Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2008-08-19 21:10:08

kolanass
Потребител

Re: Татуси (Tattoos)

Наплави си истинска и след 2 години си плати за операция да я махнат smqh

Офлайн

#32 2008-08-19 21:16:13

speed hools
Потребител

аве кат станеш на 25 години ще видиш на кво ще ти стане татоса на МАРМАЛАТ разтежа спира кам 25тата година и затва тарсех временна иначе кат няма ше си напраа кат стана на двадесет и няколко години  bira

Офлайн

#33 2008-08-19 23:47:05

Синя София
Потребител

speed hools написа:

аве лажци никаде в България няма времени татуси бях на главната в едно студио и питах дали прави тои ми каза че неправи и никаде в България не правят времени ще има след 14-15 години ми каза  uho

Т'ва ти е един от най-малумните постове (един от многото)......
Как може в изречение да имаш 4 грешки.....и то при елементарни думи...
"Аве" "никаде" "времени" "тои"-в случая трябва да е "той" ......
Дори повтаряш 1 и също и на 2 та реда...
Намали малко постовете,разбираме че си на 12 и т'ва ти е ежедневието,ама просто показваш глупостта си !

Последна редакция от Синя София (2008-08-19 23:47:37)

Офлайн

#34 2008-08-20 01:24:18

GMU
Потребител

speed hools написа:

аве кат станеш на 25 години ще видиш на кво ще ти стане татоса на МАРМАЛАТ разтежа спира кам 25тата година и затва тарсех временна иначе кат няма ше си напраа кат стана на двадесет и няколко години  bira

ПАЛНИ ГЛУПОСТИ  uho

ЗАБРАНИТЕ НЯМА ДА НИ СПРАТ

Офлайн

#35 2008-08-20 09:09:01

big trouble
Потребител

speed hools написа:

по-добре спри да пишеш всички разбрахме че си малоумен... написа ти се да си напрвиш истинска и след две години да си я махнеш.... ти пак с твоите "като стана на 25 години"...

когато разумът спи се раждат чудовищата...

Офлайн

#36 2008-08-20 14:59:47

speed hools
Потребител

ULTRA VIOLENCE:СПАЗВАЙ ДОБРИЯ ТОН  НЯМА ДА ИМА ПОВЕЧЕ ЗАБЕЛЕЖКИ

Офлайн

#37 2008-08-20 15:14:01

speed hools
Потребител

Аве Синя София що неземеш да преподаваш български език няма да е лошо bira  аи аз като бях на 12 незнаех кво е хулиган такаче моля ти се спри да пишеш глупости нищо незнаеш за мене  smqh

Офлайн

#38 2008-08-30 09:39:39

big trouble
Потребител

а някой от форума има ли татус който да е свързан с любимия отбор,че с тези тъпи постове темата заприлича на пубертетски спор...

Офлайн

#39 2008-08-30 11:22:52

WHITE-PRIDE
Потребител

Абе вие бел дроб иматели доста глупости прочетох от рода на "като стана поголям ще се направя за  ДО ЖИВОТ" smqh  smqh  smqh  Или решаваш да се дучпчиш или не ... ако си мислиш,че след известно време няма да си с тия разбирания или нещо подобно не го прави,но защо изобщо си се захванал тогава задай си този прост въпрос  mislitel

MEINE EHRE HEISST TREUE!!!!

Офлайн

#40 2008-09-08 10:03:03

bulgarche-to
Модератор

Шаренето си е мания. Веднъж започнеш ле не знам може ли да спреш :) В 21 век нещата са съвсем различни, макар че в България все още някои смятат това изкуство присъщо за затворници, цигани и като цяло хора под средната класа.

Офлайн

#41 2008-09-08 10:07:25

big trouble
Потребител

и аз мисля че веднъж почнеш ли спиране няма...

Офлайн

#42 2008-10-09 10:24:30

big trouble
Потребител

Офлайн

#43 2008-10-09 15:59:08

URBAN ORDER
Потребител

Тоя speed hools ме разби  smqh  smqh  smqh  shok  shok

Офлайн

#44 2008-10-09 16:15:18

casual1912
Потребител

speed hools написа:

аве лажци никаде в България няма времени татуси бях на главната в едно студио и питах дали прави тои ми каза че неправи и никаде в България не правят времени ще има след 14-15 години ми каза  uho

shok  shok пич ако искаш временен татус толкова много изчакай да почне сезона пак....иди на море и биколи интересувай се малко има хора особено по моретата които си вадят парите точно с това

1912

Офлайн

#45 2008-10-10 00:19:46

cosa_nostra
Потребител

speed hools написа:

братле кажи му на тоз да иди да се прегледа защото сигорно в българия има поне 1000 места където правят временни татоси в моя град са поне около 20 може и повече ама не съм проверявал

ЖИВОТЪТ МИ БЕЗ ЛЕВСКИ Е БЕЗМИСЛЕН,ЖИВОТЪТ МИ БЕЗ ЛЕВСКИ Е ПРОВАЛ,ЛЕВСКИ Е ТОВА,КОЕТО ИМАМ,ЛЕВСКИ Е МОЯТ ИДЕАЛ!!!

Офлайн