Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#1651 2019-11-16 01:36:01

botpd12
Потребител

Re: БЕЗ БОТЕВ НЯМА БЪЛГАРИЯ!

Аз ти казах да не скачаш много срещу припознаването, запази си вратичката отворена, че не се знае утре с Левски кво може да стане smqh
Бъди твърд като феновете на Лиска които в последното гостуване на Лаута дори събраха смелост да изпеят локо велбъжд юве, макар и по-тихо отпреди metal

Офлайн

#1652 2019-11-16 01:59:47

LEVSKIHOOL
Потребител

никога не се знае какво ще стане, така е, преди около година само като се заговори за фалит мрежите се взривиха буквално  smqh   явно някой се уплаши и тогава станаха нещата с Васил Божков  hm едно е ясно припознаване няма да има при нас,а и се отдалечаваме доста от фалит,както казах дълговете се изплащат с добри темпове и най-важното не се трупат НОВИ! спортно-технически не коментираме за момента, но и там рано или късно нещата ще си дойдат на място bira

Офлайн

#1653 2019-11-16 02:17:51

FCKLSFC
Потребител

botpd12 написа:

Аз ти казах да не скачаш много срещу припознаването, запази си вратичката отворена, че не се знае утре с Левски кво може да стане smqh
Бъди твърд като феновете на Лиска които в последното гостуване на Лаута дори събраха смелост да изпеят локо велбъжд юве, макар и по-тихо отпреди metal

Имаш същия стил на писане като ujas

Офлайн

#1654 2019-11-16 08:34:05

Combat18
Потребител

Преди или след като си е пил хапчетата  smqh

Офлайн

#1655 2019-11-16 09:43:39

botpd12
Потребител

FCKLSFC написа:
botpd12 написа:

Тва похвала или обида трябваше да е smqh

Офлайн

#1656 2019-11-16 17:44:26

ujas
Потребител

FCKLSFC написа:
botpd12 написа:

Еееее не съм аз, аз съм си заклето говедо, няма какво да се правя на папагал, може би моите наркотици да са стигнали и до него и това да е причината smqh  smqh  smqh

Офлайн

#1657 2019-11-16 17:59:54

ujas
Потребител

И все пак да го напиша пак, аз не съм луд, а влизам да се правя на луд тука за ташак за разлика от тоя папагал, който си е луд наистина. Кога съм писал аз за битки в тоя сайт и кога съм си измислял нещо от сорта, че сме поръчали ново знаме да се покаже като трофей. Тоя не е наред, аз съм много навътре в нещата, че да ги пиша в тоя сайт. Участвал съм в много случки по улиците, които даже тука сте ги споменавали и ми е било смешно как ги разкрасявате или направо си лъжете, но това което се случва на улиците си остава там smqh  smqh  smqh  smqh

Офлайн

#1658 2019-11-16 18:12:11

ujas
Потребител

botpd12 написа:

Значи аз много одавна съм писал, че пиех кафе със Спас Русев и Киро и тогава решихме след време да фалираме синия отбор и Киро да премести лудогорец на герена, щом прасетата отричат да имат нещо общо с литекс при положение, че са си литекс, като му дойде момента и преместим всички супер звезди на лудогорец на герена тогава и ние ще си кажем, че сме истинския Левски и почваме да мачкаме понеже лудогорец няма да ги има, а сегашното цска си е слабо, то и литекс не беше кой знае колко силен, взе там 4 титли по мафиотски начин и това е smqh  smqh  smqh

Офлайн

#1659 2019-11-16 18:59:44

botpd12
Потребител

ujas що винаги пишеш по 3 коментара с 10-15 минутна пауза между тях, пишеш, чертаеш, пишеш, чертаеш, пишеш, чертаеш, така ли smqh  smqh  smqh

Офлайн

#1660 2019-11-16 19:12:31

ujas
Потребител

botpd12 написа:

ujas що винаги пишеш по 3 коментара с 10-15 минутна пауза между тях, пишеш, чертаеш, пишеш, чертаеш, пишеш, чертаеш, така ли smqh  smqh  smqh

Най вече чиртаем

Офлайн

#1661 2019-11-16 19:17:25

ujas
Потребител

Що?

Офлайн

#1662 2019-11-16 20:27:17

ge666a
Потребител

smqh  smqh  bira

Drinking boys

Офлайн

#1663 2019-11-16 20:47:39

Smurtilismurt
Потребител

botpd12 написа:

Винаги ли ? Че ти от "вчера" си във форума или пък не ? Я си признай кой ти е другия профил шизофреник

Офлайн

#1664 2019-11-16 20:53:42

ujas
Потребител

добре признавам си, аз съм RED и тоя папагал, мислех сега и за буферски акуант, но ме разкрихте metal  metal  metal

Офлайн

#1665 2019-11-17 02:02:42

hrd
Потребител

taq stranica e quality comedy nema spor  smqh  smqh

Офлайн