Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2008-08-14 11:38:18

destroyer
Потребител

Re: Има ли общо АС-23 с ЦСКА ?

Отностно Велбъжд и Локо Пд това не беше обединение а просто на един човек му хрумна да премести отбора от Кюстендил в Пловдив.Радвам се че забраниха вече подобни щуротии.Не може един отбор да се затрие за сметка на друг само защото общината не си дава имотите.Ако бяха от един град бих го разбрал дори от съседни градове но така не може.Да не говориме че единия беше в Бгрупа.Какво получи Кюстендил забвение при аматьорите и още не може да се съвземе.

Офлайн

#17 2008-08-14 11:53:27

kemitod
Потребител

Всички се жалки крадци на история!
Загуба на време е да се спори с празни глави,за ваше успокоение ще кажа,че всички безпристрастни българи ви се смеят.
Да ви е честита новата футболна идентичност smqh  smqh  smqh  smqh  smqh

п.п. жълтите са виновни за всичкоооо

Последна редакция от kemitod (2008-08-14 11:59:01)

Lauta, Scotland, 311 - многото имена на една форумна вагина!

Офлайн

#18 2008-08-14 12:01:04

Blanco Negra Crew
Гост

kemitod написа:

Всички се жалки крадци на история!
Загуба на време е да се спори с празни глави,за ваше успокоение ще кажа,че всички безпристрастни българи ви се смеят.
Да ви е честита новата футболна идентичност smqh  smqh  smqh  smqh  smqh

Постъпваш глуповато и поради липсата си на аргументи, обявяваш това за загуба на време. Нали много знаеш, къде ти е фактологията пич, или просто сам знаеш, че не си способен да направиш нищо друго освен да се заядеш...... ако си и толкова смел на улицата сигурно си някой много респектиращ гларус.....

#19 2008-08-14 12:19:37

kemitod
Потребител

Какви доводи,каква фактология?Спри да ме разсмиваш!
Цяла България знае как ви изкараха от Б група,а в Кюстендил регистрираха нов клуб с името Велбъжд,а ти ми говориш небивалици.
Жълтите и червените наистина са прави за вас - лъжете като дърти цигани!
И ти ли ще ме плашиш с улицата,като онези момченца с коравите никове и насраните гащи ?Не го очаквах от теб,изглеждаш по интелегентен. smqh
Поздрави и продължавайте с търсенето,току виж се окажете по стар клуб и от оня от Шефилд,вие,кежуъл и в Англия smqh

Офлайн

#20 2008-08-14 12:30:33

Blanco Negra Crew
Гост

kemitod написа:

Какви доводи,каква фактология?Спри да ме разсмиваш!
Цяла България знае как ви изкараха от Б група,а в Кюстендил регистрираха нов клуб с името Велбъжд,а ти ми говориш небивалици.
Жълтите и червените наистина са прави за вас - лъжете като дърти цигани!
И ти ли ще ме плашиш с улицата,като онези момченца с коравите никове и насраните гащи ?Не го очаквах от теб,изглеждаш по интелегентен. smqh
Поздрави и продължавайте с търсенето,току виж се окажете по стар клуб и от оня от Шефилд,вие,кежуъл и в Англия smqh

Пич, първо не те плаша. Второ, въпроса ти бе дали сме приемник на Велбъжд Кюстендил, на който мисля ти отговорих, НЕ СМЕ, и имам много аргументи, че този Локомотив Пловдив си е стария Локомотив Пловдив от преди 2001г и Жоро И. Но никъде не съм отричал това сливане. Не виждам в кое лъжа, но ако ме обвиняваш, че съм лъжец, няма как да не се засегна и обидя, а като обвиняваш някой е хубаво също да се аргументираш, а не като някое момиченце, да избягаш с оправдание, че нямаш време за глупаци и не ти се слушало. Просто доводите ти не са издържани и не се различни от махленски оправдания в името на обективността.

