Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

Затворена тема

#271 2010-10-31 22:08:14

Lauta_Army
Потребител

Re: NUP 95 ???

kriviq написа:
Lauta_Army написа:
kriviq написа:

кой в кого се е влял  smqh циганските ви номерца край нямат ! кюстендил дойдоха и вашия отбор бе закрит ! на негово място дойде велбъж кюстендил като бяхте преименувани на локомотив ... ебати гадния лъжлив мангал  smqh говориш неподготвен памперс ! фактите който споменах даже и оня историк пловдив1926 никога не е отричал !

абе гомнишар, ти пак си пишеш каквото ти отърва на теб. Ей писна ми на курО вече. Просто взехме лиценза на Велбъжд. Закрива после пак се отрива как стават тея работи нещастник. Ми по тая логика и вие не съществувате сопотски олигофрени. Вие се вляхте във Сопот. Вашето АД е закрито. МЕждудругото това е нов отбор не е автентичния Ботев.

Вие сте Ботев Сопот 2010

аве малоумен не ми се търси документа с решението от съда от 1990 г. нас никой не ни е закривал ! вашия отбор беше закрит през 2001 година с решение от съда като велбъж кюстендил дойде на ваше място ! кое не разбра ? целия отбор на велбъжд+ръководството дойде и стана локомотив ! ти някой от сопот да си видял да е дошъл тук ? и не си прав за нещо ! ние купихме правото на участие като хората от сопот си казаха че нямат финансовата възможност да идържат отборза за В група ... кажи ми кое не разбра ограничен тъпако ?

Крив, пак си пишеш каквото си искаш. Еби му майката .. Добре щом казваш значи вие сте най-великите, създадени сте 101 година пр.Хр., Реал Мадрид се е вляв в Ботев, печелили сте 149 пъти ШЛ. Така доволен ли си ?

http://a.imageshack.us/img28/1323/tribunabesica.png

Офлайн

#272 2010-10-31 22:10:49

kriviq
Потребител

Lauta_Army написа:
kriviq написа:
Lauta_Army написа:

абе гомнишар, ти пак си пишеш каквото ти отърва на теб. Ей писна ми на курО вече. Просто взехме лиценза на Велбъжд. Закрива после пак се отрива как стават тея работи нещастник. Ми по тая логика и вие не съществувате сопотски олигофрени. Вие се вляхте във Сопот. Вашето АД е закрито. МЕждудругото това е нов отбор не е автентичния Ботев.

Вие сте Ботев Сопот 2010

аве малоумен не ми се търси документа с решението от съда от 1990 г. нас никой не ни е закривал ! вашия отбор беше закрит през 2001 година с решение от съда като велбъж кюстендил дойде на ваше място ! кое не разбра ? целия отбор на велбъжд+ръководството дойде и стана локомотив ! ти някой от сопот да си видял да е дошъл тук ? и не си прав за нещо ! ние купихме правото на участие като хората от сопот си казаха че нямат финансовата възможност да идържат отборза за В група ... кажи ми кое не разбра ограничен тъпако ?

Крив, пак си пишеш каквото си искаш. Еби му майката .. Добре щом казваш значи вие сте най-великите, създадени сте 101 година пр.Хр., Реал Мадрид се е вляв в Ботев, печелили сте 149 пъти ШЛ. Така доволен ли си ?

оф добре бе майна къде видя да съм написал че сме най великите или че сме създадени 101 година и къде отиде в испанията ? аз ти казвам нещата такива квито са тва че на теб не ти е изгодно да са така не означава че не са !

Kво като главата ми е проста,нали огъвъм лостa !

Офлайн

#273 2010-10-31 22:31:53

Lauta.Old.Brigade.
Модератор

Стига толкова, тея неща ги чоплите през 15 дена майна.

Офлайн