Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

Затворена тема

#31 2010-07-12 16:43:50

kriviq
Потребител

Re: NUP 95 ???

Plovdiv1926 написа:

Не ме занимавай с глупости селянче. Не си грамотен, да не говорим за запознатост с фактите. Такива лапешки мохабети може да си ги говорите по между си по пътя към поредната паланка. Между слабоумни сигурно ще са интересни.

Ми добре,тогава ми кажи къде искаш да се видим,та да ми обясниш не-лапешките факти.Чакам с интерес !

Kво като главата ми е проста,нали огъвъм лостa !

Офлайн

#32 2010-07-12 16:45:12

kriviq
Потребител

311 написа:
kriviq написа:

оня надъхан "историк" 311 не си беше чел хороскопа и само с една изрезка от вестник от 1927 година му запуших устата ...

Крив, на кой точно си запушил устата, като вие в темата "Най стар отбор", почти 80 страници тема не може да кажете един мач на Ботев 1912-1919. и тази тема е за НУП уж, а не за вас....

А това, че постоянно все за 311 взехте да говорите, явно от "истините" ми е имало голям ефект върху вас, комплексари!

И сам отрепко се замисли, колко си жалък:

Може ли с изрезка от вестник от 1927 да "доказваш", че някакъв клуб бил основан 1912г.???!!!! Като си предавате историята от поколение на поколение, нещо сте забравили какво се е случило с вас за периода 1912-1919.

Ама вие жълтите сте толкова прости, нали сте шибани селяни, че дори не знаете от собвената си история, че въпросното честване за което говорите е БОЙКОТИРАНО ОТ ЦЕЛИЯ ГРАД и всъщност е едно срамно петно в историята ви, ама за форумни агарари като вас не си заслужава да им се отварят очите....

kur

спри херойна нещастник ... зададох ти един прост въпрос ? защо честват преди 80 години хората годишнини за да може жълтата конспирация да се развива ли ? прост си като гъз !

Kво като главата ми е проста,нали огъвъм лостa !

Офлайн

#33 2010-07-12 17:05:57

Plovdiv1926
Потребител

Селски, занимавай си се с косачката и другите агро проблеми. И внимавай по другите села, да няма изненади и близки срещи от третия вид  gurlo

Пием, пеем буйни песни          Крещим, но щом изтрезнеем, 
и зъбим се на тирана;             забравяме думи, клетви,
механите са нам тесни -          и немеем и се смеем
крещим: "Хайде на Балкана!" пред народни свети жертви!

Офлайн

#34 2010-07-12 17:07:28

311
Потребител

kriviq написа:

спри херойна нещастник ... зададох ти един прост въпрос ? защо честват преди 80 години хората годишнини за да може жълтата конспирация да се развива ли ? прост си като гъз !

Ами пич, ако се интересуваше поне малко от историята на клуба си, може би щеше да знаеш кой как и защо организират въпросното честване? И забележи, никой не чества годишнита на най стария клуб в БГ или в частност  най стария клуб в Пловдив, чества се просто годишнина, защо майна според теб Каблешков никъде не споменава, че сте най стари, ако това е сега е така, то не ми казвай, че през 1927г. Каблешков не го е знаел...????!!!!!!

Чувал ли си за Левски Пловдив, ми те пич са основани 1911г.? Вие даже и в Пловдив не сте най стари.

По лошото е, че всъщност приятелю нямаш необходимите познания за да участваш в подобна дискусия, и именно за това, единственото което се ръси от теб са обидите ти към мен и Локомотив Пловдив.

И само да ти кажа, че ти определено си по тъп от Мараша, той определено знае повече за клуаб си от теб и не се излага толкова, а и се опитва да мисли човека, ти обаче, като истински селски папагал си повтаряш заученото......

kur

Локомотив Пловдив
Трибуна БЕСИКА

Офлайн

#35 2010-07-12 23:41:02

Мараша
Потребител

311 написа:

И забележи, никой не чества годишнита на най стария клуб в БГ или в частност  най стария клуб в Пловдив, чества се просто годишнина, защо майна според теб Каблешков никъде не споменава, че сте най стари, ако това е сега е така, то не ми казвай, че през 1927г. Каблешков не го е знаел...????!!!!!! Чувал ли си за Левски Пловдив, ми те пич са основани 1911г.? Вие даже и в Пловдив не сте най стари.

Мунчо, точно така :) Или май се пообърка...Не споменава, че сме най стари...Но чества 15 годишнина през 1927-а. Какъв по голям факт от това искаш? Тогава не сме били най стария клуб, обаче къде е Левски Пловдив сега? За да си стар трябва и да си жив. Не спорим дали сме първия отбор в Пловдив или в България. Имало е и преди нас създадени отбори. Обаче тях сега ги няма. Опитай се да използваш главата си за нещо повече от платно за пъпки.

