Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2009-06-29 15:13:04

addicted
Потребител

Re: Черно море - мачове, отбор, треньори, проблеми

Twolf.1914. написа:

Еми да ама някой от вашите не е на това мнение... въпреки че специално за този мач няма ваши и наши а само БЪЛГАРИ.....но за някой хора отбора е по-важен от Родината  dolu

Какво значи подкрепа според теб да дойдеш в нашата агитка и да почнеш да пееш песни на Черно Море ли ? Такива не ни трябват в София на финала с ЦСКА имаше ей такава 1 групичка и пееше против ЦСКА..
ebasi

Офлайн

#32 2009-06-29 21:51:38

addicted
Потребител

Гледай си Жилина и са радвай, че са били ЦСКА в контрола  al ние без това идиоти и интриганти не търсим.Научи песни на гостуващия отбор да викаш за тях кат сме палячовци  smqh

Офлайн

#33 2009-07-31 13:20:46

bLuE*
Потребител

ПСВ 1-0 Черно Море в 93минута .. много ми стана гадно за моряците като разбрах вчера  nervak  . Ако бяха ударжали 0:0 с ПСВ щеше да е екстра,УСПЕХ на реванша моряци -ЧЕРНО МОРЕ АЛЕ-

Офлайн

#34 2009-07-31 13:30:30

Lauta_Army
Потребител

Момчета,успех на реванша.Ние сме с вас!

http://a.imageshack.us/img28/1323/tribunabesica.png

Офлайн

#35 2009-07-31 14:02:45

bodet
Потребител

много добър резултат, а Илко Пиргов направо гръмна.жалко, че с такъв смешен гол ни биха, имаше къде-къде по-чисти положения. важното е, че морето трупа опит срещу стабилни отбори и европейските кампании стават все по-интересни

На нож!

Офлайн

#36 2009-07-31 14:28:48

MLADOSTULTRAS
Потребител

Абе сега ще ви е трудно ама имате шансове айде успех БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО

ОБИЧАМ ЦСКА И БИРА В ГОЛЯМО КОЛИЧЕСТВО

Офлайн

#37 2009-07-31 14:42:10

blagoevgrad
Потребител

морето продължава  bira  успех по-натам  rakia

Офлайн

#38 2009-07-31 14:43:21

addicted
Потребител

Реално погледнато нямаме никакъв шанс, доста минимален.Този резултат е може би най коварния, ако беше 2:1 шансовете щяха да са доста големи.Сега ПСВ ако вкара ранен гол и мача ще замине.Но това не е чак толкова важно, по важното е че изиграха един достоен мач в Холандия и 93 мин ПСВ се изпоти с Черно Море.Поне реванша ще е интересен и всички в Бургас  hm

Офлайн

#39 2009-07-31 15:08:42

Lauta_Army
Потребител

addicted написа:

Реално погледнато нямаме никакъв шанс, доста минимален.Този резултат е може би най коварния, ако беше 2:1 шансовете щяха да са доста големи.Сега ПСВ ако вкара ранен гол и мача ще замине.Но това не е чак толкова важно, по важното е че изиграха един достоен мач в Холандия и 93 мин ПСВ се изпоти с Черно Море.Поне реванша ще е интересен и всички в Бургас  hm

Шанс винаги има.Повярвайте малко повече в момчетата и ще успеете.Дори ако ходя към морето което е доста вероятно ще дойда на мача да викам заедно с вас!

http://a.imageshack.us/img28/1323/tribunabesica.png

Офлайн

#40 2009-07-31 17:20:00

hooligans.bg
Потребител

Евала на моряците !Успех на реванша - дано ги смачкате тези холандски паляци !  bira

"Мой дълг е да ви водя."

Офлайн

#41 2009-07-31 19:05:51

Ultra_Ticha_1913
Потребител

Еее то си ебало фара нищо не се свършило сички в бургас !

България За Българите!!!!!!!

Офлайн

#42 2009-07-31 20:03:36

Krakra_BOYS
Потребител

Успех на реванша пичове :ole:  :bira:

ПЕРНИК КА3А: КУР 3А ЛЕФСКИ !

Офлайн

#43 2009-07-31 21:24:24

Black-White
Гост

Успех на моряците.Преставиха се повече от добре.Всяка година трупат все повече и повече опит и то си личи вече...жалко,че така гадно им вкараха гол,но в Бургас дано ги смажете !

#44 2009-07-31 22:57:50

nerv4o
Потребител

ИМАМ ЕДИН ВЪПРОС И ЩЕ БЪДА МНОГО БЛАГОДАРЕН АКО НЯКОИ МИ ОТГОВОРИ. НА МАЧА НА ЧЕРНО МОРЕ СРЕЩУ ПСВ ЩЕ НОСИМ ОКОЛО 10 ЗНАМЕНА НО ПРОБЛЕМА МИ Е ЧЕ НЕЗНАМ НА КАКВО ДА ГИ РАЗВЯВАМ И УШЕВ ДА МЕ ПУСНЕ  (НИЕ ЩЕ СМЕ ПОНЕ 10-15 ЧОВЕКА) МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО          hm  hm

sea wolfs

Офлайн

#45 2009-07-31 23:25:36

asddsa
Потребител

nerv4o написа:

ИМАМ ЕДИН ВЪПРОС И ЩЕ БЪДА МНОГО БЛАГОДАРЕН АКО НЯКОИ МИ ОТГОВОРИ. НА МАЧА НА ЧЕРНО МОРЕ СРЕЩУ ПСВ ЩЕ НОСИМ ОКОЛО 10 ЗНАМЕНА НО ПРОБЛЕМА МИ Е ЧЕ НЕЗНАМ НА КАКВО ДА ГИ РАЗВЯВАМ И УШЕВ ДА МЕ ПУСНЕ  (НИЕ ЩЕ СМЕ ПОНЕ 10-15 ЧОВЕКА) МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО          hm  hm

Ей лудд ти кви знамена ще носиш ако може да ми отговориш на този отоговор   ebasi

Кур за всички Ромски братя

Офлайн