Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#1 2009-07-18 18:05:19

ultra violence
Потребител

Некоректни продавачи и купувачи

Виждам,че в сайта се навъдиха не много коректни "продавачи",и някои от потребителите изпищяха... Искам да предупредя хората ,които имат повече от един ник и тези които по някакъв начин са злоупотребили с "продаването",че ще получават БАН-ове без никакви компромиси.Нека потребителите,които по някакъв начин са били измамени да пишат ЛС.

Правило 1.Писането на кирилица е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

Офлайн

#2 2009-07-20 09:30:28

Skywalker
Модератор

Re: Некоректни продавачи и купувачи

По-добре не ЛС, а направо в тая тема да пишат, за да виждат всички за какво иде реч.

За всички мрънкачи: "0. НИКОЙ НЕ ТЕ КАРА ДА ПИШЕШ ТУК!"
4 и 6 са цифри, а не букви!!!

Офлайн

#3 2009-07-20 10:24:14

kurvanord
Потребител

Предлагам всеки продавач, да опоменава опцията "отвори и погледни" при пращане за да сме доволни двете страни и да няма измамени!

Последна редакция от kurvanord (2009-07-20 10:26:07)

Офлайн

#4 2009-09-01 20:40:10

арн
Потребител

Аз смятам, че трябва да се направи тема за нелоялни копувачи. Има хора които поръчват и после не си взимат поръчката с някакви оправдания от рода на "сега нямам пари". Не стига, че е некоректно, но така те вкарват и теб вътре да плащаш разходи по доставки....

Офлайн

#5 2009-09-02 09:04:55

Skywalker
Модератор

Темата е преименувана.

За всички мрънкачи: "0. НИКОЙ НЕ ТЕ КАРА ДА ПИШЕШ ТУК!"
4 и 6 са цифри, а не букви!!!

Офлайн

#6 2009-09-02 14:50:15

ultra violence
Потребител

Нека потребителите,които са били "засегнати"от некоректни "купувачи"да им постват ник-овете тук.Това за начало ,ще видим какво може да се измисли за да не се случват такива неща.

Офлайн

#7 2009-10-29 17:35:34

HOOLS
Потребител

искам да се оплача от потребителя nazivarna, на 18.10 въпросния потребител се свърза с мен че иска да купи якето на лонсдейл и ми даде скайп да се разберем.До тук всичко беше ок даде ми 2те си имена и ГСМ и в кой офис на еконт в Варна да го изпратя и пратих стоката.След 3 дни отидох да видя дали си е взел пратката и да си взема парите но хората от еконт казаха че още никой не е ходил да си вземе пратката и аз реших да му се обадя да видя дали не е забравил но никой не ми дигаше на въпросния ГСМ пратих няколко СМС но резултата беше нулев, на другия ден му писах в скайпа дали има намерение да си вземе пратката от екон и той ми отговори че от 3 дена не се е прибирал бил по дискотеки и т.н. и изхарчил парите и са нямал пари да я вземе и щял да иска пари на заем от някъф негов приятел и щял да я вземе в понеделник или вторник.Днес отивам в еконта да видя кфо става и жената ми казва че от офиса в Варна и се обади че са се обадили на въпросния човек и той казал че не знае за какво става въпрос и че не чакал пратка и некфи такива простотий.Сега трябва да покрия от моя джоб разходите по транспорта в 2те посоки около 10 лв.Просто такива потребители като този варненски педал направо ги банвайте защото тфа е много долно да си поръчаш нещо и после да приказваш че не знаеш за кфо става въпрос като те потърсят !!!!

Офлайн

#8 2009-10-29 20:47:45

ultra violence
Потребител

HOOLS написа:

искам да се оплача от потребителя nazivarna, на 18.10 въпросния потребител се свърза с мен че иска да купи якето на лонсдейл и ми даде скайп да се разберем.До тук всичко беше ок даде ми 2те си имена и ГСМ и в кой офис на еконт в Варна да го изпратя и пратих стоката.След 3 дни отидох да видя дали си е взел пратката и да си взема парите но хората от еконт казаха че още никой не е ходил да си вземе пратката и аз реших да му се обадя да видя дали не е забравил но никой не ми дигаше на въпросния ГСМ пратих няколко СМС но резултата беше нулев, на другия ден му писах в скайпа дали има намерение да си вземе пратката от екон и той ми отговори че от 3 дена не се е прибирал бил по дискотеки и т.н. и изхарчил парите и са нямал пари да я вземе и щял да иска пари на заем от някъф негов приятел и щял да я вземе в понеделник или вторник.Днес отивам в еконта да видя кфо става и жената ми казва че от офиса в Варна и се обади че са се обадили на въпросния човек и той казал че не знае за какво става въпрос и че не чакал пратка и некфи такива простотий.Сега трябва да покрия от моя джоб разходите по транспорта в 2те посоки около 10 лв.Просто такива потребители като този варненски педал направо ги банвайте защото тфа е много долно да си поръчаш нещо и после да приказваш че не знаеш за кфо става въпрос като те потърсят !!!!