Последна редакция от Мараша (2010-07-12 23:41:57)

България ще се оправи тогава, когато българите вместо да гледат и четат новините започнат да участват в тях

Офлайн

#36 2010-07-13 01:20:49

TT
Потребител

Истината е 2001

Офлайн

#37 2010-07-13 01:30:54

4-you
Потребител

TT написа:

Истината е 2001

Истината е в на майкати между двата крака  playboy

Офлайн

#38 2010-07-13 01:40:51

TT
Потребител

4-you написа:
TT написа:

Истината е 2001

тва ли са ти аргументите моито момиче  kreten  kreten
и аз бих напраил някои работи с майка ти ама понеже е циганка ще се въздържа

Офлайн

#39 2010-07-13 01:49:31

4-you
Потребител

TT написа:
4-you написа:
TT написа:

Истината е 2001

Мойта ако е циганка,твойта е туркиня.
Сеш се?!

Офлайн

#40 2010-07-13 01:52:54

TT
Потребител

4-you написа:
TT написа:
4-you написа:

Сеш се?!

мо да си мерим пишките цяла нощ и моита пак ще е по-дълга а твойта по-черна kreten  kreten
ако имаш нещо градивно го кажи или д*хай някъде  smqh  smqh

Последна редакция от TT (2010-07-13 01:59:07)

Офлайн

#41 2010-07-13 02:09:44

4-you
Потребител

TT написа:
4-you написа:
TT написа:

Сеш се?!

мо да си мерим пишките цяла нощ и моита пак ще е по-дълга а твойта по-черна kreten  kreten
ако имаш нещо градивно го кажи или д*хай някъде  smqh  smqh

Не ми се спори с жълти олигофрени uho

Офлайн

#42 2010-07-13 02:36:31

TT
Потребител

4-you написа:

Не ми се спори с жълти олигофрени uho

и къде видя че съм жълт или да ти викам октопода паул kreten ама той поне познава. не разбрах защо не е 2001  smqh

Офлайн

#43 2010-07-13 09:59:48

311
Потребител

Мараша написа:
311 написа:

И забележи, никой не чества годишнита на най стария клуб в БГ или в частност  най стария клуб в Пловдив, чества се просто годишнина, защо майна според теб Каблешков никъде не споменава, че сте най стари, ако това е сега е така, то не ми казвай, че през 1927г. Каблешков не го е знаел...????!!!!!! Чувал ли си за Левски Пловдив, ми те пич са основани 1911г.? Вие даже и в Пловдив не сте най стари.

Мунчо, точно така :) Или май се пообърка...Не споменава, че сме най стари...Но чества 15 годишнина през 1927-а. Какъв по голям факт от това искаш? Тогава не сме били най стария клуб, обаче къде е Левски Пловдив сега? За да си стар трябва и да си жив. Не спорим дали сме първия отбор в Пловдив или в България. Имало е и преди нас създадени отбори. Обаче тях сега ги няма. Опитай се да използваш главата си за нещо повече от платно за пъпки.

Добре, бе мараш, това, че твърдите, че бОТЕФ Е създаден 1912г. всички го разбрахме, по интересното е, че вие не може да обясните, защо след като е създаден 1912г. до 1919 няма изигран мач, няма клубни цветове, няма емблема, няма устав, няма футболисти, няма игрище. Няма нито едно независимо доказателство от независим източник, което да свидетелства, че в Пловдив от 1912г. до 1919 някакъв клуб бОТЕВ Е развивал някаква дейност. Това го пише САМО И ЕДИНСТВЕНО във вашите клубни книжки и НИКЪДЕ ДРУГАДЕ.

Сам си направи извода в какво искаш да вярваш.

И мараш, как така, къде е Левски Пловдив сега бе идиот, ми днешния Спартак Пловдив на кой мислиш, че е наследник.

Естествено за селяни като вас е нормално слабо да познавате историята на Пловдив.

В дивия аграри
kur

Последна редакция от 311 (2010-07-13 10:00:44)

Локомотив Пловдив
Трибуна БЕСИКА

Офлайн

#44 2010-07-13 10:12:55

BultraPlovdiv
Потребител

Ботев Пловдив е най-старият съществуващ футболен клуб в България.И няколко форумни амеби няма да променят това,колкото и годинки от животеца си да прекарат в писане по форумите.Велбъжд нищо общо с Пловдив.И пак обърна темата на БОТЕВ.Не можеш ли да ни докажеш за античните локо фенове ?

Последна редакция от BultraPlovdiv (2010-07-13 10:21:00)

Офлайн

#45 2010-07-13 11:01:32

Мараша
Потребител

311 написа:

И мараш, как така, къде е Левски Пловдив сега бе идиот, ми днешния Спартак Пловдив на кой мислиш, че е наследник.

Естествено за селяни като вас е нормално слабо да познавате историята на Пловдив.

В дивия аграри
kur

В дивия на теб. Може би не знаеш, че в Пловдив е имало през годините два клуба с името Левски Пловдив. Спартак може да има претенции за историческа връзка със Левски Пловдив създаден през 1928, след обединението на Тракийска Слава и БП-25(обединение на Бенковски и Победа), а не за създадения през 1911-та година Левски. До колкото си спомням този Левски от 1928-а е наричан Левски, не заради Васил Левски, а защото имали за емблема изобразен лъв.  Иначе си голям историк.

Възможно е Тракийска слава да имат нещо общо с Левски Пловдив от 1911, но тук признавам не знам.

Последна редакция от Мараша (2010-07-13 11:13:12)

България ще се оправи тогава, когато българите вместо да гледат и четат новините започнат да участват в тях

Офлайн