Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

Затворена тема

#46 2009-08-20 00:14:52

ultras_1913
Потребител

Re: Кур за лефски!

Горд681 написа:

КАК ЩЕ СЕ РАДВАТЕ НА ТОВА БЕ ПРАСЕТА НЕДОКЛАТЕНИ,НЕ ВИЖДАТЕ ЛИ,ЧЕ ТОВА СИ Е НАЦИОНАЛНА ТРАГЕДИЯ?Искренно ви пожелавам успех утре,отмийте срама и Бог да е с Левски на реванша,късмет за Литекс!

Каква национална трагедия бе смешник ? И утре прасетата да ги отнесат и смешния селски отбор на джуджето да го издуха ! Вие не сте България вие сте чалгария, комунистически отбори 16 пъти шампион репресирания ви отбор по време на комунизма, милиционери, майка ви да еба говежда много ви мразя и много се кефя ! А дано утре и прасетата да ме зарадват, докато вие продължавате на унищожавате футбола в тая страна всеки нормален човек ще е срещу вас !

Аз мразя Лефски и Цска !

/С\1913/С\

Офлайн

#47 2009-08-20 00:18:49

wo0t
Потребител

ultras_1913 написа:
Горд681 написа:

КАК ЩЕ СЕ РАДВАТЕ НА ТОВА БЕ ПРАСЕТА НЕДОКЛАТЕНИ,НЕ ВИЖДАТЕ ЛИ,ЧЕ ТОВА СИ Е НАЦИОНАЛНА ТРАГЕДИЯ?Искренно ви пожелавам успех утре,отмийте срама и Бог да е с Левски на реванша,късмет за Литекс!

Каква национална трагедия бе смешник ? И утре прасетата да ги отнесат и смешния селски отбор на джуджето да го издуха ! Вие не сте България вие сте чалгария, комунистически отбори 16 пъти шампион репресирания ви отбор по време на комунизма, милиционери, майка ви да еба говежда много ви мразя и много се кефя ! А дано утре и прасетата да ме зарадват, докато вие продължавате на унищожавате футбола в тая страна всеки нормален човек ще е срещу вас !

Аз мразя Лефски и Цска !

ЕЙ ЧАРШАВ НЯМАШ ПРАВО НА ГЛАС ИДИ ВЕЙ ЗНАМЕТО ОТ 10 ЛЕВА И НАПУСКАЙ

Офлайн

#48 2009-08-20 00:19:48

MLADOSTULTRAS
Потребител

Незнам ама много зле са сините Братовчеди утре ние ще видим какво ще направим

ОБИЧАМ ЦСКА И БИРА В ГОЛЯМО КОЛИЧЕСТВО

Офлайн

#49 2009-08-20 00:25:02

TACK
Потребител

Вие лапетии  сте ебахти хейтърите -  все едно  играл  някой   турски  отбор ,  а не български !!!

Омразата в очите  ти,
не може да спре силата ми.
Когато ме погледнеш  се смееш нали,
но не можеш да имаш душата ми .

Офлайн

#50 2009-08-20 00:26:36

SouthernFront
Потребител

MLADOSTULTRAS написа:

MLADOSTULTRAS не се заблуждавай утре ще бъде много труден мач

НАЦИОНАЛИСТ - ТОВА Е НОРМАЛНОТО МИ АГРЕГАТНО СЪСТОЯНИЕ

Офлайн

#51 2009-08-20 00:29:11

atentat
Потребител

за нас има награда когато за лефффффски няма награда ole  ole  ole  ole  ole  ole  ole  ole  metal  metal  metal  metal  metal  metal  bira  bira  bira  bira  bira

Офлайн

#52 2009-08-20 00:29:22

MLADOSTULTRAS
Потребител

SouthernFront написа:
MLADOSTULTRAS написа:

MLADOSTULTRAS не се заблуждавай утре ще бъде много труден мач

Да виждаш да се заблуждавам знам че ще е труден ама надявам се да победим все пак ОБИЧАМЕ ЦСКА И вярваме !

Офлайн

#53 2009-08-20 00:29:53

Киро
Потребител

Тоя първия гол за Дебрецен направо ми напълни душата...ебахти шута,ебахти нещото.Нали много се кефихте,че ви се падна Дебрецен кво стана? Фана ви по-класен отбор и ви еба майката!То ние утре дано поне земеме точка тука или победа,ама не виждам тва как ще стане ! Като се има напредвид,че Динамо е поне 10 пъти по-класен от дебрецен,но излизаме за победа и тва е! НАПРЕД АРМЕЙЦИ

Срешу теб стоя..и 90 минути се чудя..дали съществува нещо,което да обичам повече..

