#16 2009-08-23 00:07:53

HYG_firm
Потребител

Re: Монтана - Миньор 22.08.2009

случайно да парадирам че съм някой?  zashto
питвам просто и не се правя на интересен
а за колегата hooligans.pk,аз съм от София и чесно казано не ме интересуват тези работи които спомена  mislitel

http://i40.tinypic.com/raqf5t.gifhttp://i41.tinypic.com/nyh278.jpg

Офлайн

#17 2009-08-23 00:08:36

andi
Потребител

разбрах че са ви счупени3-4 коли

ММА ШОТОКАН КАРАТЕ ДО И ДЖУ ДЖИТСУ

Офлайн

#18 2009-08-23 00:09:49

samo_teb_obicham
Потребител

andi написа:

разбрах че са ви счупени3-4 коли

да и аз сега разбрах от тъпит медии smqh има само една 1 кола която е одраскана нищо повече

Napoletani Ultras Plovdiv    [27 Септември 2010 в 09:02] 

Орки разкажете за някоя ваша битка ?

Офлайн

#19 2009-08-23 00:12:20

samo_teb_obicham
Потребител

а тия тъпаци от монтана ни показват средни пръстове и после като се видехме се насраха  runner  bushon

Офлайн

#20 2009-08-23 00:24:14

7_!_2
Потребител

Няколко от приматите от средната земя са яко във филма, то не са се насирали пред тях... то не са били невиждани боеве с ушев (и то жандармерия, ако въобще е имало такава в град като Монтана), абе живо чудо... велики хулигани.  smqh  smqh  smqh

Офлайн

#21 2009-08-23 00:32:26

samo_teb_obicham
Потребител

7_!_2 написа:

Няколко от приматите от средната земя са яко във филма, то не са се насирали пред тях... то не са били невиждани боеве с ушев (и то жандармерия, ако въобще е имало такава в град като Монтана), абе живо чудо... велики хулигани.  smqh  smqh  smqh

какви невиждани боеве тъпако седете си у вас пред комповете ни псуваите докато ние си правиме мазалото по стадионите жандармерията беше от софия

Офлайн

#22 2009-08-23 00:48:45

7_!_2
Потребител

ultras_minyor написа:

какви невиждани боеве тъпако седете си у вас пред комповете ни псуваите докато ние си правиме мазалото по стадионите жандармерията беше от софия

Кво мазало правите бе селянино прост ? В Симитли и в Монтана ли ?  Къде бяхте в селото ви миналата седмица, май ви нямаше нещо... като сте толкова големи хулигани що не се събрахте и не ни атакувахте докато минавахме от гарата до стадиона ви, а се крихте по колибите си и стреляхте с въздушна пушка и на отиване вече се мернаха 5-6 пропадляка, които си хвърлиха по няколко камъка и една-две бомбички с някои от нашата агитка и това е мазалото, което направихте пред очите ми ? Аре ходи да спиш смешник, по-смешна агитка от тази на Миньор няма и не заради подкрепата към отбора, а заради това, че се мислите за някакви хулигани, а сте били 100 човека в Монтана и ако са искали и наистина са били жандармерия са щели да ви смажат от бой...

Офлайн

#23 2009-08-23 00:49:50

Горд681
Потребител

Виж сега,приятелю,аз ви се чудя и на вас,и на жандармеристите,твоят колега каза три кръга вече правим нещо.Питам какво правите?Изпочупихте един от малкото стадиони в България,които стават за игра на ниво А група ,в Симитли,вдигнахте тихото и спокойно градче на главата си,кой знае как сте изплашили хората,позамеряхте се малко с отрочетата от Пирин СС,може и да сте  понатупали някого,защото имате снимка с взето знаме и накрая полицаите прибраха двама от най-върлите,които стадион няма да видят дълго време.Втори кръг,едвам не убихте човек,пак същата случка със замерването и пак си вдигнахте града на главата,аз ако бях перничанин,който не се интересува от футбол бих тръгнал на екскурзия в деня на мача,то сигурно не се живее,да, разбирам ,дерби е,вижте Европа,нали искате да ги стигнем,там градът блести от колорит,тука ,братче ,куршуми,метални отломки,бомби,ужас,после защо сме нямали хора по стадионите,заради вас.Сега,трети кръг,поредната издънка,сбихте се с жандармерията,защото не ви пускали,ами как очаквате да ви пуснат при нормалните хора след случилото се предните два кръга,че и този.Питам аз,докога вие ще рушите,мразите,чупите вместо да обичате отбора си,миньорци вие винаги сте много и навсякъде,което е превъзходно,само че където стъпите след вас трева не расте,лошото е,че учите и младите във вашата агитка на същото,представам си след 10 години сигурно в Перник ще се води партизанска война,имайте малко култура на подкрепа на отбора и стига сте ангажирали половината РПУ-та във всеки град,в който играе отбора ви с вашите особи,има наистина нуждаещи се хора,а полицаи няма заради,не селяни,а селяндури като вас,стегнете се малко....

Последна редакция от Горд681 (2009-08-23 00:53:22)

Който сее ветрове жъне бури!

