#31 2008-12-22 00:27:42

grrr
Потребител

Re: Irriducibili

ти добре ли си? не ви сравнява никой с Рома...повечето ваши са за Рома от колкото за Лацио...едно време вие лизахте гъзове в Южната трибуна ама не стана работата там и се насочихте към Стяуа...ФАКТ! и за кво уважение ми разправяш ? има хора който си ходят от 10тина години на мачове Лацио - Рома и не се нарича лизане на гъзове а общи интереси да го наречем :)

пс:можем доста да спорим на тази тема и пак всеки ще е прав за себе си... mislitel

ЕДИН ЗА ВСИЧКИ, ВСИЧКИ ЗА ЛЕВСКИ !

Офлайн

#32 2008-12-22 00:41:01

Lauta Hools Youths
Потребител

кво всички се кланяте на тея италиянци (жабари) немоа ва разбера ??  Та те подпалиха Българско знаме  може са велики може да са най големите ама неможе се гаврат с наща родина  nono пак и икво ли се учудвам всеки пубер си е написал или Curva Nord или IRRIDUCIBILI   сиг повечето от тях незнят даже кво означава тва  smqh

WE WILL NEVER DIE !!!

Офлайн

#33 2008-12-22 20:20:52

grrr
Потребител

а това че вашите да не казвам на 100% ама на 90% са филмирани...и с тая групировка NUP къде си тръгнал да обесняваш :) а много хора се кефят на ИРР заради това че си имат десни убеждения и че просто остават една от най-големите и силни групировки в Италия.Всеки има право да си харесва каквото иска едни харесват англичани други италианци треи гърци/сърби и т.н...

Офлайн

#34 2008-12-22 20:41:30

kategorie c
Потребител

кой казал че не станала работата в южната трибуна и сега сме лизали гъзове на Стяуа,ти знаеш ли какво говориш,в една друга тема казваш еди кога там си сте били мердите с 3:1,кои вие бе Лефски ли? smqh Няма нищо лощо да симпатизираш на отбора,ама то стана модерно,който е от Лефски е за Лацио,който е от ЦСКА за Рома и защо говориш за тях все едно ти е първият отбор,ти си яко във филма комплексар,и какво щом си от Лацио значи си част от великите ИРР ли,както когато италианците ни изгориха знамето,после имаше ебахти мненията,че едните били от Лацио,другите били от Наполи,ама терти горили знамето и т.н.Заради ей такива като вас лизогъзци не може да се постигне национално обединение

Офлайн

#35 2008-12-23 00:11:57

grrr
Потребител

kategorie c написа:

кой казал че не станала работата в южната трибуна и сега сме лизали гъзове на Стяуа,ти знаеш ли какво говориш,в една друга тема казваш еди кога там си сте били мердите с 3:1,кои вие бе Лефски ли? smqh Няма нищо лощо да симпатизираш на отбора,ама то стана модерно,който е от Лефски е за Лацио,който е от ЦСКА за Рома и защо говориш за тях все едно ти е първият отбор,ти си яко във филма комплексар,и какво щом си от Лацио значи си част от великите ИРР ли,както когато италианците ни изгориха знамето,после имаше ебахти мненията,че едните били от Лацио,другите били от Наполи,ама терти горили знамето и т.н.Заради ей такива като вас лизогъзци не може да се постигне национално обединение

за Лацио съм вече 7-8 година...не бъркай едното с другото :)Това кое е модерно да си от Левски и Лацио и Цска - Рома е друго.Все едно аз да кажа модерно е да си кежуал и 90% сте такива...нема логикаааааааа нема нема !А като няма нищо лошо да симпатизирам какво намекна за 3:1 а и темата беше за една снимка а не за тема но това е друг въпрос.Да не си отварям устата за мача с Италия че там работата със знамето е малко различна (Ако не бъркам вие им взехте знамето на Верона и след това стана онази тъпотия...)а за лизане на гъзове не ми говори...дуче защо не ходи на мач на РОма вече ми отговори...може би защото няма как беше "Justice for Cska Sofia"...а да не говорим че на мача с италианците с тези келтски немаше по на къде да се покажете...ако ми кажеш че това с италианците не е било позорщина на следващият мач на националниа очаквам да изкарате пак такива знамена...

Офлайн

#36 2009-01-22 12:22:57

MMD
Потребител

Смешни мнения... Тука май само grrr знае какво пише. Щом си от ЦСКА задължително трябва да си от Рома и щом си от Левски задължително си от Лацио?! ebasi Айде моля ви се. Всеки сам избира от кой да бъде...
Относно IRR - за мен може би най-силната фракция в Европа...

//Айде въздържайте се от мнения на тема Рома... Това е тема за Лацио, не Рома.

http://getpersonas-cdn.mozilla.net/static/8/5/136085/preview_large.jpg?1268828394

Офлайн

#37 2009-01-22 12:37:50

Black-White
Гост

Aбе защо всички сравнявате РОМА с   ония боклуци от панчарево немога да разбера ебати комплексарите.

