#31 2009-08-23 01:14:48

Горд681
Потребител

Re: Монтана - Миньор 22.08.2009

M-PK написа:

ostavi go toz e vduhnoven tip  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh

Нещо смешно ли написах?

Който сее ветрове жъне бури!

Офлайн

#32 2009-08-23 01:15:47

NUCLEO-VIVERE_ULTRAS
Потребител

ultras_minyor написа:
wo0t написа:
ultras_minyor написа:

ами бяхме си и в селото както го наричаш ти явно не си разбрал за сучените коли , пребитите говеда от едно село, и ти как очакваш да доидем при вас да се бием ти знаеш ли че имаше страшно много полиция и това беше абсурдно да стане, говорите само защо не ни бихте като идвахме в перник ами аз да ви питам а вие къде бяхте в софия защото не ви видях да ни биете...

Спри си нета,излез от форумът и от филма  debil

аз говорим с факти за това не съм във никакъв филм

ЕМИ ДА ТО СЯ Е МОМЕНТА ДА СЕ БИЕШ, ЧЕ КАТ ДОЙДЕ 15 СЕПТ. И ПОЧНЕШ УЧИЛИЩЕ НАЛИ ТРЯЯ РАЗПРАВЯШ НА ПУТКИТЕ КАК СИ ПРЕБИЛ 100 РОБОКОПИ

Офлайн

#33 2009-08-23 01:15:56

wo0t
Потребител

ultras_minyor написа:
wo0t написа:
ultras_minyor написа:

ами бяхме си и в селото както го наричаш ти явно не си разбрал за сучените коли , пребитите говеда от едно село, и ти как очакваш да доидем при вас да се бием ти знаеш ли че имаше страшно много полиция и това беше абсурдно да стане, говорите само защо не ни бихте като идвахме в перник ами аз да ви питам а вие къде бяхте в софия защото не ви видях да ни биете...

Чакай бе братле и аз мога да кажа че влязох в вашия сектор и извиках ОРКИ,и тва според тебе е доказателство ?Това че си казал нещо не дава абсолютно никакъв факт..

Офлайн

#34 2009-08-23 01:17:11

NUCLEO-VIVERE_ULTRAS
Потребител

Горд681 написа:
M-PK написа:

ostavi go toz e vduhnoven tip  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh

Нещо смешно ли написах?

ЕБИМ ИМ МАЙКАТА НА ТИЯ ИЗЧАДИЯ, ТЕ СА ТЪПИ!
СЯ СИГУРНО ЩЕ ИСКАТ И КУПА ЗА НАЙ-ВЪРЛИ ХУЛИГАНИ-
ТЪПИ ОРКИ ВАЩО НЕ Е ХУЛИГАНСТВО , ВАЩО Е АНАРХИЯ!

Офлайн

#35 2009-08-23 01:20:15

hooligans.pk
Потребител

wo0t написа:
ultras_minyor написа:
wo0t написа:

Чакай бе братле и аз мога да кажа че влязох в вашия сектор и извиках ОРКИ,и тва според тебе е доказателство ?Това че си казал нещо не дава абсолютно никакъв факт..

То се знае кой влезна в сектора миналата година и викна КУР ЗА ЛЕФСКИ  -- цяла БЪЛГАРИЯ знае.

ВСИЧКИ ЗАЛИ И СТАДИОНИ ПОМНЯТ НАШИЯТ ЮМРУК !!!

Офлайн

#36 2009-08-23 01:21:51

samo_teb_obicham
Потребител

wo0t написа:
ultras_minyor написа:
wo0t написа:

добре кое нещо което казах според теб е лъжа

Napoletani Ultras Plovdiv    [27 Септември 2010 в 09:02] 

Орки разкажете за някоя ваша битка ?

Офлайн

#37 2009-08-23 01:21:51

wo0t
Потребител

NUCLEO-VIVERE_ULTRAS написа:
ultras_minyor написа:
wo0t написа:

ЕМИ ДА ТО СЯ Е МОМЕНТА ДА СЕ БИЕШ, ЧЕ КАТ ДОЙДЕ 15 СЕПТ. И ПОЧНЕШ УЧИЛИЩЕ НАЛИ ТРЯЯ РАЗПРАВЯШ НА ПУТКИТЕ КАК СИ ПРЕБИЛ 100 РОБОКОПИ

Ами кфо са като си ученик не можеш ли да ходиш на мач,да си викаш за отбора да пееш песни и такива работи. Стига глупости това че ходиш на училище няма нищо общо с това което става на стадиона,имам предвит не да се катериш по оградата и да се биеш с чичко ушев  просто да си подкрепяш отбора

И да ученик сам,но не ли ,че всеки се учи докато е жив така че всеки е ученик :)

Последна редакция от wo0t (2009-08-23 01:24:17)

Офлайн

#38 2009-08-23 01:24:28

NUCLEO-VIVERE_ULTRAS
Потребител

wo0t написа:
ultras_minyor написа:

Ами кфо са като си ученик не можеш ли да ходиш на мач,да си викаш за отбора да пееш песни и такива работи. Стига глупости това че ходиш на училище няма нищо общо с това което става на стадиона,имам предвит не да се катериш по оградата и да се биеш с чичко ушев  просто да си подкрепяш отбора

ТО ВА ГО КАЗАХ С ИРОНИЯ

Офлайн

#39 2009-08-23 01:29:36

7_!_2
Потребител

ultras_minyor написа:

.... и ти как очакваш да доидем при вас да се бием ти знаеш ли че имаше страшно много полиция и това беше абсурдно да стане, говорите само защо не ни бихте като идвахме в перник ами аз да ви питам а вие къде бяхте в софия защото не ви видях да ни биете...

