#181 2011-12-17 16:56:09

retaer
Потребител

Re: КАЗАРМА - ЗА или ПРОТИВ и защо ?

Hollandeca написа:

За Казармата
Там може да се научиш  на ред и дисциплина а понякога и на оцеляване.
Остават ти и приятели за цял живот .Абе който е ходил знае  bira

Няма държава в ЕС която да е без казарма...държава без казарма не е държава за мен.
Там се изгражда характер и се научаваш на дисциплина и на много полезни работи които примерно ти изброи ... но тук сега няма как да стане в България.
Нямаме бази като хората а и тия дето останаха уж да ни обучават са повечето утайки в обществото бандити и боклуци ...
Но като цяло ЗА !

Офлайн

#182 2011-12-23 15:10:35

bamzibamzi
Потребител

IN_CSKA_WE_TRUST написа:
bsfc_fen написа:
IN_CSKA_WE_TRUST написа:

За всички тъпаци които няма какво да правят и им се ходи в казарма

Идиоти, армията вече е професионална - преспокойно може да се запишете и да се правите на герои. Ходете в Ирак, Афганистан, ---- нека ви шибат себеподобни , но не отричайте правото на нормалните като нас да се отървем от тази простотия .

ОК? rakia

тапак ..

его бе - убавец мамин - пише се тЪпак.  rakia но нема значение - това, че не можеш да пишеш може само да те радва - значи ставаш за военните. и пак припомням - ама изобщо не искам да ви отказвам от вашите начинания и мечти. ставаш за професионален войник. честито. rakia

HOOLIGANS.BG - Форум
ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

Офлайн

#183 2011-12-23 15:59:30

Сандански
Потребител

Какъв ред и дисциплина бе?! Я, се осъзнайте. Ставаш в 4 миеш чинии, белиш картофи, бъхташ като роб. Събират те на едно място с най-големите отрепки, на които всяка втора дума се повтаря. Казармата е пълна пародия. Радвайте се, че не сме набор и не са ни викнали.

истинските сме само шепа черешки

Офлайн

#184 2011-12-23 19:07:07

Hools_Levski_Sofia
Потребител

И да искате и да не искате казарма в днешно време не може да има . Ако повешето от вас не знаят казарма няма , защото армията и държавата ни нямат пари , а тези войници трябва да ядът , трябват им дрехи и други консумативи , а при сегашното положение няма смисъл от наборни войници. И се радвайте , че вече няма , защото не ми се мисли тези лекета , които растът  в момента как щяха да я изкарат . bira  bira

Целия Вътре Сух

Офлайн

#185 2011-12-23 20:39:21

redisdead
Потребител

Сандански написа:

Какъв ред и дисциплина бе?! Я, се осъзнайте. Ставаш в 4 миеш чинии, белиш картофи, бъхташ като роб. Събират те на едно място с най-големите отрепки, на които всяка втора дума се повтаря. Казармата е пълна пародия. Радвайте се, че не сме набор и не са ни викнали.

shok  shok  shok  shok

http://independent.bultras.com/download/file.php?avatar=110264.jpg
Слабите се стремят към порядъка...
Силните владеят хаоса...

Офлайн

#186 2011-12-23 22:25:29

retaer
Потребител

Братя говорим за едно и също ... казарма е нямало и няма да има скоро както сме в това положение ... казарма е имало преди 90г. сиреч да сме по-точни кога нашите бащи са били там тогава е имало истинска казарма ...
Това знам от моя баща  поне това което сме връзвали като разговор за казармата..

Офлайн

#187 2012-01-01 16:14:26

sak2000
Потребител

Ами незнам... mislitel  И за и против съм.... има си своите минуси и плюсове... rakia  bira  koz

Който не е с нас е против нас!

Офлайн

#188 2020-08-12 14:06:26

sektorGG
Потребител

влизам, крещя ''кур за литекс'', излизам

Офлайн

#189 2020-08-12 19:08:03

ВИНАГИ С НАС
Потребител

Твърдо съм ЗА връщане на казармите!Там се учиш на ред и дисциплина!Майка ми като бях малък ми казваше-мъж,който не е бил в казармата не е мъж и жена,която не е раждала не е жена!

Офлайн

#190 2020-08-13 17:35:38

Бай Ставри
Потребител

ВИНАГИ С НАС написа:

Твърдо съм ЗА връщане на казармите!Там се учиш на ред и дисциплина!Майка ми като бях малък ми казваше-мъж,който не е бил в казармата не е мъж и жена,която не е раждала не е жена!

Абе майката си е ебало,ейй

Офлайн