Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2009-03-17 19:15:04

cosa_nostra
Потребител

Re: КАЗАРМА - ЗА или ПРОТИВ и защо ?

Според мене трябва да има задалжителна наборна войска която да служи година и половина задалжително и след това вече  който иска.А сега тва на къкво прилича само някфи прическовци по 20 кг висят по цял ден в кафенета и се друсат нощем по баровете.Слушал сам от разни саученици,познати и така нататък,че са правели къкви ли не неща за да не влезнат в казарма и за това са сътрудничили и родителите им.Като се почни от искарване на някъкви документ,че имат къкви ли не заболявания. ДА ВЪРНЕМ НАБОРНАТА СЛУЖБА,ДА НАПРАВИМ ОТ БЪЛГАРСКАТА МЛАДЕЖ МЪЖЕ

ЖИВОТЪТ МИ БЕЗ ЛЕВСКИ Е БЕЗМИСЛЕН,ЖИВОТЪТ МИ БЕЗ ЛЕВСКИ Е ПРОВАЛ,ЛЕВСКИ Е ТОВА,КОЕТО ИМАМ,ЛЕВСКИ Е МОЯТ ИДЕАЛ!!!

Офлайн

#17 2009-03-17 20:15:14

Киро
Потребител

Мина и замина ..

Срешу теб стоя..и 90 минути се чудя..дали съществува нещо,което да обичам повече..

Офлайн

#18 2009-03-17 20:38:35

Ултра Левски
Потребител

Е,трябва да има!То не са излишни...И без тва нашата армия не е от най-многобройните и най-големите,така че...

Последна редакция от Ултра Левски (2009-03-17 20:38:59)

...пак е посинен,и гори зведа , смърт за ЦСКА , але , але , о !

Офлайн

#19 2009-03-17 20:40:22

grrr
Потребител

интересна тема...служих си 9 месеца и не съжелявам...макар за някой да е "губене на време" си мисля че всеки трябва да мине през това.Най-малкото историйте,хората и спомените който ще имате няма да бъдат малко.Иначе от казарма до казарма има разлика...зависи къде служиш и т.н.Като знам че баща ми е служил близо 3 години на границата и че единственият му приятел е било кучето(и автомата разбира се :)) а колко познати имам дето уж записваха да учат висше само и само да не ги вземат в казармата...тъжно но факт!Иначе до колкото знам на турчолята казармата им е 2 или 3 години и за това тези който имат и българско гражданство си служат тук...

пс:който му се ходи в казарма да записва кадрови по принцип е абсолютно същото даже ти плащат и осигуряват и какво ли не даже много добре или поне така беше доскоро...но определено с времето ще изпушиш :)

ЕДИН ЗА ВСИЧКИ, ВСИЧКИ ЗА ЛЕВСКИ !

Офлайн

#20 2009-03-17 22:10:36

AAF
Изключен

за тези 9 месеца които прекарах там не съжалявам грам е имало е и тъпотии но предимно пазя добри спомени и най-верните си приятели намерих там  bira

НАШАТА ВЯРНОСТ Е НАШАТА ЧЕСТ-ЦСКА ЗАВИНАГИ!!!

Офлайн

#21 2009-03-17 23:30:04

OFKSS
Потребител

grrr написа:

интересна тема...служих си 9 месеца и не съжелявам...макар за някой да е "губене на време" си мисля че всеки трябва да мине през това.Най-малкото историйте,хората и спомените който ще имате няма да бъдат малко.Иначе от казарма до казарма има разлика...зависи къде служиш и т.н.Като знам че баща ми е служил близо 3 години на границата и че единственият му приятел е било кучето(и автомата разбира се :)) а колко познати имам дето уж записваха да учат висше само и само да не ги вземат в казармата...тъжно но факт!Иначе до колкото знам на турчолята казармата им е 2 или 3 години и за това тези който имат и българско гражданство си служат тук...

