Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2009-07-07 00:18:19

South Tribune
Потребител

Re: Това е ЦСКА.....

Браво на теб, комплексарю. Явно много си искал да ни обидиш, за да постнеш цял роман с обяснения за форумния трол, копи-пейст. Тва е хулигански сайт, а не истината за ц(*ка, Левски, куртово конаре или Чепинец Велинград. Кухо парче си , ти си най жалкия, смешния и простоват форумен идиот. Понеже все отговаряш и завираш в путки, майничката като те накара да се биете фашкията ти се дръпна.  Вие сте най комплексираната паплач, а говорите за нас. Нали ти казах, че като разровиш една яма тя се размирисва. Преди да говориш за комплекси виж си, коментарите, че и темата сега. Явно в училище левскарите много те блъскат в празната кратуна. И сега се опитвап да се покажеш на някой, да докажеш на някой. Какво сте вие бе, некадърници. Говориш наизуст, сигурно нямаш завършен 8 клас, ама си големия нареждач, форумен при това. Как няма да пишем в глупавата ти тема. Комплексарите не си пускат тема "Това е Левски" На кого опитвате да се изтъкнете? Споко. Политбюро на БКП достатъчно ви е изтъкнало, форумен джадай. И само като ти гледам там поста за европейските коментари веднага ми става ясно, че ги е писал някой пъпчасал мухльо. "Въпреки, че съдията изпусна мача, той криво ляво завърши" Това едва ли някоя европейска медия би го публикувала или АКО е било истина. То това е било плод на мокрите ви сънища. Понеже подхвана темата за комплексите, погледни клипа на оня форумен шаман Киро и тогава ми пиши 213123 реда с едни и същи простотии попити от някой болен плъх, като теб. Малко ми е странно да се обяснявам на детенце лепиларче от циганския сектор, но го правя, защото комплексите ви взимат връхна точка. Вие сте паразити, вие сте тумор, който в най скоро време трябва да бъде отстранен. Заслужавате да бъдете заляни с тор, фекалии, урина,

Ето и турците за ц(*ка, нали задълбочаваме темата. След като сме на вълна публикации
Цитат:
Лютви Местан (депутат от ДПС): Аз съм кръвна група ЦСКА
Лютви Местан е един от най-запалените привърженици на ЦСКА не само в групата на ДПС, но и в целия парламент. Политикът е и член на фенклуба на червените.
- Аз съм кръвна група ЦСКА. И съм от онези, лошите цесекари, които имат много силни и ярки пристрастия към червения отбор. Прогнозата ми за мача в сряда, която вече споделих пред много мои приятели, е по-скоро това, което искам да се случи: 1:1 в Истанбул, 0:0 на Армията и ЦСКА да продължи с гол на чужд терен - разпалено обясни г-н Местан.
Според него вариантът е напълно реален, въпреки че Галатасарай е доста сериозен отбор. Депутатът се притеснява най-много от богатия турнирен опит, натрупан от Чим Бом в Европа.
- В този мач твърдо съм за ЦСКА, още повече че в Турция не съм фен на Галатасарай. Във всяка една европейска държава си имам любим отбор. В Турция това е един от най-големите врагове на Чим Бом - Бешикташ. Така че раздвоение за предстоящите мачове няма - само ЦСКА - завърши Лютви Местан.

Цитат:
Хюсеин Чауш (депутат от ДПС): Армейците имат уникален шанс
Депутатът от ДПС Хюсеин Чауш ще стиска палци за ЦСКА срещу Галатасарай. Той искрено се надява червените да успеят.
- Армейците имат уникалния шанс да станат първият български отбор, класирал се за групите на Шампионската лига. Ако загубят, дано да е с минимална разлика, която да позволява на реванша да се търси крайният успех - разясни Чауш.
По принцип той симпатизира и на Галатасарай, но в този сблъсък държи на българския шампион.
- А и аз гледам мачове предимно от нашето първенство, особено пък когато играе ЦСКА. Почти не им пропускам мач, така че няма как да не съм за тях. Искрено им желая успех, макар че в Истанбул на червените няма да им е леко - завърши депутатът от ДПС.

