Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2009-06-18 15:20:03

Hunogur
Потребител

Re: Бият ботевисти с метални пръти

"неуважение към обществото" - прави са, но за съвсем друг казус. От Столипиново тръгват какви ли не зарази, защото циганите вместо да се изкъпят по цял ден си надуват коремите един друг. Гетата преливат, и то съвсем буквално. Държавата кара българските деца да си плащат, защото ходят на училище с едни и същи цигани, които им лепват зарази, а те - главните виновници, циганите, получават безплатни прегледи и амунизации, освободени са от всякакви сметки и на всичко отгоре получават помощи, естествено от нас - българите.
Смърт!

Аристократите имат привилегии дори когато са на ешафода. Една коронована глава може да бъде отделена от тялото само от кралски палач. В европейския футбол тази роля изпълнява ЦСКА София.

Офлайн

#32 2009-06-18 16:50:11

goshku
Потребител

Абе вие кво си мислите? Сега има избори да го еба и ще ги пуснат мангалите нали трябва да си гласуват за ДПС ... ония рязан педал Доган ще бутне някой лев и ще ги пуснат това е положението... dolu И ако ще се прави нещо пишете ми ЛС може да съм от Пазарджик,но ако се наложи нещо ще се постарая да дойда с колкото хора мога повече... пощата ми е [email protected]
България над ВСИЧКО!!!

Вие сте мишки пред моята Ера!!!

Офлайн

#33 2009-06-19 02:54:18

Wafen_S.S
Потребител

ЩЕ ВИ КАЖА НЕЩО БРАТЯ БЪЛГАРИ ВИЕ ЗА МЕН СТЕ БОКЛУЦИ КАК МОЖЕ ДА СЕ БИЕТЕ ПО МАЧОВЕТЕ А ПРЕЗ ТОВА ВРЕМЕ ДЪРЖАВАТА НИ ДА ЗАТЪВА БЕЗМОЗЪЧНИ ГОВЕДА  shok

Офлайн

#34 2009-06-19 10:41:53

hardco0re
Потребител

Наистина трябва да се направи нещо по въпроса.Ако се измисли нещо пишете [email protected]

Офлайн

#35 2009-06-19 12:03:19

Millwall 1885
Потребител

Мнението на RADICALS1985 е същото като това, което мисля, в такива случаи трябва да се действа като БЪЛГАРИ, а комуникацията е от изключително значение, стига точните хора да организират нещо, така тръгва и масата, Ботевисти и Локомотивци съберете ли се помощта и от София, Асеноврад, Варна и други градове ще дойде.. но както винаги дано не останем с приказките, това е мнението ми, което за хиляден път го казвам.

Последна редакция от Millwall 1885 (2009-06-19 12:04:00)

Офлайн

#36 2009-06-19 13:05:45

ivan4o
Потребител

вземете си по една прима и си пишете на лс и си звънете... по форуми и меил няма да стане

ушев на кафево

Офлайн

#37 2009-06-19 21:26:32

SAMO NASHTE
Потребител

така е... телефоните се подслушват на някои хора, с прима и смс-и, само могат да е хванат за дядовия !

Офлайн

#38 2009-06-23 09:52:36

ToUrEn_1936
Потребител

Ами всички говорим ами айде направо да си оговорим среща и всички да се саберем. Така ще е най добре. zashto

СВЕЩЕНОТО ЧЕРНО-БЯЛО РАЙЕ СЕ НАДЯВА НЕ НА ТЯЛОТО, А НА ДУШАТА! И ТО НЕ СЕ ПРОДАВА И НЕ СЕ ПОДАРЯВА: ЗА НЕГО СЕ ВОЮВА, ЗА ДА ГО ЗАСЛУЖИШ ПРЕД ТЕЗИ ФЕНОВЕ, КОИТО НАЙ-ДОБРЕ ЗНАЯТ ЦЕНАТА МУ!

