Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

Затворена тема

#16 2010-07-10 23:15:53

smirnenski_girl_1936
Потребител

Re: NUP 95 ???

BultraPlovdiv написа:
smirnenski_girl_1936 написа:

Айде някой да ми отговори на въпроса защо им е да лъжат за създаването си?

Да кажем например,че това ви е главна цел сред феновете.Не само за тая фракция ми и за всичко що има връзка с локо.То не беше 1926,1919,1911...

А ти вместо да се заяждаш тук що не си размърдаш мозъка в посока да помогнеш на отбора си,вместо да критикуваш ЛОКОМОТИВ и неговите фенове ;) Пфф идиот..ако моя отбор е пред провал няма да си седя спокойно във форума и да се заяждам с феновете на друга агитка,агитка коята винаги е била и винаги ще бъде преди вас,по отношение на всичко! ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ !!! ole  ole  ole

Офлайн

#17 2010-07-10 23:23:12

BrothersInArms
Потребител

smirnenski_girl_1936,айде бягай в някое друго сайтче,не учи хората какво да правят хулиганке.Ако нейният отбор това,онова не знам си какво.Не се ли усещаш сама колко си във филма?

Офлайн

#18 2010-07-10 23:39:22

kriviq
Потребител

BultraPlovdiv написа:

Айде някой да ми отговори на въпроса защо им е да лъжат за създаването си?

Да кажем например,че това ви е главна цел сред феновете.Не само за тая фракция ми и за всичко що има връзка с локо.То не беше 1926,1919,1911...

А ти вместо да се заяждаш тук що не си размърдаш мозъка в посока да помогнеш на отбора си,вместо да критикуваш ЛОКОМОТИВ и неговите фенове ;) Пфф идиот..ако моя отбор е пред провал няма да си седя спокойно във форума и да се заяждам с феновете на друга агитка,агитка коята винаги е била и винаги ще бъде преди вас,по отношение на всичко! ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ !!! ole  ole  ole

smqh набор ?

Kво като главата ми е проста,нали огъвъм лостa !

Офлайн

#19 2010-07-11 02:05:21

TT
Потребител

BultraPlovdiv написа:

....То не беше 1926,1919,1911...

истината е 2001

Последна редакция от TT (2010-07-11 02:07:12)

Офлайн

#20 2010-07-11 10:35:54

Muay_Thai
Потребител

простотия ако му се занимава да качва да го направи. едва ли някои ще ви се върже на ума да ви доказва теории и разни схеми. всеки да вярва в това, което иска.

Последна редакция от Muay_Thai (2010-07-11 11:23:49)

Офлайн

#21 2010-07-11 10:56:44

skydreamer
Потребител

Последно време се спекулира със създаването на всичко... баси...то не беше от някой мрънкане , че Ботев не е създаден 1912 защото нямало доказателства, после се изкара ,че Локомотив е създаден 1926....сега и за Наполетани...ами Ботев си е 1912 , Локомотив си е 1936 и Наполетани са си 1995 ... едва ли това е най-важното, с което трябва да се занимаваме при цялото ни състояние на футбола в България...

Последна редакция от skydreamer (2010-07-11 10:57:19)

http://i15.tinypic.com/4m1zmmg.gif

Офлайн

#22 2010-07-11 20:10:10

HighAgain
Потребител

311 има снимки, даже не знам дали не я създал той!

Do you like our country being run this way?  Doyou like the government?  And doing what they say?
Punx 'n' skins together we'll put things to rights,  So unite now and put an end to the fights
No punx versus skins no us versus them,  If we stand together we'll beat the system
Punx 'n' skins united - You know that it's right,  Unite now - Can you see the light?

Офлайн

#23 2010-07-11 20:45:13

BrothersInArms
Потребител

HighAgain написа:

311 има снимки, даже не знам дали не я създал той!

ТОЙ Е ТОЙ Е! cheti

Офлайн

#24 2010-07-12 00:32:20

samo_teb_obicham
Потребител

виждал съм локомотивци които под снимките казват че 95 означавало доблест и чест ако не се лъжа така че ...

Napoletani Ultras Plovdiv    [27 Септември 2010 в 09:02] 

Орки разкажете за някоя ваша битка ?

Офлайн

#25 2010-07-12 12:20:45

Plovdiv1926
Потребител

ultra violence написа:
JoeCole89 написа:

А за снимков материал от 95 не знам..

Идеята е такава,че по някакъв начин да се покаже ,че фракцията съществува оттогава.По никакъв начин не се опитвам да пускам заядливи теми а просто да се даде отговор на задаван въпрос , който си остана без отговор.

Хич не се опитваш да пускаш заядливи теми дето жълтите глупаци само чакат да си кажат 3-те заучени лафа. Има си снимка на знамето на групата от 95-та година. Естествено Клуб Пловдив. Защото да се наречеш ултрас, трябва да го заслужиш. За това дълги години групата беше клуб. Тази информация ти стига за сега. Ще потърся снимката, имам я на другия компютър със сигурност но на лаптопчето ми се губи.

Колкото до жълтурите, не намесвайте това, че искаме да разбулим измамите и нередностите с историята си с вашите паранои.

ПП. И нали щеше да триеш кретенските мнения, нещо не можеш ли или нямаш желание да го правиш?