Цитат:
Вежди Рашидов (скулптoр): Турският футбол не е за подценяване
Като българин съм за ЦСКА. Въпреки че етносът ми е друг, аз съм гражданин на тази държава и е логично да подкрепя българския отбор. Това бяха първите думи на скулптора Вежди Рашидов, който бе помолен да коментира предстоящия мач на червените с Галатасарай.
- Искрено се надявам българите да продължат напред. Но турският футбол въобще не е за подценяване. Отборите от тази страна от известно време са в подем, така че не могат да бъдат пренебрегвани - обясни скулпторът. - В крайна сметка не бива да мислим толкова за крайния резултат, колкото за красивата игра. Нека победи по-добрият, аз съм на този принцип. Няма нищо лошо в това да уважаваш съперника и да му се възхищаваш, ако го е заслужил. Дано обаче ЦСКА ликува накрая.

Цитат:
През 1994 г. България беше сред най-силните във футбола, после дойде ред и на турците. Явно по съседски успехът се предава. Аз съм горда и щастлива от спортните постижения и на двете страни. Може би на този етап турците имат по-силен футбол и Галатасарай има по-големи шансове да продължи напред, но ако трябва да изразя предпочитание към един от двата отбора, то ще е за ЦСКА - обясни Есил Дюран.
Според певицата успех на червените не трябва да бъде приеман като изнeнада.
- Български отбор никога не е играл в Шампионската лига и като че ли вече е време и това да се случи. Но пак казвам - и Галатасарай да продължи, ще бъда щастлива, защото турското у мен ще заговори - завърши Есил Дюран.

Да се върна пак към това, което бях започнал. Тъй като то трябва да ви бъде повтаряно многократно в заслепените, болномозъчни черупки

През последните години  наблюдавам интересна тенденция в умозаключенията на червените побърканяци и техните млади последователи от сектор “Г”. В желанието ви да се забрави комунистическото минало на вашия клуб и да направите по-привлекателен образа на червения отбор за младите му симпатизанти наркомани, боклуци червени  четете историята както дяволът Евангелието. Следващите законите на коминтерновската пропаганда, бившите ви идеолози на комунизма разчитат, че многократно повтаряните лъжи от вас ще станат истини. Радващото в случая е, че четвъртото ви поколение чорбари най-после разбра нещо изключително важно и основно. То е, че всеки новопокръстен във футболната магия желае любимия му отбор да има нормална за човешките разбирания история. Но ти и останалите притеснени от факта, че историята ви е маркирана от сърпа и чука,  решихте да си измислите нова. Хайде сега некъпан травестит, отивай да местиш китката преди да заспиш доволно и да засънуваш сън как "Гейарена" гори и как все някой ви предава. Единствените предатели сте вие, нали така? Вашия герой е поп кръстио.

Вижте циганска държава като Румъния какви успехи има, а вие после си бълвайте глупости с вашите два полуфинала и два мача, за да стигнете до тях.

Стяуа - многократен участник в групите на КЕШ, полуфиналист преди две години, многократен шампион

ЦСКА Москва - носител на Купата на УЕФА за 2005

"Ференцварош" - многократен шампион на Унгария и участник доскора в Лигата

"Легия" Варшава - участник в ШЛ, три пъти шампион

"Галатасарай" - носител на Купата на УЕФА -2000, многократен шампион на Турция, както и чест участник в Лигата

Да продължавам ли?

Това, че държавата ни пречи на развитието на футбола ни, че унищожи изобщо спорта е вярно, но не е вярно, че Ц(*КА, както казва Маестрото, е бил най-ощетеният.

Нима Левски не бе? Но Левски затова е много повече от Ц(*КА, защото когато и да е, ще съществува и ще жъне успехи, защото той не е преходен отбор. 

И да си продължа мисълта като допълнение:

