Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2009-03-26 01:56:14

fcsv-forever
Потребител

Re: BRIGADE HOOLS

[GB 1913] написа:

Да е знаем поне като бяхте дошли да ни биете да на бяхте натупали като хората така и така бяхме значително по малко вие и това не направихте .fcsv Щом смяташ че тая случка е положителна за вас хвали се ! Героите от 7-ма smqh  smqh  smqh

Вие бяхте 10- 15 човека на челата ви ли пише кои е от ГБ и кои е квартално тревоманче ??? бяхме до стадион тича нямахме време да ви слушаме молитвите и за това ядохте няколко тупаника и си заминахме ... ако бяхте такива мъже нямаше да пищите утре да сме се срещали не всичко е уговорки има и изненади никои голям не е удрял никой :) тва е повече от ясно жалко за вас е че нищо не бяхме планирали всичко стана спунтанно когато изкочихме във "вашия" квартал рекацията ви беше доста неочаквана като се има в предвид какви "Хардкор Хулигани" сте !!! mislitel

Не просто отбор - НАЧИН НА ЖИВОТ ... СПАРТАК ВАРНА !!!

Офлайн

#17 2009-03-26 08:36:10

Thunderstruck90
Потребител

TERRACE_CULTURE написа:
Thunderstruck90 написа:

е то така 20 срещу 4 е най- яко  smqh

Много добре знаем че вие бяхте даже 20  срещу 2  и пак  го гризнахте    smqh

за какво говориш ????

ACAB....!!!

Офлайн

#18 2009-03-26 10:17:29

Black-White
Гост

Thunderstruck90 написа:
TERRACE_CULTURE написа:
Thunderstruck90 написа:

е то така 20 срещу 4 е най- яко  smqh

Много добре знаем че вие бяхте даже 20  срещу 2  и пак  го гризнахте    smqh

за какво говориш ????

Надежда...

#19 2009-03-26 16:28:09

MyWayBg
Потребител

BSFCYouthBoy написа:

Истината е, че аз бях сам, те бяха 40, скочиха ми, първите 20 ги свалих от 1 път, останалите 20 малко се узорих, но не беше проблем.!

smqh  smqh  smqh Е тука се налях от смях  smqh по-леко брат...скочили ти 40 и си ги набил  smqh бахти културиста кежуал

Едно име,скътано дълбоко в теб...раздира те от болка и те кара да крещиш с любов..

Офлайн

#20 2009-03-26 17:27:13

Black-White
Гост

MyWayBg написа:
BSFCYouthBoy написа:

Истината е, че аз бях сам, те бяха 40, скочиха ми, първите 20 ги свалих от 1 път, останалите 20 малко се узорих, но не беше проблем.!

smqh  smqh  smqh Е тука се налях от смях  smqh по-леко брат...скочили ти 40 и си ги набил  smqh бахти културиста кежуал

Важното е,че първите 20 ги е свалил от първия път.

#21 2009-03-26 18:09:48

BSFCYouthBoy
Потребител

Така е! Сега като ме видят по улицата всички ми се кланят, защото съм царя кежуал!
Вчера отидах в София за няколко часа да нахвърлям "Армейци" и "София Запад", и преди малко се прибрах да споделя новият ми подвиг, със вас!
Cheers tough lads, m8s!
И помнете от мен, не прекалявайте със филмите!

ЧЕРНО МОРЕ,ВАРНА,БЪЛГАРИЯ !!!

Офлайн

#22 2009-03-26 18:21:56

Black-White
Гост

BSFCYouthBoy написа:

Така е! Сега като ме видят по улицата всички ми се кланят, защото съм царя кежуал!
Вчера отидах в София за няколко часа да нахвърлям "Армейци" и "София Запад", и преди малко се прибрах да споделя новият ми подвиг, със вас!
Cheers tough lads, m8s!

Отидах ?

#23 2009-03-26 18:44:02

redfan
Потребител

BSFCYouthBoy написа:

Cheers tough lads, m8s!

Ти май не си добре,що не вземеш да млъкнеш нещастнико

Офлайн

#24 2009-03-27 01:45:42

ultracska
Потребител

май един съвет към модераторите ще е от полза,мисля че ще трябва да се създават от време на време теми,спезиално предназначени за форумни битки,защото във всяка една тема хората или трошат,или бият и какво ли още не.В отделна тема ще могат ако искат да се колят и бесят на воля даже.Дори и най-сериозните и точни теми се превръщат в лайна!
П.С. може също в магазина на сайта да се пусне евтино лепило за по-нефилмираните,за да влязат и те във филма

Още от дете запали моето сърце!!!

Офлайн

#25 2009-03-27 01:49:27

MLADOSTULTRAS
Потребител

ultracska написа:

май един съвет към модераторите ще е от полза,мисля че ще трябва да се създават от време на време теми,спезиално предназначени за форумни битки,защото във всяка една тема хората или трошат,или бият и какво ли още не.В отделна тема ще могат ако искат да се колят и бесят на воля даже.Дори и най-сериозните и точни теми се превръщат в лайна!
П.С. може също в магазина на сайта да се пусне евтино лепило за по-нефилмираните,за да влязат и те във филма

Има такава тема пич тия Бригаде хулс пък за първи път ги чувам хях брей живи и здрави да са

ОБИЧАМ ЦСКА И БИРА В ГОЛЯМО КОЛИЧЕСТВО

Офлайн

#26 2009-03-27 13:10:58

gruio
Потребител

Тез бригаде сам ше ги еба.Ако има мераклии от тях да ми пишат на лична мятам се ек ек с всеки един който пожелае.Чакам ви сини педалчета kreten

Офлайн

#27 2009-03-27 16:42:22

SemperFidelis
Модератор

малко оффтопик:

искам да питам къде бяха всичките фенове, даже бих казал фенчета на ч.море с никове Ultras1913, ang3rfis7,Ultras_Ticha_1913 и подобни, къде бяхте миналата година ? вие кои бяхте ? знаеха се само Green Brats и Чайка хуулс . а сега с ТИМ купува, ТИМ продава , ТИМ подарява изведнъж се пръкнахте големите хулигани  ebasi  smqh

герои  kreten

Nil Desperandum

Офлайн

#28 2009-03-27 16:57:54

TICHA!
Потребител

SemperFidelis написа:

малко оффтопик:

искам да питам къде бяха всичките фенове, даже бих казал фенчета на ч.море с никове Ultras1913, ang3rfis7,Ultras_Ticha_1913 и подобни, къде бяхте миналата година ? вие кои бяхте ? знаеха се само Green Brats и Чайка хуулс . а сега с ТИМ купува, ТИМ продава , ТИМ подарява изведнъж се пръкнахте големите хулигани  ebasi  smqh

герои  kreten

А, вие, къде бяхте на мача ви с чорбата ?

smqh  smqh  smqh  smqh  smqh

Офлайн

#29 2009-03-28 17:46:43

Stoicho
Потребител

КИРИЛИЦА!

Офлайн

#30 2009-03-28 18:12:41

bsfc hooligan
Потребител

бригейд хуулс хахаха ебати тъпото име.малките дрисни чули две вървежни думички и си измислили име.
иначе когато си направиха честна среща с нашите малки машини се видя кой кой е,така че да не се обаждат.

Последна редакция от bsfc hooligan (2009-03-28 18:13:33)

Офлайн