълни смешници

те и на наши са се пробвали преди две седмици пак след мач на трейс арена, само че са били по-големите, дебнели са четири момчета от нашите, които са били с влака, но доколкото имам инфо, куките са се намесили. ше изреве некое селяче по студентски град, така ми се струва.

Тия момчета нямат 18, кви ги дрънкаш? Дошли да ви търсят и ги заключили. Нормални неща.

нормални неща викаш.....на четири човека, които са пътували с влака и са пияни от сутринта да им се пуснат 10, от които според момчетата е имало и с тениски на Green Vandals....ясно искали са да дръпнат некой артикул, за албумчето  smqh малките викаш, значи се закачат с нас ок....

Евреите не ме обичат, а аз съм ебати пича!

Офлайн

#679 2019-08-21 10:56:47

Obieca
Потребител

Ние като бяхме малки ходихме да се крием да се бодем с херца а виж ги днешната младеж... На къде отива kleta maika Bylgariq

Офлайн

#680 2019-09-05 05:10:11

redfen
Потребител

очертава се интересен сблъсък на ниво купа на България -Спартак Варна срещу говедата  cow хахахаха

БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ

Офлайн

#681 2019-09-05 09:22:53

suncho ot gorichka
Потребител

Да много интересно, вие там ли ще сте ? Ами жълтите мастии ? Локо Горна, Миньор и Нафтата ?  cry Смях

Офлайн

#682 2019-09-05 21:20:43

redfen
Потребител

suncho ot gorichka написа:

Да много интересно, вие там ли ще сте ? Ами жълтите мастии ? Локо Горна, Миньор и Нафтата ?  cry Смях

що проблем ли ще е ако и от нас ядат дървото говедата нали са велики биячи.Ама то за тез говеда хора не трябват нали варненските ги закриха хахааха

Последна редакция от redfen (2019-09-05 21:22:17)

БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ

Офлайн

#683 2019-09-06 01:15:31

LEVSKIHOOL
Потребител

redfen написа:

що проблем ли ще е ако и от нас ядат дървото говедата нали са велики биячи.Ама то за тез говеда хора не трябват нали варненските ги закриха хахааха

кво сте закрили бе хаххахаха  smqh

Офлайн

#684 2019-09-25 10:06:18

shibamsfine1914
Потребител

А феновете У ВарнЪ що се покриха снощи ? Рано ли си легнаха ,кво ста

redfen написа:

urud

Ти носиш най-святото име - като небето кристално. Ти светиш с най-хубавия цвят - като морето безкрайно. Ти носиш най-святото име - като крилете - мечтите. Колко е хубаво да си Левскар !

Офлайн

#685 2019-09-25 11:00:56

GovedataIdvat
Потребител

shibamsfine1914 написа:

А феновете У ВарнЪ що се покриха снощи ? Рано ли си легнаха ,кво ста

redfen написа:

urud

Събранието им свърши и се прибраха да спят! С глупости не се занимават, те не са такива.

Офлайн

#686 2019-09-25 11:20:38

shibamsfine1914
Потребител

И аз така мисля . А случилото се снощи ми напомня да разкажа една странна случка . Преди пет години отивам с приятелката ми на море във Варна или по-точно до Златни пясъци един ваканционен комплекс „Ривиера“ се казва  bira На вторият ден вечерта идват двама при мен ,докато си почивам ,легнал на кърпата ми на Левски с шапката ми на Левски . Крещяха ми да се изправя ,при което аз директно ги поглеждам и почвам да се смея ,защото и двамата бяха с ебаси шкембаците ,смърдяха на пот и си личеше ,че бяха буйни селяни  smqh  smqh Изправям се и единият ми посегна да ми вземе шапката ,ама тва дори и чорбари не са си го помисляли и аз директно му бих една ,та падна на земята и той да хване малко тен . Вторият ме събори на земята и почна да ме рита ,при което хората се разтичаха да помагат ,понеже някакси не е културно на плажа да стават такива неща,още повече,че има и деца  mislitel Едното момче ,което махна едното разярено  pig от мен понесе един удар и аз се доближих до буйният селянин и като му ударих едно коляно ,буквално запалих джапанките и казах на жена ми да си ходим ,че ушаците ще дойдат   smqh  Ама кво да направиш ,младеж на 25 години,заслепен от фитнеса бях ..

Ти носиш най-святото име - като небето кристално. Ти светиш с най-хубавия цвят - като морето безкрайно. Ти носиш най-святото име - като крилете - мечтите. Колко е хубаво да си Левскар !

Офлайн

#687 2019-09-25 13:55:26

ultras_1948
Потребител

shibamsfine1914 написа:

И аз така мисля . А случилото се снощи ми напомня да разкажа една странна случка . Преди пет години отивам с приятелката ми на море във Варна или по-точно до Златни пясъци един ваканционен комплекс „Ривиера“ се казва  bira На вторият ден вечерта идват двама при мен ,докато си почивам ,легнал на кърпата ми на Левски с шапката ми на Левски . Крещяха ми да се изправя ,при което аз директно ги поглеждам и почвам да се смея ,защото и двамата бяха с ебаси шкембаците ,смърдяха на пот и си личеше ,че бяха буйни селяни  smqh  smqh Изправям се и единият ми посегна да ми вземе шапката ,ама тва дори и чорбари не са си го помисляли и аз директно му бих една ,та падна на земята и той да хване малко тен . Вторият ме събори на земята и почна да ме рита ,при което хората се разтичаха да помагат ,понеже някакси не е културно на плажа да стават такива неща,още повече,че има и деца  mislitel Едното момче ,което махна едното разярено  pig от мен понесе един удар и аз се доближих до буйният селянин и като му ударих едно коляно ,буквално запалих джапанките и казах на жена ми да си ходим ,че ушаците ще дойдат   smqh  Ама кво да направиш ,младеж на 25 години,заслепен от фитнеса бях ..

smqh

За пари и майките си ще продадете!!!

Офлайн

#688 2019-09-25 14:00:05

Точният човек
Потребител

shibamsfine1914 написа:

Колега, мисля че тази случка не трябваше да я разказваш.

"Принцове и президенти чувал съм, че важат.
Полицаи и агенти няма да откажат
щом във джобчето им сложиш лъскави банкноти
всеки с нас, ще заработи."

Офлайн

#689 2019-09-25 16:11:20

bat-ceco-karaibrahima
Потребител

Интересно на мача в балчик няма куки а някви чичаци от СОТ

Офлайн

#690 2019-09-25 16:37:02

addicted
Потребител

Къде са момчетата от Горна,къде са Ботев,къде са Локо Сф,Къде са ВФ,къде са истинските отбори... ebasi
За последните близо десет години това ви е топ мача и се вижте колко сте, че нещо големи претенции имахте..

Офлайн