Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2008-08-14 20:02:38

big trouble
Потребител

Re: Има ли общо АС-23 с ЦСКА ?

sofia написа:

Аз   просто говедо и неразбира. hm  hm  hm

намери си тогава специализирано заведение където ще се опитат да ти помогнат.

когато разумът спи се раждат чудовищата...

Офлайн

#32 2008-08-14 20:22:10

Yeste
Потребител

Абе къв отбор сте вие даже емблемата ви е крадена както и стадиона от АС-23 ........

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c … em.svg.png

http://www.visittobulgaria.com/sport/im … a_logo.png

Страно само аз ли виждам обезпокояващо голяма прилика  pig

Come sta

Офлайн

#33 2008-08-14 20:32:42

cskaultras23
Потребител

sofia(подуене),какво означава тази снимка,опитваш се да кажеш нещо ли?!
Yeste стадион ние не сме крали от никого,но при теб явно проблема идва от комплексите.Нищо ше го превъзмогнеш знам,че цял живот на село не е лесно,но винаги ще си остнете там в Подуене колкото и да се натискате да влезете в града като искате чужди стадиони.Мазни селяндури cow  pig  cow

НАШАТА ВЯРНОСТ ПЛАШИ ВРАГОВЕТЕ НИ!CSKA SOFIA HOOLIGANS ARMY

Офлайн

#34 2008-08-14 21:23:33

Yeste
Потребител

Пфф при вас си зима връх турското подсъзнание...Влизате някаде и... това е НАШО

Come sta

Офлайн

#35 2008-08-14 22:12:32

cskaultras23
Потребител

Yeste,къде сме влезли и какво сме обявили за НАШО?

Офлайн

#36 2008-08-14 22:37:34

Yeste
Потребител

Когато сте обявили стадиона на АС за ваш... та видиш ли сте им били неследници...Тва е се едно да кажеш ,че съвремените австалийци са наследници на аборигените хахаха

Come sta

Офлайн

#37 2008-08-14 22:42:23

Drazki
Потребител

Yeste, объркал си се нещо. Не ние претендираме, че стадион Раковски бил наш. Дори ако поразгледаш форума ще се натъкнеш на ваши, които твърдят, че националния също ви се полагал. И да ти напомня, че вие сте единствените, които не плащате наем за стадион. Та никой лефскар няма моралното право да говори такива глупости. Промити мозъци...
Не знам дали е турска дума, но "герен" наистина е синоним на пасище и е идеалното име за стадион, на който да играете. smqh

Офлайн

#38 2008-08-14 22:48:13

Yeste
Потребител

Как ще плащаме наем за Васил Левски след като Левски е отбора на народа?Както знаете това е националния стадион :)Надявам се сичко ви стана ясно :)Неискам да влизам у много лични пререкания ;) ще запазиме добрия тон ама неможете да ме обедите в нещо което не е така,ако е било така да е все известен факт , а не да си припознавате някой отбор и да го обявявате за ваш предшественик.Имах някво предчуствие ,че се гордеете с отбора си ,но явсно си търсите друг ,далеч назад във времето :) (не ви виня)  koz

Come sta

Офлайн

#39 2008-08-14 22:54:09

cskaultras23
Потребител

Yeste написа:

Когато сте обявили стадиона на АС за ваш... та видиш ли сте им били неследници...Тва е се едно да кажеш ,че съвремените австалийци са наследници на аборигените хахаха

Ти що невземеш като за начало да прочетеш горните ми постове.Изобщо не си запознат стемата ама изобщо.Нямаш си на идея за какво става въпрос ама иначе говориш.В някой от горните коментари казах,че след като неможете да отричате почвате да оплювате,но уви вие сте си измислили нов довод с който да отричате.Айде отворения путьо обясни ми кой сме ние които взимаме стадиона на АС-23 и къде отива АС-23?Между другото kemitod защо се отказа да спориш?!

