Форум - Hooligans.bg

HOOLIGANS.BG - Форум

ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

Не сте регистрирани.

#3001 2016-12-23 18:09:10

ludfilm
Потребител
Регистриран: 2016-08-27

Re: Политиката в България

rzE написа:

Kude_e_dunav_hool2 написа:

Сандански написа:

kolko pa da e seriozna taq rabota za bezraboten 4ovek.

Ей трол долен, аз съм щастливо безработен и май не се очертава да заработя скоро, така че.. kur  smqh

Какво се радваш, че вашите са емигранти и ти пращат пари?

Radva se che nameri toq sait i jivota mu veche ima smisul, kato hrani po cql den pripoznavachite   smqh

Офлайн

#3002 2016-12-29 13:44:06

Алекс
Потребител
Регистриран: 2010-05-15

632 , 681 , 1876 , 1878
Никога не забравяй , че си Българин !

http://prikachi.com/images/174/5708174n.jpg

Офлайн

#3003 2016-12-29 13:54:28

ge666a
Потребител
От: СТОЛИЦАТА
Регистриран: 2011-08-15

тоя само като му видя мазната селско - мутренска физиономия и ми се досира. ебати клоуна прост.

Drinking boys

Офлайн

#3004 2016-12-29 13:56:49

tabloto_ne_raboti
Потребител
Регистриран: 2010-08-31

В България каквото и теза да се издигне, все ще има някой да каже ето го новия Левски. Дори и  Лабрис или madafaka.  smqh

Офлайн

#3005 2017-03-02 19:43:47

Levent Nazifoglu
Потребител
Регистриран: 2015-12-16

Има ли тук симпатизанти на "Да, България"???

Ако има, нека гледат видеото с техен кандидат-депутат - https://www.vbox7.com/play:91fa752bec

Рязаният педал, говори изключително подигравателно за Левски, Симеон Велики, българската история... Всичко е поднесено с ирония, Османската Империя били много толерантни с нас, а Левски е осмиван и сравнен с комиксов герой. Дори бива наречен ЛАЙНО!!! Уж като цитат от някакъв разговор между деца...

Много, много гнусно! Имах минимални симпатии към тази партия, но такава гавра като този рязан педерунгел, не са си позволявали дори ДПС и ДОСТ!!!

Този РЯЗАН ИЗРОД е, забележете, ОБРАЗОВАТЕЛЕН ЕКСПЕРТ в партията на Христо Иванов! Тоест, помиярът ще дава тон какво да пише в учебниците!!!

Последна редакция от Levent Nazifoglu (2017-03-02 21:05:04)

Офлайн

#3006 2017-03-02 20:20:51

FALLOUT
Потребител
От: Банишора
Регистриран: 2010-12-28

ХАХАХАХАХА това някаква шега ли е бе???

Офлайн

#3007 2017-03-02 21:07:41

fan 1986
Потребител
От: София
Регистриран: 2013-11-19

Levent Nazifoglu написа:

Има ли тук симпатизанти на "Да, България"???

Ако има, нека гледат видеото с техен кандидат-депутат - https://www.vbox7.com/play:91fa752bec

Рязаният педал, говори изключително подигравателно за Левски, Симеон Велики, българската история... Всичко е поднесено с ирония и по много гнусен начин. Обяснява колко толерантна била Османската Империя, а Левски е осмиван и сравнен с комиксов герой. Дори бива наречен ЛАЙНО!!! Уж като цитат от някакъв разговор между деца...

Много, много гнусно! Имах минимални симпатии към тази партия, но такава гавра като този рязан педерунгел, не са си позволявали дори ДПС и ДОСТ!!!

Този РЯЗАН ИЗРОД е, забележете, ОБРАЗОВАТЕЛЕН ЕКСПЕРТ в партията на Христо Иванов! Тоест, помиярът ще дава тон какво да пише в учебниците!!!

Много гнусен мангал nervak Тоя бие даже и ДПС и ДОСТ, вярно. Аз лично не знам за коя партия да гласувам, всички са долни, гнусни измамници.

Офлайн

#3008 2017-03-02 21:13:50

Kude_e_dunav_hool2
Потребител
Регистриран: 2014-10-04

Лабриса и Сандански, Да България или Нова Република подкрепят?

Офлайн

#3009 2017-03-02 22:07:06

Сандански
Потребител
Регистриран: 2011-05-04

"Да, България" е проект, чиято цел е да се финансират определени хора. Едва ли някой от тези, създали тва нещо, се заблуждава, че ще влезе в парламента, камо ли да управлява. А колкото до клипа - да, има някои верни, други необосновани, а трети полуверни неща. Но наистина не разбрах защо сте се разпалили толкова?