Най-прекрасните моменти в моя живот са свързани с футбола и с ОТБОРА С НАЙ-МНОГО ПРИВЪРЖЕНИЦИ В БЪЛГАРИЯ(една кратка скобка- колкото и да не ви се иска Уважаеми привърженици на централния (*портен клуб на армията ФК ЛЕВСКИ СОФИЯ е отбора на народа). Всяка една победа е оставила неизлечима следа в мовто сърце на привъженик на ЛЕВСКИ. Дълго време моя баща ми е разказвал за Успехите на  ц(*ка панчарево. За Вашите победи над именити съперници като : Ливърпул,Аякс,Байерн (М),Нотингам Ф. и още други. И все съм питал:
- Татко, защо тогава ти си от Левски, и цял живот си ме учил да бъда Българин преди да бъда ЛЕВСКАР. Учиш ме да Уважавам Противника и да обичам България и ЛЕВСКИ?
- Защото, сине, ЛЕВСКАР не ставаш, както те всичките са станали це(*екари, ЛЕВСКАР сине, се РАЖДАШ. Тяхната любов сине се гради на омраза към нас! За тях, сине , от първостепенна важност е да мразят ЛЕВСКИ, преди да обичат техния отбор. Ние , сине с теб обичаме, а те мразят. Именно това не искам да става от теб да ги мразиш, защото се превръщаш като тях! И най-важното знай от мен. Ти не си се бил родил тогава, но аз и мои приятели ЛЕВСКАРИ сме ходили и викали за тях на именно тези мачове с Европейски грандове, защото те нямаха публика! Дълго време на мачове между ЛЕВСКИ и ц(*ка те не можеха да си напълнят една четвърт от Сектор "Г".
Естествено години ме научиха да ви презирам и да не мога да понасям нито един от вас. Защото Уважаеми привърженици на ц(*ка никой не харесва, хора които не знаят кои са ( точно както са помаците ). Обиждайте Апостола всеки мач, правете се после на Патриоти, но вътрешно всеки един от вас знае какво пее. И знае, че лягайки си нощем , той заспива с тревога че и днес е обиждал АПОСТОЛА на БЪЛГАРСКАТА СВОБОДА!

Да спорим и за комплексите...

1. КОМУНИСТИ от ц(*ка, вашата комунистическо-ИНТЕРНАЦИОНАЛНА публика не отиде ли на мача ни с ТУРСКИ отбор да вика против българския отбор Левски заедно с ТУРЦИТЕ, не знам само освен свирки,какво друго са ви карали ТУРЦИТЕ да им ПРАВИТЕ след мача, вие си знаете
2.Вашата комунистическо-ИНТЕРНАЦИОНАЛНА публика на националния празник 3-ти март Не отиде ли на мача ни с лИверпУл да ПОДКРЕПЯ английския отбор и да вика срещу българския.
Разбрах, че тогава фродовците са ви ползвали за курви след мача.
3.Миналата година,вашата публика не обяви ли ,че НЕ СТЕ БЪЛГАРИ, А СЛАВЯНИ, И ЩЕ ЗАЩИТАВАТЕ ВАШИТЕ СЛАВЯНСКИ БРАТЯ сърбите за КОСОВО!!!! Само да ви отворя червените СЛАВЯНСКО-КОМИНТЕРНОВСКИ ОЧИЧКИ. КОСОВО (ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ) ВИНАГИ Е БИЛО ИСКОННО БЪЛГАРСКА ТЕРИТОРИЯ, А ВИЕ СЕ БОРИХТЕ ТЯ ДА БЪДЕ СРЪБСКА, много интересно, вие на това ПАТРИОТИЗЪМ ЛИ МУ ВИКАТЕ?
4.Или покриването на смешния ви сектор Г-ЕЙ с ОГРОМНОТО ЧУЖДО СРЪБСКО ЗНАМЕ на което пишеше на ЛАТИНИЦA – KOSOVE JE SRBIJA ,В ТОВА ЛИ СЕ ИЗРАЗЯВА ВАШИЯ "ПАТРИОТИЗЪМ" А ЧЕРВЕНИ БЕЗРОДНИЦИ?
5. Вашата комунистическа публика миналата година на националния празник 3-ти март не вя ли на НАЦИОНАЛНАТА СВЕТИНЯ ШИПКА СРЪБСКИ ЗНАМЕНА и пак СЕ БОРИХТЕ ЗА ЧУЖДАТА СРЪБСКА КАУЗА НА СЛАВЯНСКИТЕ ВИ БРАТЯ ОТ сърбия, като най – ГОЛЕМИЯ ЦИНИЗЪМ БЕШЕ ,ЧЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ПРАЗНИК НА СВЕТИНЯТА ШИПКА СИ ПОЗВОЛИХТЕ ДА ВЕЕТЕ чуждите СРЪБСКИ ЗНАМЕНА и да ГРУХТИТЕ ИСТЕРИЧНО KOSOVE JE SRBIJA,KOSOVE JE SRBIJA и на това ли му викате ПАТРИОТИЗЪМ, А ЧЕРВЕНИ ПРОДАЖНИ СЪРБСКИ ПОДЛОГИ ?
СРЪБСКИ ПОДЛОГИ ОТ СЕКТОР Г-ЕЙ ,ДА ПРОДЪЛЖАВАМ ЛИ, МИСЛЯ ЧЕ ТОВА ВИ  Е ДОСТАТЪЧНО И ДОБРЕ ПОКАЗВА КАКВИ ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ СТЕ. САМО ПРЕДИ ДА ЗАВЪРША ИСКАМ ДА ВИ КАЖА, ЧЕ ВАШИТЕ БАЩИ, МАЙКИ, БАБИ И ДЯДОВЦИ ОТ Б(К)СП СА КОАЛИЦИОННИ ПАРТНЬОРИ С ДПС ,ВАШАТА КОМУНИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ СИ ЗАТВАРЯ ОЧИТЕ ПРЕД ТОВА, КОЕТО СЕ ИЗВЪРШВА В РОДОПИТЕ И ПОТУРЧЕНИТЕ СЕЛА И ВАШАТА КОМУНИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ ПОКРОВИТЕЛСТВУВА ТУРЦИТЕ И НЕ ДАВА ПЕРЦЕ ДА ПАДНЕ ОТ МАНГАЛСКИТЕ ИМ ГЛАВИ, БОКЛУЦИ ВАШИТЕ МАЙКИ И БАЩИ ДОКАРАХА БЪЛГАРИЯ ДО ТОВА ДЕРЕДЖЕ И ТЕ ДОКАРАХА ТУРЦИТЕ ВЪВ ВЛАСТТА, А НЕ НЯКОЙ ДРУГ! ХАйде, бягай са непрокоспаник в дън Земя, че ми омръзна да обяснявам на комплексирани чорбари що за стока сте. Моето не е копиране от донбалон, малоумник. А може и да съм го копирал, всъщност, да. Но същото това нещо, на което се правиш, че си многознаещ и компетентен съм го писал аз.

