Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16306 2018-11-28 00:26:53

HoolsArmy
Потребител

Re: СЕКТОР Б

Чакаме реванша  bira

Офлайн

#16307 2018-11-28 00:38:49

Thunderstruck
Потребител

Колкото и да си ги мерим, всички сме наясно, че парите и борбата за надмощие убиха двата сектора или поне ги белязаха за години напред. Склонен съм да вярвам в приказките, че ръководителят на нацията с помощта на двамата “лидери” на агитките направиха/правят всичко възможно да ликвидират двете трибуни и свободата на словото в тях. Спомнете си как изглеждаха Б и Г до преди 3-4 години и как е сега. Случайност, не мисля.

Офлайн

#16308 2018-11-28 02:51:44

DiePigs
Потребител

HoolsArmy написа:

Чакаме реванша  bira

Какъв реванш бе? Да се бият 5 от 7 ли искаш? Тва да не ти е снукър?

Офлайн

#16309 2018-11-28 09:59:48

levskar4eto
Потребител

Varicose14 написа:
NoXs3bt написа:
Varicose14 написа:

Тука в първия им мач,вашия се измъкна с това,че пясък му е влезнал,щото беше в лошо положение пред отказване,втория също имаше момент,в който нашия го остави,докато при Иван и Делев имаше само 1 на ринга,даже Делев не нанесе удар,това е разликата.Като цяло направиха по - добри 2 мача,отколкото Иван и Делев,там си беше пребиване.

Общо взете боя Иван - Делев може да се използва с учебна цел - КОГАТО СИ 20на КИЛА ПО-ЛЕК НЕ СЕ ВЛИЗА В РАЗМЯНА , ЗАЩОТО РЕЗУЛТАТА Е ЯСЕН !

То освен килограмите там и технически се разминаваха в полза на Иван, не стана мач, докато тука като махнеш борбата, вашия на стойка беше по-добре, няма какво да се лъжем. Добре се е получило, браво и на двамата.

Като цяло аз бях изненадан как Делев толко лесно загуби. Всеки ден си поства снимки от тренировки и че печели медали и пояси в муай тай.Като цяло Кюстендилеца с какво бойно изкуство се занимава и активно ли тренира?

Офлайн

#16310 2018-11-28 11:09:30

Monarchist
Потребител

На тоя Цецо защо крака му е замазан целия. Да не би да е скрил някой неудобен татус  mislitel

Офлайн

#16311 2018-11-28 14:58:31

CSKAr ot varna
Потребител

levskar4eto написа:
Varicose14 написа:
NoXs3bt написа:

Общо взете боя Иван - Делев може да се използва с учебна цел - КОГАТО СИ 20на КИЛА ПО-ЛЕК НЕ СЕ ВЛИЗА В РАЗМЯНА , ЗАЩОТО РЕЗУЛТАТА Е ЯСЕН !

То освен килограмите там и технически се разминаваха в полза на Иван, не стана мач, докато тука като махнеш борбата, вашия на стойка беше по-добре, няма какво да се лъжем. Добре се е получило, браво и на двамата.

Като цяло аз бях изненадан как Делев толко лесно загуби. Всеки ден си поства снимки от тренировки и че печели медали и пояси в муай тай.Като цяло Кюстендилеца с какво бойно изкуство се занимава и активно ли тренира?

Кикбокс и бокс?

Офлайн

#16312 2018-11-28 20:32:39

ЗЕЛЕН_
Потребител

levskar4eto написа:
Varicose14 написа:
NoXs3bt написа:

Брато , от какво си изненадан ? 20 кг в тези спортове не са никак малко .

Офлайн

#16313 2018-11-29 00:03:06

Combat18
Потребител

Ваньо си тренира бокс - кик бокс а от не много скоро и граплинг, така че не знам какво го подценявате всички.

Никой капацитет не ми отговори на въпросите от края  предходната страница  zashto

Офлайн

#16314 2018-11-29 01:18:59

pantalon_1997_holigans
Потребител

Combat18 написа:

Никой капацитет не ми отговори на въпросите от края  предходната страница  zashto

Ами да си беше казал пак въпросите бе тип! Кой нормален ше ти се връща на предната страница да ти ги гледа? Еба ти директора майна, съвсем се забравихте сега с новите спонсори и новия вратал Николет! smqh Ебати.....

Морето ги потапя, сняг вали,
перуки се размятат, Спас пърди...

Офлайн

#16315 2018-12-01 18:35:32

Varicose14
Потребител

Двете групи почти с равни бройки,кога ще ходите в Б?

Офлайн

#16316 2018-12-03 19:59:55

cska sf
Потребител

7_!_2 написа:

Също така ква е приликата с припознавачите и преместения Литекс след като Тити си създава нов баскетболен отбор Левски 2014 след скандал с президентката на БК Левски, който все още съществува, но няма мъжки отбор. Нито е фалирал отбора, нито има дългове както лъжат припознавачите и някакви сайтчета като 7днифутбол.

Е как ще има дългове, като той заеба затъналия в задължения БК Левски и си създаде нов "Левски" - Левски 2014 ?!
Схемата е малко по-различна от тази на Литекс/ЦСКА-София, но в същината си е едно и също - да преебем кредиторите.  metal  metal

Офлайн

#16317 2018-12-03 20:07:25

cska sf
Потребител

БГ написа:
СиняТишина написа:

https://m.flagman.bg/article/174665/Фен-клуб-на-%22Левски%22-превърнат-в-наркодепо-(ОБНОВЯВА-СЕ)

Голяма работа.. сякаш от вчера се продават наркотици

Да, голяма работа е, после само не се пъчете с Апостола и не говорете за идеалите му, защото те надали имат нещо общо с продаването на отрови на БЪЛГАРСКИ ДЕЦА и богатеенето за сметка на тяхното здраве.

Но какво ли да обяснявам, глупакът Теди не знае дори една мисъл на същия този Апостол, всичките сте такива "националисти" ..

Офлайн

#16318 2019-02-14 12:45:15

БГ
Потребител

В неделя шествието на страха тръгва от Кауфланд  sila  smqh

''Без революция сме загубени во веки веков''

Офлайн

#16319 2019-02-14 16:07:55

BEROE_ULTRAS_1916
Потребител

БГ написа:

Няма ли да им се пробвате вече? Ако ги оставите още време да се развиват, скоро ще ви бият и изгонят мемейците от сектор Б. Не претендирам, че съм пророк, ама така ми се струва.

Бранникъ

Офлайн

#16320 2019-02-14 16:16:36

Smurtilismurt
Потребител

БГ написа:

Кажи кой си бе рахит недоразвит,само с това ще си останете,с натегането на интернет пространството дилари и наркомани

Офлайн