Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2009-09-14 15:17:25

icfhooligans
Потребител

Re: Берое - мачове, отбор, треньор, проблеми

брей брей, като ви слуша човек направо страх го хваща. след дълго време на забвение и анонимност беройци се мъчат да върнат отдавна загубените позиции. и какво по-подобаващо от това да го направят с камъни...явно и Б групата си казва думата

Но защо не съм и Вазов,
вярата си да възпея,
че овцата вълк ще стане,
а певците като нея!

Офлайн

#17 2009-09-14 15:25:19

ZBY
Потребител

Абе човек що само за камъните говорите,бе !?!? Няма за кво друго да се хванете нали  smqh  negur

ZARA BOYS YOUTH

Офлайн

#18 2009-09-14 16:58:00

addicted
Потребител

ZBY написа:

Абе човек що само за камъните говорите,бе !?!? Няма за кво друго да се хванете нали  smqh  negur

Вие има ли за какво да се хванете тука уж във форума много надъхани а всъщност надъханите бяха 5 човека  smqh другите явно в форума се биете в гърдите  bira

Офлайн

#19 2009-09-14 17:44:11

ZBY
Потребител

Кой са тия 5 човека ми кажи  smqh  ? Смешно ми като чета вече,ама яко  smqh  5 човека вика...не ми се спори с тебе,колко съм спорил ама няма смисъл...като коне с капаци сте  kreten всичките,да не мислиш че ми е приятно да кисна тука и да чета простоиите ви,а ??? Но ме човърка отвътре,че се занимавате с не който трябва,хукате и псувате наред колко сме били смешни и незнам си кво  nono  казвал съм хиляда пъти:първо се вище вие тогава обсъждайте другите...5 човека или не фактите показват друго БЕРОЕ 3 - 0 тича  bushon  kur  runner

ZARA BOYS YOUTH

Офлайн

#20 2009-09-14 18:24:35

beroesupport
Потребител

icfhooligans написа:

брей брей, като ви слуша човек направо страх го хваща. след дълго време на забвение и анонимност беройци се мъчат да върнат отдавна загубените позиции. и какво по-подобаващо от това да го направят с камъни...явно и Б групата си казва думата

хахаха мишоците от варна говорят за Б група..добре че сега отбора ви е добро положение,че да имате 150 човека агитка и 200 семкара на стадиона..ако изпаднете в Б група кво ще правите? 100 човека ще имате ли на домакинствата? До вчера никакви ви нямаше на картата и изведнъж за много големи се помислихте smqh

Офлайн

#21 2009-09-14 18:32:35

Ultra_Ticha_1913
Потребител

Такааа браво за постижението големи хулигани сте и това го показахте по 450 снимки в хулиганс за месец и се пак вчера се доказахте с каманите браво голямо постижение направихте. Не разбирам защо сте си били тъпана с шише от бира шуменско  smqh  smqh  така е много е лесно да се правиш на хулиган с камъни и да пукате главата на човека , абе просто пълни путки ..

Последна редакция от Ultra_Ticha_1913 (2009-09-14 18:33:35)

България За Българите!!!!!!!

Офлайн

#22 2009-09-14 18:34:54

Ultra_Ticha_1913
Потребител

И за момчето с зелената картинка какви 3:0 бе , абе вие съвсем се филмирахте 3:0 АХАХАХ shok

Офлайн

#23 2009-09-14 18:39:01

ZBY
Потребител

Да ти кажа ли сега какви 3-0 ... bushon .... преди ма4а мом4ето което се спука да бяга след 1 тупаник и неможах да стигна за още впоследствие е първия  runner втория е онзи,който припадна на стадиона преди да почне ма4а   bushon  а следващия за който съжалявам щото е малоумщина,но все пак,е онзи с разбитата тиква  bushon  Такаа да чуя ''моряка'' може ли да брой !??!!  hm

Последна редакция от ZBY (2009-09-14 18:40:44)

ZARA BOYS YOUTH

Офлайн

#24 2009-09-14 19:07:57

beroesupport
Потребител

той сигурно си помисли че за резултата на терена говорим че е 3:0 smqh
не е лесно smqh

Офлайн

#25 2009-09-14 21:03:18

Ultra_Ticha_1913
Потребител

ее големци сте няма какво да кажа .. ..

Офлайн

#26 2009-09-14 21:41:36

Dirigenta
Потребител

beroesupport написа:
bsfc hooligan написа:

няма такива насрани курвички като тия берое.винаги разчитат на страхливите си ченгета да ги спасяват.защо не дойдохте когато излязохме от клетката?или е по-лесно да хвърляш камъни извън стадиона?

кой не е дошъл? не видя ли как 30-40 наши тръгнаха към вас? купи си очила,бяга спринт мастърс kreten

вие,че тръгнахте-да тва е вярно,но когато се приближихте,аз лично отдавна не бях виждал по-насрани физиономии,а ние бяхме едва 10 човека,което ме изненада също ,е че нас ни удържаха около 7-8 куки,а при вас беше 1,признайте си,че тези които бяхте там доста се замислихте!
гледам,че тука некви резултати сте си поставили,само вие си ги разбирате...
живеете в някакъв измислен свят
следващия път ще е във Варна,ще има инциденти...

Последна редакция от Dirigenta (2009-09-14 21:42:43)

Офлайн

#27 2009-09-14 21:48:16

FCBeroe1916
Потребител

Какви сте вие,че да плашите бе ? Имате някви 20 човека агитка и сте някви много силни,а ? metal1  smqh

Един град,един отбор - Берое Завинаги !

Офлайн

#28 2009-09-14 21:51:44

bulgarche-to
Модератор

Ние на нашия стадион няма да ви скочим, чакахме ви след последния съдийски сигнал. Този път не останаха 15 човека, от които двама да скочат на 30 (както стана с други варненски фенове, клипът ви е доста познат вероятно). На стадиона нямаше какво да направите, видяхте колко от нашите останаха, а колко бяхте вие. Само подвиквания от ваша и наша страна. Видяхте, как малките ви скочиха в началото на козирката, откъм вашата страна, и от един удар се търкаляхте. Имате навика да минавате през нашия сектор, както направихте март месец миналата година, но тогава по-бързо ви минаха мераците и ви ескортирахте. Този път бяхте почти двойно, а тогава само 25 човека и имахте 6 куки в клетката в големия дъжд. Сега сте малко повече и веднага се ежите. Може всякакви да сте, ама е глупаво да идват при нас 4 човека и да си мислят че ще им се размине, като скочат на обикновените фенове от последния ред няма да се докажете. Ядохте шамари, трайте си.

Офлайн

#29 2009-09-14 22:18:04

[GB 1913]
Потребител

Айдееее стига сте лаели  минало е,мислете се за големи хулигани.И не знам  къв мислиш че си като пишеш с червено.Айде  хулигани другия сезон добре дошли сте във Варна .

"Къде си вярна ти любов народна..."

Офлайн

#30 2009-09-14 23:06:32

beroesupport
Потребител

извинете ама вие грийн братс не бяхте ли на по 15? kreten

Офлайн