Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2010-02-02 19:19:48

minyor_pk
Потребител

Re: БЕЗ БОТЕВ НЯМА БЪЛГАРИЯ!

Ботев ако ви изхвърлят в В"група" пребийте селския  bushon дано 100 годишнината да ви е в А"група"

Миньор Перник до живот

Офлайн

#32 2010-02-02 20:38:43

ULTRAS_1936
Потребител

minyor_pk написа:

Ботев ако ви изхвърлят в В"група" пребийте селския  bushon дано 100 годишнината да ви е в А"група"

Скоро тоя филм няма да го гледате, усещате ли ? Или да ви напиша програмата за да знаете какво следва ?  smqh  smqh  smqh

Офлайн

#33 2010-02-02 20:46:26

minyor_pk
Потребител

Хайде напиши ни програма да видиме какво следва

Миньор Перник до живот

Офлайн

#34 2010-02-02 21:23:09

bpfc_1912
Потребител

НИЕ ПАК ЩЕ БЪДЕМ НА ВЪРХА ТОВА Е НАШАТА СЪДБА И НАЙ-ВЕЛИКИ НА СВЕТААААА...БОТЕЕЕЕВ ole

Only the dead have seen the end of war !

Офлайн

#35 2010-02-03 07:45:48

Rondo
Потребител

Ама много сте велики селските слуги.За 10 години не можете да направите това,което ние направихме за 3 месеца.

Последна редакция от Rondo (2010-02-03 07:47:06)

Офлайн

#36 2010-02-03 11:06:06

N.B.F.C
Потребител

Когато затриваха Нефтохимик помня много добре , че около 15-20 момчета  се подписаха за нас !! Вярвайте момчета   ole  ВЬН  МУТРИТЕ ОТ ФУТБОЛА !

Офлайн

#37 2010-02-03 11:12:13

Ultras_Plovdiv_1912
Гост

Ей старозагорска курво,въобще не ми сравнявай Банев и Христолов,защото като селския друга такава гадина няма.И циганите и те бяха много милички Галка като им беше начело на клуба и говореха за обединение и за справедливост за българския футбол,но сега типично по цигански извадиха големи усти.Как само буферите и марулите не се замислиха малко,ами продължават с тяхната омраза...цял живот с комплекса Ботев Пловдив!!!

#38 2010-02-03 11:41:20

nightwalker
Потребител

Динко Дерменджиев Ви го каза, ако направите нов Ботев и позволите този от 1912 да бъде затрит ще е баси простотията честно. Също така е интересен въпроса ако си направите нов отбор и стария продължи да играе във "В" кой отбор ще подкрепяте? Ами ако един ден стария го купи някой мощен инвеститор тогава какво правите?
Като цяло мисля, че това с правенето на нов отбор е голяма грешка ама вие си знаете най-добре.

НА 1000 МЕСТА БЕШЕ КАЗАНО,ЧЕ НЯМА ДА СЕ ПОЗВОЛИ ДА ИМА 2 ОТБОРА С ЕДНО И СЪЩО ИМЕ И ЩЕ СЕ ИЗЧАКА АД-ТО ДА ФАЛИРА, ПРИ КОЕТО ЩЕ ИМА САМО ЕДИН! МЕРСИ ЧЕ НИ ГО КАЗА, НЕ СЕ БЯХМЕ СЕТИЛИ ВЪОБЩЕ САМИ! И НЕ СМЕ ПИРИМ,МИРИН...

Последна редакция от nightwalker (2010-02-03 11:42:00)

Човекът е просто идиот.

Офлайн

#39 2010-02-03 12:08:23

lokotron2
Потребител

Бум - Бум и всичко е готово  kreten  kreten  kreten  kreten  kreten

Офлайн

#40 2010-02-03 12:42:14

SALVATORE
Потребител

nightwalker написа:

Динко Дерменджиев Ви го каза, ако направите нов Ботев и позволите този от 1912 да бъде затрит ще е баси простотията честно. Също така е интересен въпроса ако си направите нов отбор и стария продължи да играе във "В" кой отбор ще подкрепяте? Ами ако един ден стария го купи някой мощен инвеститор тогава какво правите?
Като цяло мисля, че това с правенето на нов отбор е голяма грешка ама вие си знаете най-добре.