пс:който му се ходи в казарма да записва кадрови по принцип е абсолютно същото даже ти плащат и осигуряват и какво ли не даже много добре или поне така беше доскоро...но определено с времето ще изпушиш :)

Точно да напиша какво мисля и гледам хоп ,написал си го едно към едно.....само да допълня в Швейцария примерно ,страна никога не участвала в конфликти или войни ,служенето в казармата е задължително и се ходи всяка година след като навършиш 18 ,ако става нещо от теб догодина служиш 2 месеца примерно и се издигаш в чин ,ако нищо не става си ходиш на нещо като както беше при нас като те вземат запас ,но от друга страна като се издигаш във войската се издигаш и в цивилният живот ,не може да си управител на банка ,а да си редник от казармата ,просто те отсвирват...и във всяко семейство ,във всеки дом по-точно има автоматично оръжие и капсулавана кутия с патрони ,в случай на нападение ,всеки дом крепост ..е това е държава ,а не като тука ,когато аз бях дете нямаше дет пееха ъпсурт ни джиесеми ни интернет ,а Азис беше само Васко педераста....сега всички са ЯКИ ,корави,кежуали,емота,педали,чалгари ,по-цял ден стрелят с калашников на кънтър ,а аз съм изстрелял хиляди патрони с истински ,играл съм белот на плаца в Плевен дето е километър на 500 метра ,цял ден тичаш като изоглавен ,ма не съм станал гейче ,нито чалгарче ,нито надъхана 15 килограмова нинджа ебаси ...
Да трябва да има казарма и то с яко гърч ,да им се ебе майката на лекенцата или да станат мъже ,защото като ти писне да се ебават с тебе или ставаш мъж или жалко педалче като 98 % от младото ни поколение .........

Последна редакция от OFKSS (2009-03-17 23:30:59)

С изпънати напред ръце ,обляно в кръв едно сърце пулсира и крещи без глас България е жива в нас !

Офлайн

#22 2009-03-17 23:37:50

IN_CSKA_WE_TRUST
Потребител

За всички тъпаци които няма какво да правят и им се ходи в казарма

Идиоти, армията вече е професионална - преспокойно може да се запишете и да се правите на герои. Ходете в Ирак, Афганистан, ---- нека ви шибат себеподобни , но не отричайте правото на нормалните като нас да се отървем от тази простотия .

ОК? rakia

Офлайн

#23 2009-03-17 23:44:31

bsfc_fen
Модератор

IN_CSKA_WE_TRUST написа:

Идиоти, армията вече е професионална - преспокойно може да се запишете и да се правите на герои. Ходете в Ирак, Афганистан, ---- нека ви шибат себеподобни , но не отричайте правото на нормалните като нас да се отървем от тази простотия .

ОК? rakia

тапак ..

ЗЕЛЕНИ сме ВЕЛИКИ сме, единствени на този свят, единствени на този свят , а с*партак варна ще УМРАТ...!!!

Офлайн

#24 2009-03-17 23:47:06

IN_CSKA_WE_TRUST
Потребител

bsfc_fen написа:
IN_CSKA_WE_TRUST написа:

ОК? rakia

тапак ..

его бе - убавец мамин - пише се тЪпак.  rakia но нема значение - това, че не можеш да пишеш може само да те радва - значи ставаш за военните. и пак припомням - ама изобщо не искам да ви отказвам от вашите начинания и мечти. ставаш за професионален войник. честито. rakia

Офлайн

#25 2009-03-18 00:27:10

hooligans.pk
Потребител

По мненията разбирам че почти всички сте деца само един е ходил в казарма.Защо не прекрьстите саита на деца хулигани?

ВСИЧКИ ЗАЛИ И СТАДИОНИ ПОМНЯТ НАШИЯТ ЮМРУК !!!

Офлайн

#26 2009-03-18 08:50:14

черноземски
Модератор

IN_CSKA_WE_TRUST ако започнеш да четеш, ще видиш че говорим за това дали има полза от казармата като школовка на младежите, а дали на някой му се ходи си е лично негова работа!  cheti
ако няма какво да кажеш или не ти допада темата не се изказвай в нея!

Ний сме народа
за чест, за свобода,
за мила родина
който знай да мре.

