Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2009-05-25 15:11:47

BBB
Потребител

Re: Спартак - Черно море - дербито за Варна

По мое лично мнение това варненско дерби беше по-слабо от предишното .. По снимките изглежда ,че Спартак са си направили яко шоу с тея факли ,докато Черно Море не могат да ми докажат ,че това знаме е някаква хореография ,да не говорим че имаше снимки на знамето ,още преди мача ..

и два въпроса :  Защо не всички фенове на Черно Море бяха в клетката ? и какви са тея ''десиденти софия'' и какво изобщо правят във Варна  debil

Офлайн

#17 2009-05-25 15:12:30

1918
Потребител

bsfc hooligan написа:
1918 написа:

http://ww.vbox7.com/play:3c16a8bf
ole  ole  ole  ole  ole

Какво стана с зеленирте мишоци а?Маи ви направихме жалки с хориография а? smqh  smqh Винаги сте били боклуци и боклуци ще си останете и никога няма да можете да се сравнявате с нас ЕКЛЕРИ kur  kur  kur
Един от нашите фенове се равнява на 20 от ваще!Нямате вярна публика като нас и дори да идем в "Б" група пак ще останем верни на СПАРТАК !А,вие ако идете в "Б" група 50% от агитката ще заплуе отбора ви и ще доиде при нас както беше през всички тези години и така ще бъде!
Такаче мога да кажя само едно КУР ЗА ТИЧА ОЛЕ!!! kur  kur  guz  guz

самият факт,че смятате паленето на 20-30 факли за хореография,показва какви палячовци сте.просто вие никога не сте правили хорео и не мисля,че някога ще направите.

Тихичко че ставаш смешен  smqh !

http://foto.bg/data/500/pissoff.jpg

Офлайн

#18 2009-05-25 15:15:14

canary1912
Потребител

bsfc hooligan,a ти да не би да смяташ 70-метровата застава за хорео? smqh

бяхте 2 пъти повече,и какво от това,при положение,че половината бяха седнали и люпещи семки? cheti

явно последния кръг трябва да показваме за пореден пък какво се нарича Дерби по трибуните в истинския смисъл на думата pitie

Офлайн

#19 2009-05-25 15:18:10

BBB
Потребител

И все пак някой ще ми отговори ли на въпросите ?

Офлайн

#20 2009-05-25 15:21:37

keyboard_fighter
Гост

efess написа:

бяхте 2 пъти повече,и какво от това,при положение,че половината бяха седнали и люпещи семки? cheti

явно последния кръг трябва да показваме за пореден пък какво се нарича Дерби по трибуните в истинския смисъл на думата pitie

Не бързай с приказките!

#21 2009-05-25 15:34:07

BSFC_1913
Потребител

аве хич не ме ебе какво говорите.черно море е към европа,спартак към група Б..а разни от други отбори пък да си гледат своята паница и да си пазят компетентните мнения за неща дето тях пряко ги засягат.дербито си беше ок,бяхме повече,нямахме няква луда хореография,спартак за пръв път от много години пък имаше нещо подготвено.освен това мисля,че мача трябваше да се отложи,защото причината си е повече от уважителна,но просто имаше сериозни машинации в Благоевград,за което могат да съжаляват спартаклиите.КУР ЗА БФС

Офлайн

#22 2009-05-25 15:37:45

canary1912
Потребител

keyboard_fighter написа:

Не бързай с приказките!

викаш варненското е в пъти по-стойностно на терена и трибуните а kreten  smqh  smqh  smqh  smqh

Офлайн

#23 2009-05-25 15:40:25

keyboard_fighter
Гост

efess написа:
keyboard_fighter написа:

Не бързай с приказките!

викаш варненското е в пъти по-стойностно на терена и трибуните а kreten  smqh  smqh  smqh  smqh

въобще нямам тва предвид.и аз съм Ботевист ама много добре знаеш как ще стоят работите в нашата клетка заради бойкота ни.

#24 2009-05-25 15:42:41

canary1912
Потребител

прав си,да - писал съм в сътветната тема за дербито да изчакаме,че до 13-и има доста време все пак...има си компетентни хора - каквото решат,това е bira

Офлайн

#25 2009-05-25 16:38:36

bsfc hooligan
Потребител

efess написа:

някой да е твърдял?
просто нито те,нито ние имахме хорео.

"dissidenti sofia" е наказано плебейско знаме.

Последна редакция от bsfc hooligan (2009-05-25 16:39:17)

Офлайн

#26 2009-05-25 17:18:08

TICHA!
Потребител

Офлайн

#27 2009-05-25 17:34:35

Ultras1913
Потребител

Спартак бяха много жалки момчетата :)

Офлайн

#28 2009-05-25 21:00:34

bsfc_fen
Модератор

TICHA! написа:

http://sportal.bg/video.php?video_id=14636

в това видео ясно се вижда когато плебеите си палят факлите и пеят ние как ги заглушаваме..  bira

ЗЕЛЕНИ сме ВЕЛИКИ сме, единствени на този свят, единствени на този свят , а с*партак варна ще УМРАТ...!!!

Офлайн

#29 2009-05-25 21:44:28

SemperFidelis
Модератор

А във всички останали моменти на клипа се чуват наши песни. Между другото мога да дам и линк на клип, който е сниман в крайната част на козирката, до неутралния сектор, на който пак се чува наша песен, макар и съвсем слабо от шумотевицата.

Не знам кое оценявате като жалко - това, че при нас няма фенклуб и организацията е много по-малка, но все пак за 2-3 дена успяхме да направим нещо , или пък това че колкото бяхте повече, толкова по равностойно беше положението по трибуните - когато едните не пееха, другите се чуваха, и обратно.

Nil Desperandum

Офлайн

#30 2009-05-25 22:03:59

Ultras1913
Потребител

Я ми кажи с кво са друсаш, май е добро ? mislitel

Офлайн