В перник имаше жандармерия да, към 100 човека и още обикновени ушевци, ами нали им скачате на жандармери и то в чужд град и правите мазало, няколко поста преди това така написа, тогава къв е проблема ? Ако гледаме във vbox клипчета на Вучков ли беше, някакъв селяк да изтрепеме говедата и т.н и вечерта при Сашо Диков ще им пуснеме ток и не знам си кво... Смешни сте със заканите си !  От Левски никой не се е заканвал и преди мача с вас миналата година и този сега, а за вас това е деня на годината и мача на сезона в перник с/у Левски...  smqh

Офлайн

#40 2009-08-23 01:31:19

wo0t
Потребител

wo0t написа:

ТО ВА ГО КАЗАХ С ИРОНИЯ

Е да прав си.Има прекалено много мои набори,които са "ултраси" защото така било модерно

Офлайн

#41 2009-08-23 01:31:31

samo_teb_obicham
Потребител

7_!_2 написа:
ultras_minyor написа:

.... и ти как очакваш да доидем при вас да се бием ти знаеш ли че имаше страшно много полиция и това беше абсурдно да стане, говорите само защо не ни бихте като идвахме в перник ами аз да ви питам а вие къде бяхте в софия защото не ви видях да ни биете...

В перник имаше жандармерия да, към 100 човека и още обикновени ушевци, ами нали им скачате на жандармери и то в чужд град и правите мазало, няколко поста преди това така написа, тогава къв е проблема ? Ако гледаме във vbox клипчета на Вучков ли беше, някакъв селяк да изтрепеме говедата и т.н и вечерта при Сашо Диков ще им пуснеме ток и не знам си кво... Смешни сте със заканите си !  От Левски никой не се е заканвал и преди мача с вас миналата година и този сега, а за вас това е деня на годината и мача на сезона в перник с/у Левски...  smqh

и виш форума ви тази година никои от нашите не се заканва заканите бяха от ваше страна а после ревахте във форума провери и ще видиш

Офлайн

#42 2009-08-23 01:31:58

fcmontana
Потребител

Силните перничани псуваха от сектора си наще  smqh  па сме се били насрали  shok

Офлайн

#43 2009-08-23 01:35:15

NUCLEO-VIVERE_ULTRAS
Потребител

wo0t написа:
wo0t написа:

ТО ВА ГО КАЗАХ С ИРОНИЯ

Е да прав си.Има прекалено много мои набори,които са "ултраси" защото така било модерно

ТВА МИ БЕШЕ И ИДЕЯТА, ИНАЧЕ НЕ ВСИЧКИ ИМА И ХАРАБИИКИ,НО ПО ГОЛЯМАТА ЧАСТ СА СУПЕР ФИЛМ.
НО ПРИ ПЕРНИЧАНИ НЗ ОТ РАДИАЦИАТА ЛИ Е, НО ТОВА ФИЛМИРАНЕ Е ОБЗЕЛО ВСЕКИ ОРК-МЛАДО СТАРО

Последна редакция от NUCLEO-VIVERE_ULTRAS (2009-08-23 01:36:09)

Офлайн

#44 2009-08-23 01:39:38

samo_teb_obicham
Потребител

fcmontana написа:

Силните перничани псуваха от сектора си наще  smqh  па сме се били насрали  shok

ами да вашите се насраха като отидохме при тях не беше ли така ? само един мангал ни се озъби избега. това стана преди мача а след него същите ни показват средни пръстове докато ние сме в клетката

Последна редакция от ultras_minyor (2009-08-23 01:41:55)

Офлайн

#45 2009-08-23 01:43:25

wo0t
Потребител

wo0t написа:

ТО ВА ГО КАЗАХ С ИРОНИЯ

ТВА МИ БЕШЕ И ИДЕЯТА, ИНАЧЕ НЕ ВСИЧКИ ИМА И ХАРАБИИКИ,НО ПО ГОЛЯМАТА ЧАСТ СА СУПЕР ФИЛМ.
НО ПРИ ПЕРНИЧАНИ НЗ ОТ РАДИАЦИАТА ЛИ Е, НО ТОВА ФИЛМИРАНЕ Е ОБЗЕЛО ВСЕКИ ОРК-МЛАДО СТАРО

Ами то си е пълната изстина 2/3 от тях са във филма ВИНАГИ,явно сме на едно мнение bira

Последна редакция от wo0t (2009-08-23 01:44:21)

Офлайн