Офлайн

#40 2008-08-14 22:56:19

Drazki
Потребител

Направо ме закопа с факти, аргументи и становища. 'Сичку ни стана ясну вечи, мерсим.

Естествено, че не ни вините. Все пак сме най-успешния български футболен клуб, в България и в Европа. Та кой би искал нещо такова? bira

Офлайн

#41 2008-08-14 22:57:14

cskaultras23
Потребител

Yeste написа:

Как ще плащаме наем за Васил Левски след като Левски е отбора на народа?Както знаете това е националния стадион :)Надявам се сичко ви стана ясно :)Неискам да влизам у много лични пререкания ;) ще запазиме добрия тон ама неможете да ме обедите в нещо което не е така,ако е било така да е все известен факт , а не да си припознавате някой отбор и да го обявявате за ваш предшественик.Имах някво предчуствие ,че се гордеете с отбора си ,но явсно си търсите друг ,далеч назад във времето :) (не ви виня)  koz

Явно и с това не си запознат!Drazki ти казва,че неплащате наем за Герена в Подуене ти говориш за националния.Явно си някой който не чете,а само говори.Иначе за едно си прав за това,че чак сега започнахме да си търсим корените,но за това също съм писал по нагоре нямам намерение да се повтарям.Вземи чети малко преди да пишеш uho

Офлайн

#42 2008-08-14 23:00:37

Yeste
Потребител

Тук си прав да не сам ти чел постовете и не съжалявам :))Мястото е в центъра ,ЦСКА си е комунистическо отборче смисъл подържано от партията там решават ,че ще е одобно издават някав устав за премахването на еди кой си отбор сриват го до основи там се остановяват,взимат някои от добрите състезатели и такам :)) Или е това или предполагам ,че съм близо до истината :)

Последна редакция от Yeste (2008-08-14 23:01:07)

Come sta

Офлайн

#43 2008-08-14 23:16:59

cskaultras23
Потребител

Уау определено изби рибата  kreten Ще те разочаровам нито е така,нито си близо до истината!Не само,че не си наясно с темата ами и си съчиняваш.Айде сега едно по едно ми обясни как стигна до извода,че сме "комунистическо отборче" и в какво се е изразявала "поддръжката" от партията,кой издава този "устав" кого "премахват" и къде е този "устав" и изобщо знаеш ли какво представлява това нещо наречено "устав"???Аз не съм юрист ама говориш глупости с устав да се закрива нещо ebasi Отговори ми на тези въпроси ама отговори с факти,а не с бращолевене и няма да е лошо да почетеш малко по тази тема преди да я коментираш. ebasi Аман от псевдоразбирачи negur

Офлайн

#44 2008-08-14 23:26:42

Drazki
Потребител

Да се смееш или да плачеш, като ги четеш такива "мнения" от сините индивиди... По какъв ли начин не се опитахте да ни оправдаете успехите, но това само подсказва за много лош комплекс. Много лош!
Искам да кажа само няколко неща по темата. Първо - ако ЦСКА беше комунистически отбор, подкрепян от партията и е грабил футболисти едва ли не "на сила", покажете ми един, ПОНЕ ЕДИН, който да се е оплакал. Само един! Второ - ЦСКА ли отстрани европейските шампиони или казвате, че БКП е уредила мачовете и всички останали успехи? Това е тооолкова смешно, че не знам как да го коментирам въобще. И последно, трето - ако БКП е сривала отбори, а вие сте били кой знае какъв трън в техните очи, както вие самите се описвате, нали все пак сте били репресирани, как така не са ви сринали вас? Все пак те са били държавата, можели са да ви смачкат като мравка. Факта, че не са го направили доказва смешните ви опити да се изкарате по-малко жалки.

По тая тема толкова от мен, не ми се коментира повече такива глупости...

Офлайн

#45 2008-08-14 23:28:15

Yeste
Потребител

О не не не са комунисти

http://www.ultraslevski.org/anti_cska/a … itelka.jpg

Come sta

Офлайн