Офлайн

#39 2009-06-23 09:59:42

ToUrEn_1936
Потребител

Ако искате да ми пишете ми пишете на E-mail: [email protected] или Skype sex.men9252

СВЕЩЕНОТО ЧЕРНО-БЯЛО РАЙЕ СЕ НАДЯВА НЕ НА ТЯЛОТО, А НА ДУШАТА! И ТО НЕ СЕ ПРОДАВА И НЕ СЕ ПОДАРЯВА: ЗА НЕГО СЕ ВОЮВА, ЗА ДА ГО ЗАСЛУЖИШ ПРЕД ТЕЗИ ФЕНОВЕ, КОИТО НАЙ-ДОБРЕ ЗНАЯТ ЦЕНАТА МУ!

Офлайн

#40 2009-06-24 17:10:13

Blue Honour
Потребител

ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!

Офлайн

#41 2009-10-12 15:54:11

TheTruth
Потребител

Millwall 1885 написа:

Мнението на RADICALS1985 е същото като това, което мисля, в такива случаи трябва да се действа като БЪЛГАРИ, а комуникацията е от изключително значение, стига точните хора да организират нещо, така тръгва и масата, Ботевисти и Локомотивци съберете ли се помощта и от София, Асеноврад, Варна и други градове ще дойде.. но както винаги дано не останем с приказките, това е мнението ми, което за хиляден път го казвам.

Аз ти казвам друго,до 5 години подобни форуми ще са с препълнени страници,а действията през това време ще са минимални!
Максимум още един простест виждам ,нещо подобно на онзи на 14.01.
Даже продукцията ще е доста по-слаба,защото ще става въпрос на пари и интереси все повече и повече.

http://tbn1.google.com/images?q=tbn:_Vv9KQugEDwa7M:http://www.vinniesworld.com/images/bulgaria/bulgaria_flag2.gif
Fighters Plovdiv 1936

Офлайн

#42 2009-11-05 14:58:24

Черно Бял
Потребител

B.P.F.C. fen написа:

Kaкто вчера предложих дайте сега в почивката на мачовете да сформираме група от Ботевисти и Локомотивци и да направим и ние нещо,нека футболната принадлейност да не ни дели,все пак всички сме българи а те са един гаден паразит който живее на нашият груб,да ги прочистем до колкото можем

първо пич може да си сигорен че това никога няма да стане врагове сме и такива ше си останем :)  nono

Офлайн

#43 2009-11-05 23:21:26

WhitePride
Потребител

черно бял според мене не си прав ... преди всичко сме българи и ако на тебе ти харесва да живееш с цигани и турци и те да ти оправляват държавата на мен определено не ми харесва пък не ми се вярва и на другите да им харесва...

http://c2.ac-images.myspacecdn.com/images02/34/l_54887bf823e14f6aaba7989f24146c31.jpg

Офлайн

#44 2009-11-05 23:24:17

Hristiqn
Потребител

NUCLEO-VIVERE_ULTRAS написа:

Трябва да направим една среща, феновете без да се бием и псуваме! Да излезем с единна цел- ДА ЗАПАЗИМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА И СВЯТА!

Това ми харесва ако има и некоя згодна женица нали знаеш на масата всички са приятели !  bira  urud

БЪЛГАРИЯ Значи ЦСКА

Офлайн

#45 2009-11-10 14:35:23

TheTruth
Потребител

Hristiqn написа:
NUCLEO-VIVERE_ULTRAS написа:

Трябва да направим една среща, феновете без да се бием и псуваме! Да излезем с единна цел- ДА ЗАПАЗИМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА И СВЯТА!

Това ми харесва ако има и некоя згодна женица нали знаеш на масата всички са приятели !  bira  urud

Глупости баце,курвите винаги развалят идеите.
По-надалеч от мастии ,за тази цел. ; )

http://tbn1.google.com/images?q=tbn:_Vv9KQugEDwa7M:http://www.vinniesworld.com/images/bulgaria/bulgaria_flag2.gif
Fighters Plovdiv 1936

Офлайн