#31 2010-03-06 20:45:37

FKKZL
Потребител

Re: Пешо Буфера

ДО НАЗДРАВЕ 1914 АКО ПОЗНАВАШ ТУБАТА И Е МЪЖКАР ЩЕ СИ ПРИЗНАЕ ЗА ТОЯ БОЙ В ТРАМВАЯ ТЕ БЯХА ТРИ ПЪТИ ПОВЕЧЕ ОТ НАС БЕШЕ И АСИЯТА НА ТОЯ БОЙ НО ЧУХ НЕКАКВИ РАБОТИ ЗА НЕГО ЧЕ БИЛ УБИТ ДАНО НЕ Е ВЯРНО koz

Офлайн

#32 2010-03-07 00:16:44

lubo penev
Потребител

MeinKampf написа:

Евала на Буфера. Шапка му свалям. Незнам дали ще се намери човек в Перник, който може да каже крива дума за Буфера.

Ти тъп ли си бе???

eooo......

Офлайн

#33 2010-03-07 00:54:08

lubo penev
Потребител

Това в беше в началото на 90-те, после  изпаднахме, после се върнахме... Имахме в началото проблем с агитката на ЦСКА - в София намушкаха няколко наши момчета некви скинари и после им направихме една засада на спирка Метал. Беха тръгнали към Кюстендил и тогава бех си пратил разузнавачи на София, които да ми кажат у кой вагон са по-точно, колко човека са... И ние организирано - една група на гара Метал, една на гара Разпределителна, но тя първата група свърши работата. Влезнахме и тия беха вътре като пилци. Не оставаме длъжни на никой, разбираш ли. Ние с бухалки, с боксове, с вериги... и ги изтепахме - ония беха целите у кръв. Въпреки че отнесох един нож тогава - и мене ме намушкаха в крака, още пазим ножа.                                                                                                                                                                                                         Смешно интервю:Значи за въпросната провинция Кюстендил бяхме поне 500 човека с влака,и въпростната организация от Перник ни обстрелва с камъни на ГАРА МЕТАЛ,1но стъкло счупиха-нищо интересно...........
ebasi

eooo......

Офлайн

#34 2010-03-07 03:13:44

RADIKAL88
Потребител

На Челсито интервюто беше по интересно въпреки, че и тоя явно е лудак но журналистите преувеличават!!!А можеха да интервюират някой много по стабилен от Луканката!!!

Само ЦСКА!!!

Офлайн

#35 2010-03-07 09:11:54

grrr
Потребител

Колбаса дали ще разкаже за фланелката.... smqh

ЕДИН ЗА ВСИЧКИ, ВСИЧКИ ЗА ЛЕВСКИ !

Офлайн

#36 2010-03-07 10:26:09

prosto_ultras
Потребител

Дебелия кога ще ни излага? nene1

Against modern football!!!!

Офлайн

#37 2010-03-07 22:46:21

JALT
Потребител

"Без да влизаме в ролята на негови защитници или съдници, се срещнахме с четирима от ветераните на българската хулиганска сцена – по един от Ботев, Миньор, ЦСКА и Левски. Общото между тях е:
- Че са на по трийсет и няколко години са и изглеждат стабилно - като хора, които е по-добре да не питаш дори колко е часът, камо ли да влизаш в спор с тях"

Хората знаят знаят,макар да не съм привърженик на "хулиганството" което не го приемам и за мен просто е безсмислено,безцелно..и какво ли още не,но истината тук е една..Вижте кои отбори ще представят за другите не се споменава и дума..чисто и просто защото няма какво да се каже..просто няма по другите клубове истински фенове(не искам да кажа,че това е критерии за истински фен)но фактите говорят сами за себе си...
guz

ЗА ВИНАГИ В СЪРЦЕТО МИ!!!    http://www.youtube.com/watch?v=ACZ1vTbb1oA

Офлайн

#38 2010-03-07 23:50:39

ultraSSofia
Потребител

за левски кои ще дава интервю  mislitel

Офлайн

#39 2010-03-08 00:05:13

SouthernFront
Потребител

ultraSSofia написа:

за левски кои ще дава интервю  mislitel

как кой разбира се че ГОЛДИ  smqh  smqh  smqh

НАЦИОНАЛИСТ - ТОВА Е НОРМАЛНОТО МИ АГРЕГАТНО СЪСТОЯНИЕ

Офлайн

#40 2010-03-08 13:09:05

birdie
Потребител

В разказаното от Буфера за боя през лятото на 90-та има страшно много истина....
да, перничани бяха 200+,
да, ние бяхме поне 3 пъти повече
да, преди да почне истинския бой поне 10-15 минути си беше окопна война и мятане на камъни, тухли  и кой какво има, само че ние наистина бяхме толкова много, че се точехме цяла улица, най-отпред бяхме около 50 човека, само тийн, после като дойдоха всички (включително тогавашните по-дърти) перничани дадоха задна, нямаше накъде...но респект, пълен респект, биха се като мъже, направиха каквото можаха.....аз на по-голям и масов бой в БГ не съм присъствал
да и за бомбите, те нямаха, ние - имахме, но няколко от нашите не избухваха и те ни ги връщаха, и тогава някои от върнатите гърмяха...
Пострадали - техните бяха много повече, ама много....от нашите аз се сещам за Кънчо че беше в кръв, другите не ги помня
Боят си беше уникален - от първите къщи след мостчето до спирката на рейсовете за битака имаше кръв, зъби, лежащи, куцащи, беше наистина като Бейрут. Ние съборихме две огради на дворове - едната с тухли, другата дървена, още ми е пред очите Ушко, който с един огромен кол от ограда се развъртя при първите опити на някои от нас да дадат задна, той се развъртя с думите нещо от рода "А някой е тръгнал да бяга, а аз съм го пребил"
В боя се включиха и хора, живеещи в къщите и блоковете наоколо, някакви по потници дето си човъркаха ладите/москвичите или варяха компоти, местни пияници....това си го спомням като вчера, явно много силно впечатление ми е направило....
А миньорци си го търсеха и преди мача, пред касите половин-един час преди мача на два-три пъти ставаха мелета с по 10-15 човека от всяка страна...
Още нещо, на което съм свидетел - при нас имаше и прасета, бити в Перник, няколко малки бяха, не бяха естествено известните по онова време, но аз видях двама от моя квартал и те ми казаха, дошли сме да си отмъщаваме на миньорци, трай си...единият им беше много известен по това време бомбаджия, и естествено си беше дошъл с арсенала