Офлайн

#24 2009-08-23 00:50:07

M-PK
Потребител

ostavi go toz e vduhnoven tip  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh

Офлайн

#25 2009-08-23 00:53:00

wo0t
Потребител

Горд681 написа:

Виж сега,приятелю,аз ви се чудя и на вас,и на жандармеристите,твоят колега каза три кръга вече правим нещо.Питам какво правите?Изпочупихте един от малкото стадиони в България,които стават за игра на ниво А група в Симитли,вдигнахте тихото и спокойно градче на главата си,кой знае как сте изплашили хората,позамеряхте се малко с отрочетата от Пирин СС,може и да сте се понатупали някого,защото имате снимка с взето знаме и накрая полицаите прибраха двама от най-върлите,които стадион няма да видят дълго време.Втори кръг,едвам не убихте човек,пак същата случка със замерването,и пак си вдигнахте града на главата,аз ако бях перничанин,който не се интересува от футбол бих тръгнал на екскурзия в деня на мача,то сигурно не се живее,да разбирам дерби е,вижте Европа,нали искате да ги стигнем,там градът блести от колорит,тука братче куршуми,метални отломки,бомби,ужас,после защо сме нямали хора по стадионите,заради вас.Сега,трети кръг,поредната издънка,сбихте се с жандармерията,защото не ви пускали,ами как очаквате да ви пуснат при нормалните хора след случилото се предните два кръга,че и този.Питам аз,докога вие ще рушите,мразите,чупите вместо да обичате отбора си,миньорци вие винаги сте много и навсякъде,което е превъзходно,само че където стъпите след вас трева не расте,лошото е,че учите и младите във вашата агитка на същото,представам си след 10 години сигурно в Перник ще се води партизанска война,имайте малко култура на подкрепа на отбораи стига сте ангажирали половината РПУ-та във всеки град,в който играе отбора ви с вашите осби,има наистина нуждаещи се хора,а полицаи няма заради,не селяни,ами селяндури като вас,стегнете се малко....

За пореден път превазходно мнение!

Офлайн

#26 2009-08-23 00:58:30

MLADOSTULTRAS
Потребител

ultras_minyor написа:
HYG_firm написа:
ultras_minyor написа:

е ти колко време искаш да патъваме бе ние да не сме ходили пеша smqh викаите ни орки през к*ровете сте ни не правиме нещо вече трети пореден кръг а вие къде сте ?!

темата е за Миньор,нас не ни закачай
кажи сега колко полицайчета нокаутира ?  al

не се праи на интересн щото не си никои не съм нокотирал важното е че съм ме им скочили и ударали, жандармерия беха. като роботи sila

Е това ме уби батееееее ти си ми идол ! вече /важното е че съм ме им скочили и ударили жандармерията беха като роботи !

ОБИЧАМ ЦСКА И БИРА В ГОЛЯМО КОЛИЧЕСТВО

Офлайн

#27 2009-08-23 01:03:36

samo_teb_obicham
Потребител

7_!_2 написа:
ultras_minyor написа:

Кво мазало правите бе селянино прост ? В Симитли и в Монтана ли ?  Къде бяхте в селото ви миналата седмица, май ви нямаше нещо... като сте толкова големи хулигани що не се събрахте и не ни атакувахте докато минавахме от гарата до стадиона ви, а се крихте по колибите си и стреляхте с въздушна пушка и на отиване вече се мернаха 5-6 пропадляка, които си хвърлиха по няколко камъка и една-две бомбички с някои от нашата агитка и това е мазалото, което направихте пред очите ми ? Аре ходи да спиш смешник, по-смешна агитка от тази на Миньор няма и не заради подкрепата към отбора, а заради това, че се мислите за някакви хулигани, а сте били 100 човека в Монтана и ако са искали и наистина са били жандармерия са щели да ви смажат от бой...

ами бяхме си и в селото както го наричаш ти явно не си разбрал за сучените коли , пребитите говеда от едно село, и ти как очакваш да доидем при вас да се бием ти знаеш ли че имаше страшно много полиция и това беше абсурдно да стане, говорите само защо не ни бихте като идвахме в перник ами аз да ви питам а вие къде бяхте в софия защото не ви видях да ни биете...

Офлайн

#28 2009-08-23 01:05:27

samo_teb_obicham
Потребител

MLADOSTULTRAS написа:
ultras_minyor написа:
HYG_firm написа:

темата е за Миньор,нас не ни закачай
кажи сега колко полицайчета нокаутира ?  al

не се праи на интересн щото не си никои не съм нокотирал важното е че съм ме им скочили и ударали, жандармерия беха. като роботи sila

Е това ме уби батееееее ти си ми идол ! вече /важното е че съм ме им скочили и ударили жандармерията беха като роботи !

еее супер много се радвам  urud като роботи тва беше за шега защото имаха ебати екипировката

Офлайн

#29 2009-08-23 01:06:05

wo0t
Потребител

ultras_minyor написа:
7_!_2 написа:
ultras_minyor написа:

ами бяхме си и в селото както го наричаш ти явно не си разбрал за сучените коли , пребитите говеда от едно село, и ти как очакваш да доидем при вас да се бием ти знаеш ли че имаше страшно много полиция и това беше абсурдно да стане, говорите само защо не ни бихте като идвахме в перник ами аз да ви питам а вие къде бяхте в софия защото не ви видях да ни биете...

Спри си нета,излез от форумът и от филма  debil

Последна редакция от wo0t (2009-08-23 01:07:19)

Офлайн

#30 2009-08-23 01:09:52

samo_teb_obicham
Потребител

wo0t написа:
ultras_minyor написа:
7_!_2 написа:

Спри си нета,излез от форумът и от филма  debil

аз говорим с факти за това не съм във никакъв филм

Офлайн