ВИЕ НЕ СТЕ КОМПЛЕКСАРИ, ФАКТИТЕ СА ИЗОБИЛНОРЕЧИВИ.

Последна редакция от South Tribune (2009-07-07 00:53:54)

http://store.picbg.net/pubpic/C2/BD/785b347d16a8c2bd.gif
След мача Левски - Ц(*КА 7:2, Радио "Свободна Европа" обявява в информационната си емисията, че "отбора на народа е победил отбора на властта".

Офлайн

#32 2009-07-07 00:23:11

znam
Потребител

South Tribune  СТИГА МИ COPU / PASTE  , ВИЖДАМ КОЛКО СИ ЗАПОЗНАТ С НЕЩАТА  ПУБЕР ЗАСПАЛ , ХОДИ СИ ОПРАВЯЙ ЛЕГЛОТО , Е ПИСНА МИ ОТ ДЕЦА  ВЪВ ФИЛМ

България Пред Всичко ! ! !  http://www.cheesebuerger.de/images/more/feuer/a040.gif  http://www.cheesebuerger.de/images/more/feuer/a150.gif

http://prikachi.com/files/980151e.jpg

Офлайн

#33 2009-07-07 00:32:14

South Tribune
Потребител

znam написа:

South Tribune  СТИГА МИ COPU / PASTE  , ВИЖДАМ КОЛКО СИ ЗАПОЗНАТ С НЕЩАТА  ПУБЕР ЗАСПАЛ , ХОДИ СИ ОПРАВЯЙ ЛЕГЛОТО , Е ПИСНА МИ ОТ ДЕЦА  ВЪВ ФИЛМ

Що бе? Нещо те ръчна под жлъчката, нали неграмотен ми приятелю? Личните нападки от недоизстискани пубери като половината форум отдавна не ме трогват. Следващия път пробвай с някое друго клише, за да си впечатлиш приятелите от блока, с които си играете на "хулиган".

Последна редакция от South Tribune (2009-07-07 00:32:33)

След мача Левски - Ц(*КА 7:2, Радио "Свободна Европа" обявява в информационната си емисията, че "отбора на народа е победил отбора на властта".