100 % истина!!!! Същото стана с ПИРИН.Разделяне,нови отбори..обединение и в крайна сметка нищо не е същото като едно време!!! С хора,с които сме ходили заедно на мачове,сега не мога да ги гледам...а уж сме за един отбор.Измислете нещо друго..lokotron-a e прав!

МАСТИКА И SLAYER ДО ГРОБ

Офлайн

#41 2010-02-03 16:25:03

Rengal1912
Потребител

Късно е вече,трябваше някой да му направи бум - бум преди...

ГОСПОД ДА НИ ПАЗИ

Офлайн

#42 2010-02-03 17:34:01

Rondo
Потребител

Путка майна,аз също искам такива,като Селски да се махнат от футбола.Но вие 10 години само зеете по форуми и медии срещу него и нищо не можете да направите.Самочувствие до небесата.Когато скочихме на Банев,се радвахте-б група,не знам си кво....А пък на вас ви е все в гъза и вместо да научите нещо и направите нещо,продължавате да зеете,а онзи нещастник си прави каквото си иска.Вместо да се позаинтересувате от нас,какво направихме с Банев и как,вие продължавате да се дуеете,да обяснявате колко сте велики и да се радвате на приюта за безпризорни италиански цигани.
Смешни сте,само едни празни лозунги,а един селяк ви сере на главите вече десетилетие и повече.

Офлайн

#43 2010-02-03 17:59:32

BHY
Потребител

Rondo написа:

Путка майна,аз също искам такива,като Селски да се махнат от футбола.Но вие 10 години само зеете по форуми и медии срещу него и нищо не можете да направите.Самочувствие до небесата.Когато скочихме на Банев,се радвахте-б група,не знам си кво....А пък на вас ви е все в гъза и вместо да научите нещо и направите нещо,продължавате да зеете,а онзи нещастник си прави каквото си иска.Вместо да се позаинтересувате от нас,какво направихме с Банев и как,вие продължавате да се дуеете,да обяснявате колко сте велики и да се радвате на приюта за безпризорни италиански цигани.
Смешни сте,само едни празни лозунги,а един селяк ви сере на главите вече десетилетие и повече.

Сега ще има да те псуват ,защото им написа истината !

И стига повтаряйте едно и също бе папагали каква сянка,какъв комплекс Ботев бе,айде слезте малко на земята,кои сте вие ?!?
Скоро няма да ви има,не ми пука за вас,заслужавате си това ,което ви чака ,ПОСЛЕДНО СБОГОМ !!!

http://prikachi.com/images/987/6420987M.jpg

Офлайн

#44 2010-02-03 18:01:32

snake1912
Потребител

Виж сега разбирачо 1-во никога не съм се радвал,че Берое изпадна и на негово място остана това подобие на отбор Беласица,второ ти не виждаш ли,че направихме всичко възможно да го махнем тоя изрод,и пак сме се запазили като публика,ама явно само смъртта ще помогне и трето вашия случай беше по-различен ние си имаме работа с психично болен човек,както виждаш буферите изгониха и Наков и Галя само с надписи,плюс това вие сте единствен отбор в Ст. Загора и имаше доста фактори които ви помогнаха,(поне аз до колкото съм запознат)!!!А за всички,които искат Ботев да изчезне ще ви кажа нас винаги ще ни има,защото Ботевизмът ще живеее в сърцата на хората,това е чувство което някои хора пишещи тук няма да разберът!!!!

Офлайн

#45 2010-02-03 18:03:42

UNFORGIVEN
Потребител

Rondo написа:

АКЪЛ ОТ КАМЕНОХВЪРГАЧКИ,НЕЩЕМ runner

Офлайн