Защото феновете и на двата отбора са комунисти  debil

#38 2009-01-22 12:45:57

Lauta-Hools
Потребител

Lokomotiv_Plovdiv написа:

Такава Групировка и Интер имат ... знам също че ИНТЕР и ЛАЦИО СА ГОЛЯМИ ПРИЯТЕЛИ АГИТКИТЕ..

Не само Интер ... и Ювентус имат "Irriducibili" ,ама Лациалите ми се струват наи-стабилни .. Въпреки че аз доколкото знам ,може и да бъркам .. наи-мразения отбор в Италия ,това е Интер ..каква е ползата на Лацио спрямо Интер ...????

http://www.geocities.com/l_p_f_c_1936/LautaHoolsLogo_194.jpg

Офлайн

#39 2009-01-22 12:54:56

Black-White
Гост

Само те си знаят :)

#40 2009-01-22 19:50:47

shkafa
Потребител

grrr написа:
kategorie c написа:

за Лацио съм вече 7-8 година...не бъркай едното с другото :)Това кое е модерно да си от Левски и Лацио и Цска - Рома е друго.Все едно аз да кажа модерно е да си кежуал и 90% сте такива...нема логикаааааааа нема нема !А като няма нищо лошо да симпатизирам какво намекна за 3:1 а и темата беше за една снимка а не за тема но това е друг въпрос.Да не си отварям устата за мача с Италия че там работата със знамето е малко различна (Ако не бъркам вие им взехте знамето на Верона и след това стана онази тъпотия...)а за лизане на гъзове не ми говори...дуче защо не ходи на мач на РОма вече ми отговори...може би защото няма как беше "Justice for Cska Sofia"...а да не говорим че на мача с италианците с тези келтски немаше по на къде да се покажете...ако ми кажеш че това с италианците не е било позорщина на следващият мач на националниа очаквам да изкарате пак такива знамена...

За гъзолизането си много прав. Обаче имай предвид, че не целия сектор "Г" ходим на "Генча" и харесваме Стауа. Аз от мача ни с тях не ги боичам(преди това може да се каже, че са ми били симпатични, но в никакъв случай, че съм бил за тях или нещо подобно). Има ги случаи на гъзолизци и от двете страни, да не кажа, че навсякъде ги има и наистина са единици тия дето просто са си за отбора.

Офлайн

#41 2009-01-22 22:02:39

grrr
Потребител

Lauta-Hools написа:

Такава Групировка и Интер имат ... знам също че ИНТЕР и ЛАЦИО СА ГОЛЯМИ ПРИЯТЕЛИ АГИТКИТЕ..

Не само Интер ... и Ювентус имат "Irriducibili" ,ама Лациалите ми се струват наи-стабилни .. Въпреки че аз доколкото знам ,може и да бъркам .. наи-мразения отбор в Италия ,това е Интер ..каква е ползата на Лацио спрямо Интер ...????

значи и във Франция има 1 или 2 групировки който се наричат така това няма никакво значение...Юве и те имат ИРР вярно си е това. Също Юве, Интер и Лацио имат Викинг(Може и други да имат :)) и там работата не се опира че едните са приятели с другите и така...иначе най-омразеният отбор в Италия е Ювентус :)

Офлайн

#42 2009-01-22 22:26:03

MMD
Потребител

Lauta-Hools написа:

Интер и Лацио са партия заради дeсните си убеждения... bira

http://getpersonas-cdn.mozilla.net/static/8/5/136085/preview_large.jpg?1268828394

Офлайн

#43 2009-01-22 22:58:19

grrr
Потребител

мда всъщост приятелите на Лациалите са само такива с десни убеждения...Интер - Ирр и Викинг и на Верона...от Англия - Челси , а от Испания с УС на Реал Мадрид и с Еспаниол са приятели.  bira

пс:avanti ragazzi di buda  bira

Офлайн

#44 2009-01-23 12:28:39

Lauta-Hools
Потребител

А бе аз от днес видяната снимка в този саит, ИРР имат и Славия .. а те с кои са приятели :) ... Иначе за наи-мразен отбор в Италия ,бях чел преди време един брои на Дон Балон ,в които според анкета сред феновете в Италия ,Интер водеше на Ювентус но с много малко.  al

http://www.geocities.com/l_p_f_c_1936/LautaHoolsLogo_194.jpg

Офлайн

#45 2009-01-23 13:30:46

Berbatko
Потребител

вие как разбрахте кой   какъв е , като никога не сте стъпвали някъде извън България. Това Нета много образователно нещо се оказва. Интер били десни- няма такъв смях, то самото им име Internacionale си е комунистическо,  нали се сещате коя организация е "Интернационалът". А и фамилия Морати, собственици на Интер от десетилетия, са едни от най-големите застъпници на лявата партия в Италия и специално на Романо Проди. Не случайно корупционният скандал в Италия гръмна , когато левите дойдоха на власт и падна правителствоно на Берлускони. А интер именно с идването на левите на власт, тръгна нагоре и стана шампион за първи път от бая време насам. Като говорите нещо, поне нека да е истина, няма смисъл от лъжи.

....и ако Левски беше жив сега, той щеше да е фен на ЦСКА, защото сините са говеда, а шампион е само ЦСКА.......

Офлайн