Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2013-03-20 09:02:12

necessarypain
Потребител

Re: Некоректни продавачи и купувачи

Здравейте!
На 04.03.2013 човек с името "Николай Начев" с email [email protected] ми прати имейл с поръчка за тениска за гр. Мездра, като посочи, че е видял темата с тениските ми тук.
Не си я взе една седмица, след което му звъннах и той ми заяви, че не бил в Мездра и щял да си я вземе "утре".
Мина още една седмица и му звъннах, вдигна ми телефона и като казах, че му се обаждам за тениската ми затвори телефона.
Пазете се и не се занимавайте с него.

Ето и цитат от имейла:

iskam da porucham teniska blood and honour razmer xxl, ot mezdra sym ulica 1 mai nomer 28b telefon 0896570373 Nikolai ako moje s ekont da e dostafkata!

Офлайн

#32 2013-03-20 19:07:35

Botev1921
Потребител

Re: Некоректни продавачи и купувачи

necessarypain написа:

Здравейте!
На 04.03.2013 човек с името "Николай Начев" с email [email protected] ми прати имейл с поръчка за тениска за гр. Мездра, като посочи, че е видял темата с тениските ми тук.
Не си я взе една седмица, след което му звъннах и той ми заяви, че не бил в Мездра и щял да си я вземе "утре".
Мина още една седмица и му звъннах, вдигна ми телефона и като казах, че му се обаждам за тениската ми затвори телефона.
Пазете се и не се занимавайте с него.

Ето и цитат от имейла:

iskam da porucham teniska blood and honour razmer xxl, ot mezdra sym ulica 1 mai nomer 28b telefon 0896570373 Nikolai ako moje s ekont da e dostafkata!

Абе човек, който пише достаФка аз лично не бих му дал да ми ихвърли боклука. Добре, че предупреждаваш!

Офлайн