#21 2008-08-14 12:43:24

kemitod
Потребител

Нали се сещаш,че няма от къде да ти вземе съдебното решение за вписване на търговското дружество ПФК Локомотив Пловдив 1936,като обединение на други две търговски дружества - Локомотив и Велбъжд.По твойта логика,ти трябва да ми го покажеш за да докажеш твърдението си.Стига вече с тези познати йезуитски номера - как да споря с доводи,които ти трябва да покажеш,а аз да оборя?
Ако имаш дори малка идея от търговско право ще знаеш,че търговски дружества по ТЗ се сливат,вливат,отделят и разделят,айде,ако обичаш, ти ми кажи какво точно е действието,което РС Пловдив е постановил?
И понеже незнаеш,ще ти кажа - РС Пловдив е постановил Сливане между Локомотив и Велбъжд в едно ново търговско дружество - ПФК Локомотив 1936.
Другото са измишльотини,които няма как да са нормативно уредени,а са плод на насосване и нагаждане!

Офлайн

#22 2008-08-14 12:45:45

AlexWolf
Потребител

Blanco Negra Crew и kemitod темата е "има ли общо АС23 и ЦСКА". В последните ви постове няма една дума по темата. Що не си направите една тема в раздела за Локо Пд и там да си коментирате "Има ли общо между Доко Пд, Юве, Велбъжд и Столипиново".

А след фактите, които изкара CSKAULTRAS23 г-н kemitod може да се признае за победен в този спор и да пие два диазепана за успокоение.

Ich bin ein Rebell und ich werde es bleiben.
Ich lass mich aus meinem Land nicht vertreiben.
Zur Hölle mit der Verräterbrut.
Ich bin ein Rebell, für die Freiheit kocht mein Blut.

Офлайн

#23 2008-08-14 12:51:52

kemitod
Потребител

AlexWolf написа:

Blanco Negra Crew и kemitod темата е "има ли общо АС23 и ЦСКА". В последните ви постове няма една дума по темата. Що не си направите една тема в раздела за Локо Пд и там да си коментирате "Има ли общо между Доко Пд, Юве, Велбъжд и Столипиново".

А след фактите, които изкара CSKAULTRAS23 г-н kemitod може да се признае за победен в този спор и да пие два диазепана за успокоение.

Пич,
не мога и няма да се призная за победен,вместо диазепани прдпочитам облаци pitie
А теб те поздравявам с големия хит на деня   

http://www.youtube.com/watch?v=cm17C1cu … re=related

smqh  smqh  smqh

Офлайн

#24 2008-08-14 12:55:08

Skywalker
Модератор

AlexWolf написа:

Да добавя и Наполи.

Алекс, изпревари ме, но все пак се водят смислени спорове на обща тематика, така, че нека си спорят господата.

В сливането, за което спорите, според мен, има много повече плюсове, отколкото минуси. Общо взето се възроди пловдивския Локо, един от най-качествените отбори, с доста публика, от много футболен град. Ще ми се, и аз не знам как ще стане, обаче, нещо подобно да стане с Ботев Вр, Етър, Дунав Р, а Берое още тази година да се завърнат в "А".

За всички мрънкачи: "0. НИКОЙ НЕ ТЕ КАРА ДА ПИШЕШ ТУК!"
4 и 6 са цифри, а не букви!!!

Офлайн

#25 2008-08-14 13:11:19

AlexWolf
Потребител

kemitod написа:

А теб те поздравявам с големия хит на деня   

http://www.youtube.com/watch?v=cm17C1cu … re=related

smqh  smqh  smqh

Абе кАде е БАТКО?!?!?
http://uk.youtube.com/watch?v=SoStr3Yg08s
vij

Ich bin ein Rebell und ich werde es bleiben.
Ich lass mich aus meinem Land nicht vertreiben.
Zur Hölle mit der Verräterbrut.
Ich bin ein Rebell, für die Freiheit kocht mein Blut.