Постни някой линк където е писал и ще се погрижа да не прави мизерии в сайта.

Офлайн

#9 2009-10-31 13:49:14

HOOLS
Потребител

ето и името на тоз варненски гъз: Николай Георгиев GSM 0896631380

Офлайн

#10 2009-11-27 09:30:33

NikiTO_LazioTO
Потребител

На 13.11, т.е. преди две седмици изпратих...
Суитчър на LAZIO с нашивка ACAB; носен/запазен; XL размер; 20 лв.
http://bezplatno.info/upload/images/bwy1258007587g.JPG   
http://bezplatno.info/upload/images/opt1258007632v.JPG   
http://bezplatno.info/upload/images/bfi1258007654h.JPG     
...на потребител с ник forumni_bitki (Иван Драгиев; 0888004335; Skype: dose_1914) и тва копеленце още не го е зел. Звъннах му на 23.11 и каза че уж ше иде да го земе, днес сутринта (27.11) проверих в Еконт, не го е зел и явно нема немерение. Цела седмица му звъня и не дига, от Еконт също са му знанели, но явно не отговаря на непознати от тая случка. 
Суитчъра се намира в тоя офис на Еконт: София; ж.к. Красно Село; бул. Цар Борис ІІІ №139, ако някой прояви интерес да ми пише ЛС. Ше направим и малка отстъпка в цената, щот нема смисъл да си го връщам, треа платя 12 лв. за транспортни разходи.

ТУК Е ЗЕМЯТА НА БЪЛГАРИТЕ, ТОВА Е НАШИЯТ СТАДИОН, НАШИЯТ ОТБОР, НАШИЯТ ЖИВОТ!

Офлайн

#11 2009-11-27 10:15:16

ultra violence
Потребител

NikiTO_LazioTO написа:

...на потребител с ник forumni_bitki (Иван Драгиев; 0888004335; Skype: dose_1914) и тва копеленце още не го е зел. Звъннах му на 23.11 и каза че уж ше иде да го земе, днес сутринта (27.11) проверих в Еконт, не го е зел и явно нема немерение. Цела седмица му звъня и не дига, от Еконт също са му знанели, но явно не отговаря на непознати от тая случка. 
Суитчъра се намира в тоя офис на Еконт: София; ж.к. Красно Село; бул. Цар Борис ІІІ №139, ако някой прояви интерес да ми пише ЛС. Ше направим и малка отстъпка в цената, щот нема смисъл да си го връщам, треа платя 12 лв. за транспортни разходи.

Kаквото зависи от мен съм го направил...  urud1  мисля,че няма да прави мизерии на други потребители в сайта.

Офлайн

#12 2010-01-04 19:25:54

bulgarche-to
Модератор

Мирослав Пейчев, роден на 6 Юли 1989 г., 0885 72 75 01, София/Овча Купел, левскар, skype: peichev4

Пратих блуза, с опция първо да отвори плика и да я види (направих компромис, понеже до сега за подобно нещо не е ставало въпрос с други клиенти). Изпратих му я на 21.12, седмица по-късно му се обадих да питам какво става, защото още не я беше взел. Каза че бил зает и ще отиде. Днес ходих до офиса и пак нямаше положителен отговор, очакват известие че ще връщат пратката (което разкарване аз ще плащам). Обадих му се отново и на 3-тата секунда той затвори и си изключи телефона. Не му знам потребителското име и IP, но пак е нещо, да няма други, направили грешка да му пратят. Да си бере срама, сигурно негови познати и приятели ще прочетат това мнение.

Офлайн

#13 2010-01-08 00:24:58

online-casual-store
Потребител

NikiTO_LazioTO написа:

Имах проблем със същия човек. Бях пуснал едни кецове на разпродажба- 30 лева- не са кой знае колко пари. Каза ми да ми ги пратя на адреса, но понеже пътувам до София(а съм от Пловдив)  му казах, че мога да му ги занеса на място. Създаде ми неудобство, защото имах доста багаж, но взех и тях. Все пак да ги види и премери преди евентуално да ги купи. Звънях му на телефона, но не отговаряше. Понечих да ми пиша по скайп, той не отговори и ме изтри. Добре поне, не ги пратих по куриер и аз щях да се набутам за транспортните разходи! Срам за такива "КЛИЕНТИ".

Офлайн

#14 2010-01-20 13:32:31

SPFC1919
Потребител

Марио Иванов Малинов, 0882 289 829, skype : levski_ss

Става въпрос за шала на Рейнджърс, пратил съм му го от близо седмица вече, като ми излезе с управаданието, че шала на бил в офиса на Еконт, е как тогава хората му пращат СМС да върви да си прибере шалчето след като не е било в офиса ....  vij  dolu

Последна редакция от SPFC1919 (2010-01-20 13:33:22)

Офлайн

#15 2010-01-20 14:12:11

ultra violence
Потребител

Пишете им и ник-овете от този сайт за да не правят повече мизерии тук. urud1

Офлайн