Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#1 2009-06-15 09:15:45

site-administrator
Администратор

Бият ботевисти с метални пръти

Деветима мъже са били заловени снощи при сбиване в Пловдив, съобщава местната Областна дирекция "Полиция". Около 20:30 часа в съботната вечер след дербото на града под тепетата три автомобила спрели пред гостилница "Пълдин" на бул. "Шести септември" № 239 до бензиностанция "ОМВ". От тях изскочили мъже с колове и метални пръти и нападнали петима фенове на Ботев Пловдив – клиенти на заведението на възраст от 21 до 32 години.
Незабавно на мястото на боя пристигнали три автопатрула, както и служители от Специализирания отряд за охрана на обществения ред и жандармеристи. Деветимата биячи, които били на възраст от 25 до 43 години, са били задържани за 24 часа в ареста. След проверка се оказало, че само двама от арестуваните не били криминално проявени.
При мелето по-сериозно е пострадал един от битите мъже, който е настанен в болница с комоцио. Останалите четирима са с леки травми и след медицински преглед са били освободени за домашно лечение. Причините за инцидента са в процес на изясняване.
По първоначални данни вероятният повод за случилото е състоялия се малко преди това футболен мач между отборите на Локомотив и Ботев (3:0). Седмица преди дербито напрежението бе достигнало своя връх, а агитките на "черно-бели" и "жълто-черни" се надпреварваха да се нападат чрез медиите.

http://sportni.bg/?tid=40&oid=2524313&cid=4770 buhalka

Офлайн

#2 2009-06-15 18:08:25

БТ
Потребител

Re: Бият ботевисти с метални пръти

На някой хора много им се иска тази случка да е на фенска основа,но уви не е така.Цялата случка се разигра м/у фенове (Ботев) и наказателна бригада на дилъри (Всички до един цигани).Значи накратко историята е следната:

Читател на Plovdiv24.bg, който е бил на мястото на инцидента, ни разказа, че той заедно с други фенове на Ботев Пд са били в посоченото заведение, когато покрай тях са минали роми. Ботевистите, според думите на читателя ни, са се опитали да ги снимат, при което ромите са ги заплашили, че ще извикат баща им. Минути по-късно трима-четирима мъже от ромски произход са били забелязани на кафенето на бензиностанцията, като постоянно са наблюдавали феновете на Ботев. По-късно, когато заведението се е изпразнило, са пристигнали още повече роми, които са нахлули в заведението, където са били ботевистите. Ромите са били въоръжени с ножове и метални тръби. Читателят ни съобщи, че нападателите буквално са пребили един от феновете, с които са били в заведението, който в момента е в комоцио. "Цялата история с боя става за 20 секунди", разказа читателят ни. Според него това е показателно, че става въпрос за специализирана група, която знае как да действа бързо. "Днес сме чистили кръв. Цял ден не можем да изчистим. Едното момче беше цялото в кръв. Детето на собственика на заведението празнуваше рожден ден на съседната маса. Няма да оставим нещата така, ще се съдим", обеща читателят ни.

Офлайн

#3 2009-06-15 19:26:14

B.P.F.C. fen
Потребител

Kaкто вчера предложих дайте сега в почивката на мачовете да сформираме група от Ботевисти и Локомотивци и да направим и ние нещо,нека футболната принадлейност да не ни дели,все пак всички сме българи а те са един гаден паразит който живее на нашият груб,да ги прочистем до колкото можем

Офлайн

#4 2009-06-15 22:25:31

radicals1985
Потребител

B.P.F.C. fen написа:

Kaкто вчера предложих дайте сега в почивката на мачовете да сформираме група от Ботевисти и Локомотивци и да направим и ние нещо,нека футболната принадлейност да не ни дели,все пак всички сме българи а те са един гаден паразит който живее на нашият груб,да ги прочистем до колкото можем

... аз съм от София и не съм фен нито на Локо(пд) , нито на Ботев(пд) ... и мисля,че идеята е добра !!!
...МАМКА МУ стара неможели да не се делим на клубна примадлежност,когато става въпрос за общият враг,независимо дали е ушев,цигани,турци и т.н. БЪЛГАРИ СМЕ и трябва да отстояваме ТОВА!!! УЛТРАСИ СМЕ .... живота ни протича по еднотипен начин...

Последна редакция от radicals1985 (2009-06-15 22:26:14)

it's not only football for long time ago

Офлайн

#5 2009-06-15 23:26:34

B.P.F.C. fen
Потребител

Можем да се обидиним за общата кауза както стана пред парламента...но има малки помяри който постоянно реват "кур за тоя,кур за оня" за да се покажат пре големите.Ми аз ще ви кажа КУР ЗА ВАС ТОГАВА защото аз преди да съм фен съм българин,заебете тея отбори поне за почивката...без бойща.псувания и скандирания по между ни...нека направим нещо качествено което няма да бъде оценено от шепа хора,но и от всички който обичат,тачат и искат да запазат нашета майка българия.