Истината за дейността на Левски е следната: В апогея на комитетското движение, членове са само около 1200 души. Същото е и при Филики Етерия на гърците. Васил Левски е наистина много хубава и чиста личност в българската история с прекрасни идеи, само че създадената от него комитетска мрежа не е имала масов характер поради две прости причини: Съвпадението с Танзимата в Османската империя, властта е реформирана и специално българските земи са от огромно значение за империята, която вече е загубила безвъзвратно Египет и Сирия. Наистина животът на хората се подобрява, а именно селският живот. Селяните все пак съставляват 90% от населението. Тях не можеш да ги спечелиш с либералните и национални идеи, характерни за зараждащата се буржоазия, а по-скоро с аграрна реформа, която по българските земи вече се извършва. По същата причина пада Първата република във Франция.

Другото, което е важно да се спомене: Данъците в Османската империя на християните се събират от църковните институции и от общините, в чието управление влизат първенците на селото, т.е. християни, т.нар. чорбаджии. Те нямат полза от едно освобождение на България, неслучайно след краха на въстанието чорбаджиите водят Каблешков и го предават на турците. Винаги през цялата история на това чуждо господство е имало посредници между населението и властта.

Това, което е невярно от всичко казано, е твърдението, че християните и евреите плащат един допълнителен данък - това ги различавало от мюсюлманското население. Християните плащат допълнителни данъци, тяхната дума в съдилищата няма стойност срещу думата на правоверен, също така не могат да участват в политическия живот и административния апарат. Нямат правото да носят оръжие. (Изключение от това правило има. Най-вече сред селата, които охраняват проходите или пограничните райони. Границата между хайдутин/клефт и такъв охранител е много тънка.) През втората половина на 19-ти век под натиска на Великите сили империята се либерализира и качеството на живот се вдига. Много от изброените по-горе ограничения отпадат. Естествено, от тези правила има големи изключение. Гърците, например, са окупирали 4 много важни ключови длъжности в империята. И при тях има разкол, когато избухва революцията. Така известните на всички фанариоти са против подобно нещо, много от гръцките търговци не желаят промяна на положението.

Проблемите са многостранни и всяка гледна точка е само наполовина истинна.

Последна редакция от Сандански (2017-03-02 22:11:50)

trai be papagalche

Офлайн

#3010 2017-03-03 11:58:28

ge666a
Потребител

fan 1986 написа:

Аз лично не знам за коя партия да гласувам, всички са долни, гнусни измамници.

Не гласувай за никой, всички са един дол дренки и като цяло играят за един отбор, отборът на статуквото!

Drinking boys

Офлайн

#3011 2017-03-03 12:15:00

prosto_ultras
Потребител
Регистриран: 2009-10-28

ge666a написа:

fan 1986 написа:

Не гласувай за никой, всички са един дол дренки и като цяло играят за един отбор, отборът на статуквото!

И сега ще изскочи някой гений на мисълта който ще ти каже.. после да нямаш претенции кой те управлява или вие какво искате пак ли ДПС да управлява? smqh  smqh  smqh

Against modern football!!!!

Офлайн

#3012 2017-03-03 13:42:18

19spartak18
Потребител
Регистриран: 2011-11-07

Един ден в годината сме патриоти, утре ще сме си същите идиоти !!!

Най-безнадеждно поробен е този, който грешно смята, че е свободен !!!

Офлайн

#3013 2017-03-03 15:29:04

ge666a
Потребител

prosto_ultras написа:

ge666a написа:

fan 1986 написа:

И сега ще изскочи някой гений на мисълта който ще ти каже.. после да нямаш претенции кой те управлява или вие какво искате пак ли ДПС да управлява? smqh  smqh  smqh

Слагам си ги на патката всичките! Аз разлика между дпс и обединени патриоти не виждам, виждам едно голямо задкулисие и един прост овчедушен народ!

Drinking boys

Офлайн

#3014 2017-03-03 20:49:40

Pompa
Потребител
Регистриран: 2013-03-29

19spartak18 написа:

Именно какво разбирате под свобода да работим за 400 лв и навсякъде да е пълно с цигани и чалга 27 години преход ни ебат и на 3 март свобода аз такъва свобода неискам един ден в годината се сещаме за България през другото време едно и също.

"Само когато последното дърво е загинало, последната река е отровена и последната риба е уловена, ще осъзнаем, че не можем да ядем пари.”

Офлайн

#3015 2017-03-03 20:57:53

ВИНАГИ С НАС
Потребител
Регистриран: 2010-09-17

Pompa написа:

19spartak18 написа:

Именно какво разбирате под свобода да работим за 400 лв и навсякъде да е пълно с цигани и чалга 27 години преход ни ебат и на 3 март свобода аз такъва свобода неискам един ден в годината се сещаме за България през другото време едно и също.

ЕМИГРАЦИЯ МУ Е МАЙКАТА !!!

Офлайн

Board footer