Офлайн

#54 2009-08-20 00:33:40

NorthSide
Потребител

абе тегавички са си Динамо квото и да си говориме,а и като се има предвид колко контузии има в отбора...но ние винаги правим големи победи когато най-малко очакваме,ама както и да е :).Важното е утре всички да сме на стадиона и да подкрепяме отбора си  ole  ole

Офлайн

#55 2009-08-20 00:34:03

levskar4eto
Потребител

прасета жалки радвайте се до утре а на курвите от перник вие мички никога няма да чуете химна на шампионска лига орки смърт за всички в перник

Офлайн

#56 2009-08-20 00:35:18

Горд681
Потребител

ultras_1913 написа:
Горд681 написа:

Аз мразя Лефски и Цска !

Можеш ли да си представиш с празната си,пълна с  типично български манталитет на омраза към собствените си съграждани глава,че нито съм левскар,нито съм цесекар,моряк съм,но това не ми пречи мирогледът ми да стига малко по-далече от собствената ми кошара и да се надявам най-накрая на нещо положително в българския футбол,нали затова сме фенове,от Варна бия път до София всеки мач да гледам нашите манекени и сега на 05.09 пак ще съм там,защото съм българин,фен и преди всичко моята работа е да подкрепям и да обичам,не да мразя,и най-вече да се надявам и да стискам палци,ако не морето,то поне някой друг български тим да донесе най-после слава на нашата страна,говорим за обединение,а фойерверките миналата година сигурно бяха символ точно на това(не искам да препращам нищо към феновете на ЦСКА,давам пример просто),ти си гледай мачовете,надявай се "чорбата да ги издухат и жалкият Литекс да падне",но заради хора като тебе,затова сме нация от овце,разказаха ми мои приятели,че в Айндховен,на мача срещу нас е имало хора от заклетия им враг Feyenoord,които са ги подкрепяли,само че ти си над тези неща,ти мразиш повече отколкото обичаш,жалко,много жалко....

Който сее ветрове жъне бури!

Офлайн

#57 2009-08-20 00:36:26

atentat
Потребител

АКО ГО ЧУВАМЕ КАТО  ВАС ПО-ДОБРЕ НЕ........... shok  shok  shok  shok  shok  shok  shok  shok  shok  cow  cow  cow  cow  cow  cow  cow  cow  cow 1-19 МНОГО Е ДОБРЕ smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh

Офлайн

#58 2009-08-20 00:38:00

MLADOSTULTRAS
Потребител

Горд681 написа:
ultras_1913 написа:
Горд681 написа:

Аз мразя Лефски и Цска !

Можеш ли да си представиш с празната си,пълна с  типично български манталитет на омраза към собствените си съграждани глава,че нито съм левскар,нито съм цесекар,моряк съм,но това не ми пречи мирогледът ми да стига малко по-далече от собствената ми кошара и да се надявам най-накрая на нещо положително в българския футбол,нали затова сме фенове,от Варна бия път до София всеки мач да гледам нашите манекени и сега на 05.09 пак ще съм там,защото съм българин,фен и преди всичко моята работа е да подкрепям и да обичам,не да мразя,и най-вече да се надявам и да стискам палци,ако не морето,то поне някой друг български тим да донесе най-после слава на нашата страна,говорим за обединение,а фойерверките миналата година сигурно бяха символ точно на това(не искам да препращам нищо към феновете на ЦСКА,давам пример просто),ти си гледай мачовете,надявай се "чорбата да ги издухат и жалкият Литекс да падне",но заради хора като тебе,затова сме нация от овце,разказаха ми мои приятели,че в Айндховен,на мача срещу нас е имало хора от заклетия им враг Feyenoord,които са ги подкрепяли,само че ти си над тези неща,ти мразиш повече отколкото обичаш,жалко,много жалко....

Да беше от ЦСКА или Лефски друго щеше да говориш и пишеш нормално е да го пишеш това разбирам те !

Офлайн

#59 2009-08-20 00:52:30

levskar4eto
Потребител

кво кат нас ве отрепко долна  отидохме напрайхме си кефа подкряпахме си докрай отбора тва е ! а ти си кво радваш се че Левски пада пред монитора и си стискаш папките перник е на кафево

Офлайн

#60 2009-08-20 00:56:21

ChovekaX
Потребител

ultras_1913 написа:
Горд681 написа:

Аз мразя Лефски и Цска !

Това мнение е за у Рамка ....  ole  ole  ole

Офлайн