Офлайн

#27 2009-03-18 09:21:01

grrr
Потребител

IN_CSKA_WE_TRUST написа:

ОК? rakia

тЪпако нека аз да ти споделя 2-3 неща.Идиоте армията ни отдавна има професионална част...още преди да отпадне наборната служба.2-рото което е че ей такива синчета на мама и на тати като теб и още 50% и седмица няма да издържат в БА(Българска Армия)3-ТО И НАЙ-ВАЖНОТО Е ЧЕ ДА СЛУЖИШ НА  РОДИНАТА СИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ Е ДЪЛГ & ЧЕСТ!!!Ето заради такива като теб държавата ни е на такова положение...тъжно НО ФАКТ !!!

пс:офксс туй ШЗО-то е гадно ...аз си бях в Долна доволно нищо че имахме повечеко работа...и доволно КУРсантки имаше и къдровачки...не че нещо ама поне окото плакнеш от време на време  bira

Последна редакция от grrr (2009-03-18 09:21:41)

ЕДИН ЗА ВСИЧКИ, ВСИЧКИ ЗА ЛЕВСКИ !

Офлайн

#28 2009-03-18 10:07:36

IN_CSKA_WE_TRUST
Потребител

черноземски написа:

IN_CSKA_WE_TRUST ако започнеш да четеш, ще видиш че говорим за това дали има полза от казармата като школовка на младежите, а дали на някой му се ходи си е лично негова работа!  cheti
ако няма какво да кажеш или не ти допада темата не се изказвай в нея!

Разбира се, че има какво да кажа и затова съм го написал. Сега да те питам. Ти какво предпочиташ - 40 000 професионални войници или 100 000, които си нямат представа от реалната война и битка и които са отбивали номера в казармата , чакайки УВО-то. Които са учили как да търкат тоалетна с четка за зъби, били са подлагани на какви ли не извращения , побоища , в не малко случаи и изнасилвания - да не говорим и колко момчета си отидоха от тоя свят заради изродщини и гаври.

Щом сме тръгнали да говорим сериозно - живеем в 21 век, където човешката сила НЯМА абсолютно никакво значение за спечелването на една война. Най-важни са технологиите и оръжията с които армията разполага.

Така , че нека който иска да става войник да си става - мисля, че има сума ти свободен щат. Който иска да си живее живота, да прави пари и семейство - да избере другия път. koz

Офлайн

#29 2009-03-18 10:11:46

IN_CSKA_WE_TRUST
Потребител

grrr написа:
IN_CSKA_WE_TRUST написа:

ОК? rakia

тЪпако нека аз да ти споделя 2-3 неща.Идиоте армията ни отдавна има професионална част...още преди да отпадне наборната служба.2-рото което е че ей такива синчета на мама и на тати като теб и още 50% и седмица няма да издържат в БА(Българска Армия)3-ТО И НАЙ-ВАЖНОТО Е ЧЕ ДА СЛУЖИШ НА  РОДИНАТА СИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ Е ДЪЛГ & ЧЕСТ!!!Ето заради такива като теб държавата ни е на такова положение...тъжно НО ФАКТ !!!

пс:офксс туй ШЗО-то е гадно ...аз си бях в Долна доволно нищо че имахме повечеко работа...и доволно КУРсантки имаше и къдровачки...не че нещо ама поне окото плакнеш от време на време  bira

Да - аз съм виновен за положението на държавата - това е факт.
smqh

Защо , интелектуалецо , мислиш, че да служиш на майка България задължително трябва да си тъп войник. Не е ли по - добре да станеш бизнесмен, да правиш пари, да плащаш данъци, да изхранваш семейства, да плащаш осигуровки от които да се изхранват пенсионерите.... Аз мисля, че това е не по - малко благородна задача. koz Но всеки с приоритетите си.... rakia

Офлайн

#30 2009-03-18 10:47:03

черноземски
Модератор

ако започнеш да четеш, ще видиш че говорим за това дали има полза от казармата като школовка на младежите, а дали на някой му се ходи си е лично негова работа
НЯМА ПОВЕЧЕ КАКВО ДА ТИ КАЖА!!!! КАЗАХ ГО ЯСНО!

Ний сме народа
за чест, за свобода,
за мила родина
който знай да мре.

Офлайн