Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

Затворена тема

#1 2009-08-17 09:01:03

Skywalker
Модератор

Кур за лефски!

Темата е по желание на много хора, а молби са отправяни не само до мен. За съжаление, старата не беше възстановена, но сега ще си я направим по-хубава bira
На комплексираното скопено добиче, което изтри предишната тема заедно с още няколко, в които бяха публикувани факти, от които явно се срамува, му пожелавам да му се сбъднат всички страхове.

И така:
Добро утро в този прекрасен слънчев ден! Нека първото КЗЛ да е от мен
metal

За всички мрънкачи: "0. НИКОЙ НЕ ТЕ КАРА ДА ПИШЕШ ТУК!"
4 и 6 са цифри, а не букви!!!

Офлайн

#2 2009-08-17 09:43:16

big trouble
Потребител

Re: Кур за лефски!

С тази тема наистина седмицата започва успешно...  metal  айде КЗЛ и от мен...

когато разумът спи се раждат чудовищата...

Офлайн

#3 2009-08-17 11:10:00

guiness_boys
Потребител

НИКОЙ НЕ ТЕ КАРА ДА ПИШЕШ ТУК!

Офлайн

#4 2009-08-17 11:11:09

Горд681
Потребител

НИКОЙ НЕ ТЕ КАРА ДА ПИШЕШ ТУК!

Който сее ветрове жъне бури!

Офлайн

#5 2009-08-17 11:57:30

hooligans.pk
Потребител

Добър ден !Поздравявам Говедарци с песента -- ГРЕС ИМ КАПЕ ОТ ДУПЕТО !!!    kur  cow  kur  cow  kur  kur  cow  kur  cow  kur  cow  kur  cow  kur  cow  kur  kur  cow  kur

ВСИЧКИ ЗАЛИ И СТАДИОНИ ПОМНЯТ НАШИЯТ ЮМРУК !!!

Офлайн

#6 2009-08-17 12:32:38

Горд681
Потребител

Изтри моя коментар и на още двама здравомислещи потребители,но ще оставиш компетентните коментари на въпросния, горен ,пернишки профан,който вилнее с плоските си смешки от дълго време във форума.Както и да е,не съм левскар,но това не ми пречи да изразя мнението си на свободен човек в демократична държава,че поставянето на цветущото съществително име,назоваващо репродуктивен орган пред името на една от най-големите светини и велики личности в българската история е СРАМ!

Последна редакция от Горд681 (2009-08-17 12:33:27)

Който сее ветрове жъне бури!

Офлайн

#7 2009-08-17 13:06:01

bodet
Потребител

горд681, напълно правилно, но в този форум здравимислещите не са на почит. тук е по-добре ако можеш да изсипеш колкото може повече глупости по адрес на "смъртните врагове" определени по цвета на екипа, и ако може също така да пишеш грешно името Левски, и да го обиждаш с плоското оправдание, че това не се отнася до личността на апостола. Не съм нито левскар нито цскар, и ЕСТЕСТВЕНО,че никой не ме кара да пиша тук, но просто не мога да приема на сериозно теми като тази, а модераторите и админите явно са наистина или малолетни, или просто нямат достатъчно акъл и елементарна култура, та поне да сменят грозното й име. айде трийте сега пак, моя коментар е тъп така или иначе, следващия път обещавам да псувам несдържано и поне 4 пъти да кажа кур за лефски или да го обидя още по-грозно,понеже не е срамно,нали? А факта,че тази тема е създадена отново по многобройни молби, е за съжаление показателен...
докато се толерират безсмислени коментари и некомпетентни пубери,няма да се оправим. тоя форум е реалното отражение не само на футболната, но и на моралната ни култура.

Последна редакция от bodet (2009-08-17 13:12:44)

На нож!

Офлайн

#8 2009-08-17 15:48:03

SouthernFront
Потребител

Наказвай сега
Гонзо нашамари Рабех в районното, разкриха полицаи пред Sportline.bg
17 август 2009 | 11:59
От: Владимир Методиев
размер на шрифта: a a a | разпечатай
София. Директно от Перник, директорът на Левски Георги Иванов е отишъл в районното, в което е бил задържан Рабех и е хвърлил възпитателен бой на арабина, разкриха полицаи за Sportline.bg. "Рабех през цялото време ни казваше само да не звъним на Гонзо. Като видяхме обаче, че никой не се интересува от него, се обадихме на Георги Иванов. Той пристигна бесен привечер, придърпа в една стаичка Рабех и докато затваряше вратата само чухме: "Ти докога ще правиш Левски за смях, бе". След петнайсетина минути Гонзо излезе, а арабина имаше вътре вид на човек, преживял неприятни минути. Иванов пък само каза: Малко са му тия шамари", разказаха униформени пред Sportline.bg.
Припомняме, че агенцията ни единствена съобщи в събота за ареста на Рабех, заловен за трети път да шофира в пияно състояние, този път и без книжка.       

СМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕХ

Последна редакция от SouthernFront (2009-08-17 15:51:58)

НАЦИОНАЛИСТ - ТОВА Е НОРМАЛНОТО МИ АГРЕГАТНО СЪСТОЯНИЕ

Офлайн

#9 2009-08-18 01:03:32

hooligans.pk
Потребител

cow  kur  cow  kur  cow  kur ГРЕС ИМ КАПЕ ОТ ДУПЕТО !!! - cow

ВСИЧКИ ЗАЛИ И СТАДИОНИ ПОМНЯТ НАШИЯТ ЮМРУК !!!

Офлайн

#10 2009-08-18 11:39:14

NorthSide
Потребител

айде наздраве за подновяването на темата  bira и КЗЛ  cow

Офлайн

#11 2009-08-18 15:18:32

OtvudSmurtta1912
Гост

ега христолов купи лефски софия

#12 2009-08-18 15:27:02

SAMO NASHTE
Потребител

Отивам ся да еба една мадама от уефски ще и пея "КУР ЗА ЛЕФСКИ"

Офлайн

#13 2009-08-18 15:29:15

MLADOSTULTRAS
Потребител

Аз пък си спах с една  кънарка и си  пееше КУР ЗА ЛЕФСКИ

ОБИЧАМ ЦСКА И БИРА В ГОЛЯМО КОЛИЧЕСТВО

Офлайн

#14 2009-08-18 15:43:04

Rado
Потребител

hooligans.pk написа:

cow  kur  cow  kur  cow  kur ГРЕС ИМ КАПЕ ОТ ДУПЕТО !!! - cow

От греста в Плевен много ви е заболяло явно щом вече и вие почнахте да мажете  metal  metal

П.П.: Ама и на вас много грес ви капеше получовеченца

Последна редакция от Rado (2009-08-18 15:43:38)

Офлайн

#15 2009-08-18 15:55:24

Skywalker
Модератор

MLADOSTULTRAS, ко е туй кънарка?

За всички мрънкачи: "0. НИКОЙ НЕ ТЕ КАРА ДА ПИШЕШ ТУК!"
4 и 6 са цифри, а не букви!!!

Офлайн