Офлайн

#34 2009-07-07 00:38:45

znam
Потребител

БРАТЛЕ СПРИ СЕ С ЗАУЧЕНИТЕ ФРАЗИ , ХОДИ СИ ПИЙ МЛЕКЦЕТО ЧЕ ИМА ОЩЕ ХЛЯБ ДА ЯДЕШ , КОЙ ЗНАЕ КАКВО ХЛАПЕ СИ - КОЯ ГОДИНА СИ ?

България Пред Всичко ! ! !  http://www.cheesebuerger.de/images/more/feuer/a040.gif  http://www.cheesebuerger.de/images/more/feuer/a150.gif

http://prikachi.com/files/980151e.jpg

Офлайн

#35 2009-07-07 00:44:56

SteF
Потребител

South кефиш брат metal  ... мисля ,че ще е добър момент чорбарчетата да замълчат...

Ние сме Левски ... Левски от София!

Офлайн

#36 2009-07-07 00:52:44

South Tribune
Потребител

Братле, ще викаш там на мургавите ти събратя в гетото. Щом ми употребяваш тия паразитни думи си ми пределно ясен колко си годишен и що за комплексар си.

Млекцето и хляба са застаряващи лафчета. Казах ти опитай с нещо по-умно, сега не ме впечатляваш.

Офлайн

#37 2009-07-07 01:43:30

Велизар
Потребител

SteF написа:

South кефиш брат metal  ... мисля ,че ще е добър момент чорбарчетата да замълчат...

Понеже? Защо продължавате да гледате нещата едностранно?

South Tribune - евала, че се опитваш да подхождаш културно(е може би има и излишни неща), но:
1.Защо всички пишете тук? Няма раздел за любиимия ВАМ клуб?
2.Защо всичко опира до мерене на пишки? Защо споменаваш къде е стигнал Гунди доакто е играл в Левски, а не споделяш какво е направила ВАШАТА омразна "комунистическа" преса с "убиеца му"? Щом си толкова паметлив защо не кажеш какъв футболист и бил Гунди?
Момчета, спрете се! Темата е за ЦСКА, защо всички сини фенове се скусвате да пишете тук?Всеки от вас(или съответно от нас) рови в миналото и провокира следващата реакция...наистина ли е толкова трудно да обичате собствените си отбори, че сте принудени да мразите чуждите повече?!

Офлайн

#38 2009-07-07 01:45:51

Киро
Потребител

Казах ви телета стягаите си памперсите,че идва сант хулия.  smqh Човека ти е постнал отзиви в Европа след мачовете на ЦСКА и там като гледам не пише евроидиоти такаче си мълчи!!! Това са най-големите успехи на българския футбол,че даже и лефскари са се гордяли,че български отбор е мачкал наред в Европа! Ама на днешно време има много пубери.. като тия от горе..Жилина,Бате,Тампере следва продължение! Имам един въпрос към вас-не ви ли е срам бе хора?

Последна редакция от Киро (2009-07-07 01:54:33)

Срешу теб стоя..и 90 минути се чудя..дали съществува нещо,което да обичам повече..

Офлайн

#39 2009-07-07 01:56:22

power88
Потребител

Киро написа:

Казах ви телета стягаите си памперсите,че идва сант хулия.  smqh Човека ти е постнал отзиви в Европа след мачовете на ЦСКА и там като гледам не пише евроидиоти такаче си мълчи!!!

Да те светна точно пак на тебе помяр че най-слабия отбор някога отстранял български тим е Акурейри от Исландия бие цска с 1-0 и така влиза в историята чети малко история а не пиши глупости. Отбора им е бил предимно от сервитьори и ски учители, ти чувал ли си въобще за тоя отбор ?