Офлайн

#26 2008-08-14 14:00:37

Blanco Negra Crew
Гост

kemitod написа:

Нали се сещаш,че няма от къде да ти вземе съдебното решение за вписване на търговското дружество ПФК Локомотив Пловдив 1936,като обединение на други две търговски дружества - Локомотив и Велбъжд.По твойта логика,ти трябва да ми го покажеш за да докажеш твърдението си.Стига вече с тези познати йезуитски номера - как да споря с доводи,които ти трябва да покажеш,а аз да оборя?
Ако имаш дори малка идея от търговско право ще знаеш,че търговски дружества по ТЗ се сливат,вливат,отделят и разделят,айде,ако обичаш, ти ми кажи какво точно е действието,което РС Пловдив е постановил?
И понеже незнаеш,ще ти кажа - РС Пловдив е постановил Сливане между Локомотив и Велбъжд в едно ново търговско дружество - ПФК Локомотив 1936.
Другото са измишльотини,които няма как да са нормативно уредени,а са плод на насосване и нагаждане!

Веднага мога да ти постна решението, но ти ми кажи, това означава ли, че Локомотив Пловдив е наследник на Велбъжд Кюстендил, при все, че има същата емблема, история, клубни цветове и т.н. като стария Локомотив Пловдив преди 2001г.??? 
Един административен акт, означава ли, че може да се затрие история от 82 години те питам? Какъв е случая с Македонска слава и Пирин? Какъв е случая с ЦСКА и Левски, нима те не са плод на също многократни обединения и сливания? Нали си много отворен обективен футболен историк, ами айде почвай да обясняваш и постваш решения и доказателства?
Всъщност май ти самия не знаеш какво точно искаш и ставаш смешен, какво се опитваш да докажеш???
Заяждаш се без покритие май?
Какво има аз да доказвам, като емблема, клубни цветове и т.н са си същите като преди 2001?

На някой комплексари като теб им е адски трудно да си признаят, че са почнали спор за който не са достатъчно подготвени и стават смешни.

#27 2008-08-14 15:36:29

bgfate
Потребител

Само че ако не беше Велбъжд Локо Пл. и досега да е в Б група и още какво общо имат Кюстендил и Пловдив.Два абсолютно различни отбора на двата края на България и изведнъж хоп единия згива.Абсолютно съм против тези премествания и замествания защото от тях винаги страдат феновете на единия от отборите а понякога и целия град.Единствено не разбирам какво делят в Благоевград.Прекалено малко хора са за два отбора нека направят един Пирин но да е на ниво.
АС-23 е един отбор който за мен може да бъде родоначалник на ЦСКА по скоро негов предвестник.И двата отбора са свързани с армията стадионите са им почти на едно и също място.Това обаче е само за историята и статистиката.За мен ЦСКА си е отбора с стотици победи и отличия и дори без титлите на АС пак си остава най-големия.

Офлайн

#28 2008-08-14 18:04:20

Drazki
Потребител

cskaultras23, много хубави неща пишеш, само ще те помоля тук-таме да удряш някой ентър, че да се чете по-лесно отколкото като е слят текст.

А спора на столипиновеца и фена на Вихър Айтос не може ли да бъде отделен в друга тема?

Офлайн

#29 2008-08-14 18:31:37

cskaultras23
Потребител

Като се разпиша не се усещам затова,а пък клко правописни грешки съм допуснал не е истина debil

НАШАТА ВЯРНОСТ ПЛАШИ ВРАГОВЕТЕ НИ!CSKA SOFIA HOOLIGANS ARMY

Офлайн

#30 2008-08-14 19:48:32

Skywalker
Модератор

sofia написа:

http://hooligans.bg/gallery/displayimage.php?album=lastup&cat=-34&pos=370 pig  pig  pig

Абе cow , т`ва няма нищо общо с темата, но защо ли не е за пръв път. Що не хванеш да напишеш нещичко смислено за твоя отбор, треньор, хореография и т.н., а се занимаваш с нещо, от което си нямаш грам понятие?  nervak

За всички мрънкачи: "0. НИКОЙ НЕ ТЕ КАРА ДА ПИШЕШ ТУК!"
4 и 6 са цифри, а не букви!!!

Офлайн