Офлайн

#6 2009-06-15 23:38:48

NUCLEO-VIVERE_ULTRAS
Потребител

Трябва да направим една среща, феновете без да се бием и псуваме! Да излезем с единна цел- ДА ЗАПАЗИМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА И СВЯТА!

Офлайн

#7 2009-06-15 23:45:08

Svilengrad
Модератор

lohness: Ми не мога да кажа, че поляците ни превъзхождат като набор от песни или синхрон. Но определено имат по-добра посещаемост и по този начин ще ни надминат,ако в БГ не стане революция.

http://i37.tinypic.com/2z8qir8.jpg

Офлайн

#8 2009-06-15 23:46:43

B.P.F.C. fen
Потребител

Сагласе съм с теб...но ако може да няма под 18-17 годишни ,защото може да докарат главоболие,много добре знаете какво е отношението на чичко Ушев към непълнолетните

Офлайн

#9 2009-06-15 23:48:41

lpfc1936
Потребител

БТ написа:

На някой хора много им се иска тази случка да е на фенска основа,но уви не е така.Цялата случка се разигра м/у фенове (Ботев) и наказателна бригада на дилъри (Всички до един цигани).Значи накратко историята е следната:

Читател на Plovdiv24.bg, който е бил на мястото на инцидента, ни разказа, че той заедно с други фенове на Ботев Пд са били в посоченото заведение, когато покрай тях са минали роми. Ботевистите, според думите на читателя ни, са се опитали да ги снимат, при което ромите са ги заплашили, че ще извикат баща им. Минути по-късно трима-четирима мъже от ромски произход са били забелязани на кафенето на бензиностанцията, като постоянно са наблюдавали феновете на Ботев. По-късно, когато заведението се е изпразнило, са пристигнали още повече роми, които са нахлули в заведението, където са били ботевистите. Ромите са били въоръжени с ножове и метални тръби. Читателят ни съобщи, че нападателите буквално са пребили един от феновете, с които са били в заведението, който в момента е в комоцио. "Цялата история с боя става за 20 секунди", разказа читателят ни. Според него това е показателно, че става въпрос за специализирана група, която знае как да действа бързо. "Днес сме чистили кръв. Цял ден не можем да изчистим. Едното момче беше цялото в кръв. Детето на собственика на заведението празнуваше рожден ден на съседната маса. Няма да оставим нещата така, ще се съдим", обеща читателят ни.

Не е точни така. Това ми го разказва един фр. който е бил там и е участвал.Те били 5 (Ботевистите) видяли мангалите и ги подгонили.Хванали единия и нищо не му направили,а ония казал,че ша викне баща му и го викнал и вии знаите на татака (не защитават гадните мангали ама ми омръзна всички да лъжат) И трябва да спрем да се делим на отбори и да се саберем и да избиим мангалите

Офлайн

#10 2009-06-15 23:49:06

B.P.F.C. fen
Потребител

Не е луда работа,т'ва е циганска работа... Трябва да намерим начин поне да им го жърнем тъпкано  mislitel

Офлайн

#11 2009-06-15 23:51:09

hammers 1919
Потребител

B.P.F.C. fen написа:

имаш поща

другия път с калашник

Офлайн

#12 2009-06-15 23:51:16

NUCLEO-VIVERE_ULTRAS
Потребител

Щом мангусите имат наказателни бригаде , не можем ли и ни е да им припомним преди години как мангалски глас не се чуваше!(помните за какво говоря)

Офлайн

#13 2009-06-15 23:59:13

B.P.F.C. fen
Потребител

[email protected] приемам всякакви идеи,но нека го направим!!!

Офлайн

#14 2009-06-16 00:00:58

canara
Потребител

lpfc1936  и за тва че са гп подгонили  е било на косъм да има смъртен случаи !! според мен наистина сега докато няма мачове трябва да се направи нещо и да има наказателни акции ! замисли се утре докато пиеш в крачмата и преди това си подгонил някои жиганин да ги снимаш че е жълт или да му земеш шала без да го биеш може и на вас да ви се исипат 20-30-40 циганина с нижове и тръби !! нямам нищо против да се бия с циганите рамо до рамо с локомотивци замислете се над това !!! и наистина ако успеем да се съберем фенове на локо и ботев и да се бием с циганите наистина не трябва да има провукатори които да се опитват да насаждат комфликт помежду ни !!! БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!!!!

Офлайн

#15 2009-06-16 00:09:03

keyboard_fighter
Гост

Да да ще се организирате във форума ми се струва  smqh  Всички форумни хулигани и нацисти да разберат,че не му е тука мястото!  smqh