Форум - Hooligans.bg

HOOLIGANS.BG - Форум

ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

Не сте регистрирани.

#1 2008-08-31 21:03:25

yourboy
Потребител
Регистриран: 2008-06-26

Локомотив Пловдив - мачове, отбор, треньори, проблеми

Днес Локомотив загуби от Левски по престъпен начин.Всеки,който е присъствал на стадиона или е гледал мача по ТВ е забелязал начина на свирене на съдята.Питам нужно ли е да нахлуваме и да прекъсваме мачове?!До кога БФС ще подкрепя софийските грандчета лефски и цецка???Този същия съдия даде дуспа на цецка в петата минута на Лаута.Цяла България ви видя колко струват така наречените евробойци.Говеда,едно нещо ще ви кажа-ВИЕ НИКОДА НЯМА ДА ВИДИТЕ ФУТБОЛИСТИТЕ ВИ ДА ПЛАЧАТ СЛЕД ЗАГУБА И ДА НАХЛУВАТ В СЕКТОРА ВИ ПРЕЗ РАЗКЪСАНИ МРЕЖИ.ВИЕ НИКОГА НЯМА ДА ВИДИТЕ В ВАГНЕР,БИСТРОН И КОМПАНИЯ ПЛАМАКЪТ,КОЙТО ЛОКОМОТИВЦИ ВИДЯХМЕ В МИТКО ИЛИЕВ И РУМЕН ГОРАНОВ.ЗАВИНАГИ ЧЕРНО-БЯЛ!!!

Офлайн

#2 2008-08-31 21:23:06

small hooligans
Потребител
Регистриран: 2008-07-18

Re: Локомотив Пловдив - мачове, отбор, треньори, проблеми

ли4и си 4е садията сфире6е за Левски . Аз бях на ма4а и  изоб6то няма6е дуспа . И след като Левски вкарака последния гол на6ата публика се разгневи и запо4наха да хвар4ат бутилки и камани. А пьк феновете на  Левски подкрепяьа мн малко своят отбор. Ние постоянно пеехме. Аиде Локо за теб живеем и ние за тебе 6те умрем .

Последна редакция от small hooligans (2008-08-31 21:25:13)

ЛОКО И ВОДКА ДО ГРОБ  !

Офлайн

#3 2008-08-31 21:35:03

urban_order_1912
Потребител
Регистриран: 2008-07-19

напомня ми за 2004 година  metal  по сащия начин подкрепяха буферите когато станаха шампиони  koz

Офлайн

#4 2008-08-31 21:37:50

yourboy
Потребител

urban_order_1912 написа:

напомня ми за 2004 година  metal  по сащия начин подкрепяха буферите когато станаха шампиони  koz

А гола в последната минута,напомня ли ти как ви ебахме последното дерби?

Офлайн

#5 2008-08-31 22:09:07

urban_order_1912
Потребител
Регистриран: 2008-07-19

Напомня ми само как 1 мафиот ви купи и ви купи парвенството  с парите от мартвите хора а вие ся му се кланяте  smqh

Офлайн

#6 2008-08-31 22:18:18

mihail
Потребител
Регистриран: 2008-07-23

За каво коментирате сините измекяри? Правят бойкот, който продължава до нередовтияг гол. След това всички са щастливи. Играчите пак са герои. Гонзо пак вкарва след фау. Левски пак си е същия отбор. С цигански средства се стига до победата. Немога да разбера как може да се радват на уредени мачове.

Искат завръщането на убиеца на българския футбол - Наско Сираков. Защо?
Защото, уреждането на мачове ще е по лесно.

Това  сте вие сини боклуци.

Кокала: Сектор Б е на кефевоо!

Офлайн

#7 2008-08-31 22:25:55

Drazki
Потребител
Регистриран: 2008-07-22

Да и понеже нас толкова ни побутват съдиите, ето кво се случи в Сливен:
- 2 Дузпи
- Червен картон за игра за топката и без да има докосване с противниковия играч
- Гол отбелязан след груб фал към средата на терена
- Гол отбелязан докато имаше две топки на терена
- Отменен наш гол
В Ловеч да ти напомням ли пак какво се случи и на кой отбор са показвани най-много картони? smqh Сигурно и ние като ви одумкахме с 2:0 съдията е бил виновен. Колкото до мача ви с лефски имаше нарушение срещу вратаря при последния гол, дори коментатора дето беше върло говедо си го призна. Очуди ме, че им дадохте напън, защото като изключим последните мачове все сте им подлоги големи ... За съжаление сега явно тая роля я играе Ботев.

Офлайн

#8 2008-08-31 22:34:23

yourboy
Потребител

Смърт за шопия!Само това ще оправи българския футбол.
Да вмъкна само нещо:този същия съдия свиреше и дуспата на цска срещу нас миналия сезон на Лаута.Ах колко жалко е да си шопски продажник!
снимки от мача:
http://i50.servimg.com/u/f50/11/30/58/53/loko10.jpg
http://i50.servimg.com/u/f50/11/30/58/53/loko_110.jpg
http://i50.servimg.com/u/f50/11/30/58/53/loko_210.jpg

Офлайн

#9 2008-08-31 23:02:06

mihail
Потребител
Регистриран: 2008-07-23

С последната снимка се гордеете?  smqh

Кокала: Сектор Б е на кефевоо!