Акурейри, МТК, Торпедо Москва, Славия Прага, Люцерн, Омония да не ги изброявам още грандове  kur

Последна редакция от power88 (2009-07-07 01:57:21)

Офлайн

#40 2009-07-07 02:00:14

power88
Потребител

Забравих и тулуза с жинячетО  smqh  smqh  smqh  smqh

Офлайн

#41 2009-07-07 02:01:03

SouthernFront
Потребител

през 1982 ЦСКА СОФИЯ отсранява тогавашния европейски клубен шампион - ЛИВЪРПУЛ на стадион ВАСИЛ ЛЕВСКИ присъсъстват над 70 000 зрители, когато подуенския отбор направи такав велик подвиг обещавам ви говеда повече няма да споря с вас и винаги ще съм с вашето мнение

Последна редакция от SouthernFront (2009-07-07 02:01:32)

НАЦИОНАЛИСТ - ТОВА Е НОРМАЛНОТО МИ АГРЕГАТНО СЪСТОЯНИЕ

Офлайн

#42 2009-07-07 02:07:04

power88
Потребител

SouthernFront написа:

през 1982 ЦСКА СОФИЯ отсранява тогавашния европейски клубен шампион - ЛИВЪРПУЛ на стадион ВАСИЛ ЛЕВСКИ присъсъстват над 70 000 зрители, когато подуенския отбор направи такав велик подвиг обещавам ви говеда повече няма да споря с вас и винаги ще съм с вашето мнение мнение

Пред 70 000 хиляди зрители и ЛЕВСКИ бие Барселона 5-4 на националния, и е единствения отбор в света който е вкарал 5 гола на Барса, дори Реал.М., Ман.Ю, Байерн.М и тн.. НИКОГА не са вкарвали 5 гола на Барселона, до 20 минута водиме 2-0 на Кроиф и компания...

И ние сме били Аякс, Щутгард и ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОН от 93 или 94 година беше Олимпик Марсилия така че кво ми говориш. Кога влезенете в Шам.лига тогава ми говори.

А това че сте били напълнили стадион пълен от едно време е било така наистина, самия начин на живот е бил много променен по-комунистическо време, видя се с  Викинг, Омония и Тулуза по 18 хиляди зрители - СРАМ !  shok

Най-големия СРАМ е с Ливърпул пред 16 000 хиляди на националния - СРАМ И ПОЗОР  shok

Последна редакция от power88 (2009-07-07 02:07:48)

Офлайн

#43 2009-07-07 02:09:19

power88
Потребител

Гледай бе цървул !

http://www.youtube.com/watch?v=owDRVhLUp3o  playboy

Последна редакция от power88 (2009-07-07 02:09:37)

Офлайн

#44 2009-07-07 02:10:43

SouthernFront
Потребител

а бе бастун кажи ми вие кога ще отсраните европейски клубен шампион и ще се класирате за полуфинал за кеш

НАЦИОНАЛИСТ - ТОВА Е НОРМАЛНОТО МИ АГРЕГАТНО СЪСТОЯНИЕ

Офлайн

#45 2009-07-07 02:11:18

Киро
Потребител

Велизар написа:
SteF написа:

Понеже? Защо продължавате да гледате нещата едностранно?

South Tribune - евала, че се опитваш да подхождаш културно(е може би има и излишни неща), но:
1.Защо всички пишете тук? Няма раздел за любиимия ВАМ клуб?
2.Защо всичко опира до мерене на пишки? Защо споменаваш къде е стигнал Гунди доакто е играл в Левски, а не споделяш какво е направила ВАШАТА омразна "комунистическа" преса с "убиеца му"? Щом си толкова паметлив защо не кажеш какъв футболист и бил Гунди?
Момчета, спрете се! Темата е за ЦСКА, защо всички сини фенове се скусвате да пишете тук?Всеки от вас(или съответно от нас) рови в миналото и провокира следващата реакция...наистина ли е толкова трудно да обичате собствените си отбори, че сте принудени да мразите чуждите повече?!

Защото стане ли дума за ЦСКА няма спиране от синята пасмина... защо ли? защото ги е яд,че сме много повече от тях! А тоя South Tribune е яко заразен тип заклевам се.. в тема в която става въпрос за успехите на ЦСКА той ми вади некви цитати които вообще не се свързват с темата на некви турци които вообще нямат нищо общо с ЦСКА shok Сега ахмед доган като купи лефски официално ще ви питам!Това твойто е типичен признак на завист! http://vbox7.com/play:0a737ab8 я виш тоя клип добре.. а да не ти давам моменти от сините подвизи в Европа,че ще те разплача  koz

Срешу теб стоя..и 90 минути се чудя..дали съществува нещо,което да обичам повече..

Офлайн