Имахме уникалния късмет, че тогава цялата полиция (т.е. милиция) беше на площада пред партийния дом, имаше граждански неподчинения, митинги, на другия ден мисля точно го запалиха, така че и малкото полиция която беше на мача след това ги изпратиха пред партийния дом...
зад В сектор след мача, при поредния ни опит да ги почнем още там, на куките им наредиха да ни разделят просто и след това се натовариха и към партийния дом и лично чух как милиционер каза "Е сега на селяните им се еба мамата"
А Буфера си беше известен и тогава и ние бяхме наясно кого точно сме пребили, но още веднъх казвам: Евала на перничани за смелостта и отпора! Това вече никога няма да стане, именно заради филмираните и надрусани кретени - героите на днешния ден....
Под написаното дотук съм готов да се подпиша че това е самата истина и това, което аз лично съм видял като пряк участник в събитието.....
Нищо лично към никого...
Със здраве...   bira

Последна редакция от birdie (2010-03-08 13:10:30)

Офлайн

#41 2010-03-08 13:35:11

Pliska Boys
Потребител

Ето ви едно истинско мнение на човек, който явно не е подвластен на модата и филмите (говоря за последното). Аз мога да потвърдя разказа на Буфера за случката във вагона на път за Кюстендил - всичко е 1:1 както го е написал - и бройката, и това, че те бяха пуснали "разузнавачи", и това, че беше наръган, дори и мястото на раната е истина (в бедрото). По обясними причини ще пропусна името на човека, който го прободе, но мога да ви гарантирам, че е от "известните" фенове на ЦСКА и също се предстви доста мъжки във въпросната случка. А на ВАС интернет филмарчета мога да кажа, че наистина нямата идея какво беше преди 10-20 години. Заяждате се тук, заканвате се, но когато ножа опре до кокала ВАС ви няма. Хората от Перник може и да нямат толкова добре развита "ултра" култура, но когато се наложи да отстояват своето, го правят мъжки. Връщайки лентата назад във времето, мога да ви кажа, че винаги очаквахме да се случи нещо на някоя от Пернишките гари, дори и да пътувахме за друг град. Никога няма да забравя как се връщахме от Благоевград, и малко преди гара Перник вагона остана без нито един здрав прозорец, наистина НИТО ЕДИН. Но всъщност какво ли ви обяснявам - сигурен съм, че някои от ВАС дори не са пътували с влак за гостуване...

НАШАТА ВЯРНОСТ Е НАШАТА ЧЕСТ - ЦСКА ЗАВИНАГИ !

Офлайн

#42 2010-03-08 13:41:00

Ultras.Napoli
Потребител

Или буфера е филмиран, или журналистите преовиличават !!!

Последна редакция от Ultras.Napoli (2010-03-08 13:43:53)

България Над Всичко !!! Ултрасите не са престъпници.

Офлайн

#43 2010-03-08 13:46:36

samo_teb_obicham
Потребител

Ultras.Napoli написа:

случайно да прочете 2-та поста над тебе ?

Napoletani Ultras Plovdiv    [27 Септември 2010 в 09:02] 

Орки разкажете за някоя ваша битка ?

Офлайн

#44 2010-03-08 13:58:17

Ultras.Napoli
Потребител

west_ham написа:
Ultras.Napoli написа:

случайно да прочете 2-та поста над тебе ?

Всеки може да напише всичко, ако е верно евала на човека  bira

Последна редакция от Ultras.Napoli (2010-03-08 13:58:41)

България Над Всичко !!! Ултрасите не са престъпници.

Офлайн

#45 2010-03-08 15:02:44

Pliska Boys
Потребител

"...тоя па тъпанар, тамьн 1 вагон бехте бре помочкио, немахте и 50 прасета,аре 60 мах..."   smqh

Оптимистично - бяха не повече от 20-30 човека, дори в главата ми изникват едни спомени за 10 човека или нещо такова. Както и да е - случката ще си остане във футболния фолклор. Но реших да напиша още нещо, защото чета някакви безумни коментари дори и от наши фенове за Луканката. Момчета, не знам какви са вашите разбирания и т.н., но въпросното лице си е мъжкар от всякъде. Не искам да влизам в излишни подробности и не знам какви са вашите разбирания, но никъде в коментарите не прочетох да е избягал или да е действал курвенската. В Пловдив остана въпреки ОГРОМНИЯ числен превес на филмарите, в София го наръгаха и какво ли още не, това ли е за вас излагация? Много е лесно зад клавиатурата, но само си помислете какво щеше да ви е, ако бяхте в неговото положение... Изцяло заставам зад думите си и виждам, как в тази тема много ясно се вижда "плоското" мислене на повечето "потребители" на този сайт. Спрете да робувате на приказките, модата и медиите и възхвалявайте "характери", а не "имена"...

НАШАТА ВЯРНОСТ Е НАШАТА ЧЕСТ - ЦСКА ЗАВИНАГИ !

Офлайн