Офлайн

#10 2008-08-31 23:43:26

LSYB
Потребител
Регистриран: 2008-05-25

Да прав си цяла България ви видя кви сте смешни.За първи път виждам толкова цигани на стадион в България ..... И то отворени ...  За първи път виждам скинар до  кежуал до мангал да се прегръщат и да пеят заедно .... А за мача, след малко ш гледам репорт и ше ви кажа редовен ли беше гола или не

България над всичко

Офлайн

#11 2008-08-31 23:50:46

yourboy
Потребител

The Boy написа:

Да прав си цяла България ви видя кви сте смешни.За първи път виждам толкова цигани на стадион в България ..... И то отворени ...  За първи път виждам скинар до  кежуал до мангал да се прегръщат и да пеят заедно .... А за мача, след малко ш гледам репорт и ше ви кажа редовен ли беше гола или не

Я кажи защо при 2:1 освирквахте играчите си и бяхте с гръб към терена,а след съдийския ви гол полудяхте и се запрегръщахте.Едва ли можеш да ми кажеш...

Офлайн

#12 2008-08-31 23:55:38

LSYB
Потребител

yourboy написа:

The Boy написа:

Я кажи защо при 2:1 освирквахте играчите си и бяхте с гръб към терена,а след съдийския ви гол полудяхте и се запрегръщахте.Едва ли можеш да ми кажеш...

През цялото време бях с гръб към терена. И играчите НЕ са освирквани ! Бяха освирквани и обиждани само Баткоф и Велев (заради "15 пияни и дрогирани .... "), а те бяха освирквани и при 2-2 и при 3-2.

България над всичко

Офлайн

#13 2008-09-01 00:25:46

speed hools
Потребител
Регистриран: 2008-08-17

МАФИЯ,МАФИЯ,МАФИЯ,МАФИЯ,МАФИЯ,МАФИЯ,МАФИЯ  ТАКОВА НЕЩО ТАКАВА СВИНЩИНА НЕЕ ИМАЛО НИКОГА НА ЛАУТА КАК МОЖЕ ТОЯ ПРОСТ САДИА ДА СВИРИ ТАКА ЗА ГОВЕЖДАТА АМА АЗ КВО ДА КОМЕНТИРАМ КОИТО Е БИЛ НА СТАДИОНА ЗНАЕ ЗА КАКВО СТАВА ВАПРОС  nervak  nervak  nervak  ТАПИ ГОВЕДА НЯМА ДА ВИ СЕ РАЗМИНЕ ТАКА СУПЕР СМЕШНИ СТЕ ЗАЩО ВИНАГИ НА ВАС ТРЯБВА ДА ВИ ПОМАГА САДИАТА ВЕ ЗАЩОТО НЕМОЖЕТЕ ДА СЕ ОПРАИТЕ САМИ ЗА ТВА СЕ НЯКОИ ТРЯБВА ДА ВИ ПОМАГА АВЕ ВИЕ СТЕ ПРОСТО NO COMENT...  ТАКЪВ ЛИ ОТБОР ТРЯБВА ДА ПРЕДСТАВЯ БЪЛГАРИЯ В ЕВРОПА  dolu  НЕ ВИЕ СТЕ СЕЛЯНИ ОТИВАИТЕ ДА ИГРАЕТЕ НА СЕЛО НЕ ВИ Е ТУКА МЯСТОТО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ТАПИ ГОВЕДААААААААААА    nervak

Последна редакция от speed hools (2008-09-01 00:33:50)

Офлайн

#14 2008-09-01 00:29:35

LSYB
Потребител

Оле докъде стигнахме .... Хора, които не могат да пишат на правилен български език да ми казват "селянин" .... Да сте чували в часовете по български език (опа в Столипиново май не учите), че в азбуката ни има буквата "ъ"

България над всичко

Офлайн

#15 2008-09-01 00:32:05

speed hools
Потребител
Регистриран: 2008-08-17

ТВА Е АКО ТВА отборче ПРОДАЛЖАВА ДА СИ СЕДИ В А ГРУПАТА ТОЯ БГ ФУТБОЛ НИКОГА НЯМА ДА СЕ ОПРАИ АМА КАК ЩЕ СЕ ОПРАИ ВЕ КАТО ТЕЯ СЕЛЯНИ ОТ ШОПИЯ месека и weffffffskur СЕДЯТ ОЩЕ В А ГРУПА АМА ТО НЯМА КОИ ДА НИ ЧУЕ САМО ЕДНО ЩЕ ВИ КАЖА БЪЛГАРИЯ Е СОФИЯ ЛЕВСКИ ЦСКА СА БФС БФС Е ЛЕВСКИ ЦСКА ТВА Е  nervak  nervak  nervak  nervak  nervak  nervak  nervak

Последна редакция от speed hools (2008-09-01 00:35:33)

Офлайн

Board footer