Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#571 2020-04-12 08:43:03

alo.bg
Потребител

Re: Сцената в Сърбия

14/88ultras написа:

А с алкатраз какво става? И гледах един клип от скоро, където цялата южна трибуна скандира името на Иван Перович, което преди определено не ставаше, явно и по-голямата част от забранени са се върнали на юг.

То изобщо остана ли някой от Алктз ?
Преди имаше знаме при Партизановци щото Кими е бивш член,ама и на Юг имаше.
Може някой да се е върнал от Забранение на Юг ама повечето са отделно

Офлайн

#572 2020-04-14 12:30:59

Make
Потребител

Вие сте големи србомани бе бугарчета, многу се интересирате од сцената во србија smqh признајте си дека ви е срам од бугарското потекло и сакате да бидете Македонци или барем срби.

Последна редакция от Make (2020-04-14 12:31:30)

Офлайн

#573 2020-04-14 20:55:45

14/88ultras
Потребител

Make написа:

Вие сте големи србомани бе бугарчета, многу се интересирате од сцената во србија smqh признајте си дека ви е срам од бугарското потекло и сакате да бидете Македонци или барем срби.

Абе трол ти дори не пишеш на така наречения македоснки ами на някъв развален български с j, не знам що ти се връзват.

Онлайн

#574 2020-04-14 21:11:57

Make
Потребител

14/88ultras написа:
Make написа:

Абе трол ти дори не пишеш на така наречения македоснки ами на някъв развален български с j, не знам що ти се връзват.

Не постои бугарски јазик...тоа е источен Македонски дијалект

Офлайн

#575 2020-04-15 00:01:22

Бай Ставри
Потребител

Make написа:
14/88ultras написа:
Make написа:

Абе,онзи,тука сме само корави хулигани и за много от нас да четем на български е трудно.Ти искаш някакъв диалект написан на шльокавица да четем.Тука сме тежки хулигани,не сме бг-мама или маке-мама,тука бате или предлагаш ек-ек или нема кой да ти обърне внимание. koz  metal

Офлайн

#576 2020-04-15 00:30:33

Make
Потребител

Бай Ставри написа:
Make написа:
14/88ultras написа:

Абе,онзи,тука сме само корави хулигани и за много от нас да четем на български е трудно.Ти искаш някакъв диалект написан на шльокавица да четем.Тука сме тежки хулигани,не сме бг-мама или маке-мама,тука бате или предлагаш ек-ек или нема кой да ти обърне внимание. koz  metal

Па не ме читај ако не ме разбираш smqh јас сум од град Скопје, општина Аеродром, али не ми се верува некој да дојде.

Офлайн