Последна редакция от Plovdiv1926 (2010-07-12 12:25:13)

Пием, пеем буйни песни          Крещим, но щом изтрезнеем, 
и зъбим се на тирана;             забравяме думи, клетви,
механите са нам тесни -          и немеем и се смеем
крещим: "Хайде на Балкана!" пред народни свети жертви!

Офлайн

#26 2010-07-12 14:00:27

kriviq
Потребител

Plovdiv1926 написа:
ultra violence написа:
JoeCole89 написа:

А за снимков материал от 95 не знам..

Идеята е такава,че по някакъв начин да се покаже ,че фракцията съществува оттогава.По никакъв начин не се опитвам да пускам заядливи теми а просто да се даде отговор на задаван въпрос , който си остана без отговор.

Хич не се опитваш да пускаш заядливи теми дето жълтите глупаци само чакат да си кажат 3-те заучени лафа. Има си снимка на знамето на групата от 95-та година. Естествено Клуб Пловдив. Защото да се наречеш ултрас, трябва да го заслужиш. За това дълги години групата беше клуб. Тази информация ти стига за сега. Ще потърся снимката, имам я на другия компютър със сигурност но на лаптопчето ми се губи.

Колкото до жълтурите, не намесвайте това, че искаме да разбулим измамите и нередностите с историята си с вашите паранои.

ПП. И нали щеше да триеш кретенските мнения, нещо не можеш ли или нямаш желание да го правиш?

Приятелю вие абсолютно нищо не можете да разбулите ... оня надъхан "историк" 311 не си беше чел хороскопа и само с една изрезка от вестник от 1927 година му запуших устата ... или викате те тогава хората са се събирали да празнуват 15 годишнината пред паметника на патриота ... видни пловдивчани като Каблешков са държали реч само и само за да може жълтата конспирация да просъществува ... и малоумен да си ще разбереш истината ... ама на вас тва ви е проблема ---вярвате в това което ви се иска и често подминавате истината ... я го питай оня историка как ми отговори като му постнах вестника тука в сайта със снимка от речта ... "близко си до истината" --- защо ли ? може би щото му свършиха локумите който разтягаше ...

Офлайн

#27 2010-07-12 14:39:21

Plovdiv1926
Потребител

Ние проблеми нямаме, пичове  playboy Ние си събираме нашето, подреждаме си го и си го пазим. Хич не ме интересува, че някакви хора са решили да празнуват 15 годишнина от създаването на едно махленско отборче. Много е лесно да затапиш хлапетата по форуми. Малко по-трудно е да го направиш пред пловдивската общественост с доказателства и аргументи. Но въобще нямам намерение да си говоря с вас по този въпрос, вече толкова пъти сте доказали, че сте празни каменни глави, че просто ми се повдига.

Офлайн

#28 2010-07-12 15:07:41

kriviq
Потребител

Plovdiv1926 написа:

Ние проблеми нямаме, пичове  playboy Ние си събираме нашето, подреждаме си го и си го пазим. Хич не ме интересува, че някакви хора са решили да празнуват 15 годишнина от създаването на едно махленско отборче. Много е лесно да затапиш хлапетата по форуми. Малко по-трудно е да го направиш пред пловдивската общественост с доказателства и аргументи. Но въобще нямам намерение да си говоря с вас по този въпрос, вече толкова пъти сте доказали, че сте празни каменни глави, че просто ми се повдига.

Коя общественост бе ? Черната ? Ти снимки от вашия стадион виждал ли си ? А черните муцуни дето лъсват ? ... пловдивската общественост е далече от вашия отбор :) Махаленско отборче което е било 2 пъти шампион на България ? Кое ваше си събирате ? Митовете и легендите ви че сте последователи на Спортклуб,което стана ясно далееееечната минала година ?

Последна редакция от kriviq (2010-07-12 15:11:19)

Офлайн

#29 2010-07-12 15:50:32

Plovdiv1926
Потребител

Не ме занимавай с глупости селянче. Не си грамотен, да не говорим за запознатост с фактите. Такива лапешки мохабети може да си ги говорите по между си по пътя към поредната паланка. Между слабоумни сигурно ще са интересни.

Офлайн

#30 2010-07-12 16:10:01

311
Потребител

kriviq написа:

оня надъхан "историк" 311 не си беше чел хороскопа и само с една изрезка от вестник от 1927 година му запуших устата ...

Крив, на кой точно си запушил устата, като вие в темата "Най стар отбор", почти 80 страници тема не може да кажете един мач на Ботев 1912-1919. и тази тема е за НУП уж, а не за вас....

А това, че постоянно все за 311 взехте да говорите, явно от "истините" ми е имало голям ефект върху вас, комплексари!

И сам отрепко се замисли, колко си жалък:

Може ли с изрезка от вестник от 1927 да "доказваш", че някакъв клуб бил основан 1912г.???!!!! Като си предавате историята от поколение на поколение, нещо сте забравили какво се е случило с вас за периода 1912-1919.

Ама вие жълтите сте толкова прости, нали сте шибани селяни, че дори не знаете от собвената си история, че въпросното честване за което говорите е БОЙКОТИРАНО ОТ ЦЕЛИЯ ГРАД и всъщност е едно срамно петно в историята ви, ама за форумни агарари като вас не си заслужава да им се отварят очите....

kur

Последна редакция от 311 (2010-07-12 16:16:06)

Локомотив Пловдив
Трибуна БЕСИКА

Офлайн