Форум - Hooligans.bg

HOOLIGANS.BG - Форум

ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

Не сте регистрирани.

#31 2011-04-23 16:56:45

Alexandar
Потребител
Регистриран: 2011-04-11

Re: Стадионите в България и Европа

Стадиони нямаме , но поне ни направиха една хубава спортна зала http://www.sportal.bg/news.php?news=300535  за нашата държава според мен е супер модерна .

Офлайн

#32 2011-04-23 19:50:39

mpfc1919
Потребител
Регистриран: 2009-08-23

Alexandar написа:

Стадиони нямаме , но поне ни направиха една хубава спортна зала http://www.sportal.bg/news.php?news=300535  за нашата държава според мен е супер модерна .

Давам мило и драго за мачът срещу Сърбия с който ще се открие залата. Само се надявам да се въведе системата за предварително купуване на билетите по интернет, защото за волейболистите специално ще е някакво "тепание" за билети.

Офлайн

#33 2011-04-23 19:54:34

CSKAr ot varna
Потребител
Регистриран: 2009-12-20

Alexandar написа:

Не ме разбирайте погрешно,но защо всички спортни събития трябва да са в София,все пак не само този град е България.Добре имате зала,но защо трябва да се взема волейбола от Варна?

Офлайн

#34 2011-04-23 19:55:59

Supporter
Потребител
От: София, България
Регистриран: 2010-09-10

CSKAr ot varna написа:

Alexandar написа:

Не ме разбирайте погрешно,но защо всички спортни събития трябва да са в София,все пак не само този град е България.Добре имате зала,но защо трябва да се взема волейбола от Варна?

И кой е казал, че в София ще се играе волейболът ? mislitel Тази зала се прави най - вече заради концерти и най - вече, защото сме държава в ЕС и просто НЯМА КАК да нямаме една спортна зала като хората.

Последна редакция от Supporter (2011-04-23 20:06:47)

Офлайн

#35 2011-04-23 20:10:44

Стефан
Потребител
Регистриран: 2009-07-03

За какъв чеп да е във Варна ?? Залата е по малка, винаги остават хора навън, управниците на двореца на културата и спорта са ебахти нещастниците. На тея волейболни мачове ходят накви Пълни туристи, които грам не разбират от волейбол, ама щото ще ги дават по тВ са там.... Теди Джорджо е мега зле .... абсолютно нищо не разбира от тая игра и пречи на нашите да играят, когато трябва да са най концентрирани той ги разсейва.... Атмосферата се свежда до победа и пак победа , викната 60 пъти за 1 час, и Българи Юнаци давано като тон от Т.Д. . В София ще има повече място , хората като атмосфера ще са на много по високо ниво/

Офлайн

#36 2011-04-27 21:55:43

smashthereds
Потребител
Регистриран: 2011-03-21

mpfc1919 написа:

Alexandar написа:

Давам мило и драго за мачът срещу Сърбия с който ще се открие залата. Само се надявам да се въведе системата за предварително купуване на билетите по интернет, защото за волейболистите специално ще е някакво "тепание" за билети.

И да не допускат диви хора - перничани.

"13 се образува в началото на 2011 година, когато една цифра избягва от една буква и образува нова, самостоятелна групировка. Девизът на групата стават прочутите 13 думи на Дейвид Лейн "We must secure the existence of our people without flag"

Офлайн

#37 2011-04-27 23:46:31

mpfc1919
Потребител

smashthereds написа:

mpfc1919 написа:

Alexandar написа:

Нема ядове. Аз не се имам за див debil

Офлайн

#38 2011-04-28 11:21:56

Pernishki Cska-r
Потребител
Регистриран: 2011-04-28

smashthereds написа:

mpfc1919 написа:

Alexandar написа:

А Перник имате ли го за по нисша раса ? Тва ,че некои орки срамят града незначи ,че всички са такива hm

Последна редакция от Pernishki Cska-r (2011-04-28 11:42:36)

Само ЦСКА !!!

Офлайн

#39 2011-04-28 11:30:40

Ultra Pernik
Потребител
Регистриран: 2011-04-10

Pernishki Cska-r написа:

smashthereds написа:

mpfc1919 написа:

А Перник имате ли го за по нисша раса ? Тва ,че некои орки срамът града незначи ,че всички са такива hm

ЕИ СВИНЯ а ти не си ли орк бе , или понеже ходиш на софиянци да им праиш свирки и се мислиш за голема работа   kur  за такива като тебе подлоги бе

Офлайн

#40 2011-04-28 11:32:38

mpfc1919
Потребител

Pernishki Cska-r написа:

smashthereds написа:

mpfc1919 написа:

А Перник имате ли го за по нисша раса ? Тва ,че некои орки срамът града незначи ,че всички са такива hm

Тези, които срамят са предимно в червено и синьо.. живи и здрави. Явно за всички ни има място в Перник. Уви няма достатъчно за всички тези боклуци, които ги изринаха в София. На кой му е по-зле ? А ? Този, който се прибира от единия край на града до другия за 15 минути, или на този който изкарва 15 минути само на един светофар ? А ? Блуждайте си там, и си се мислите за по-умни, по-разумни и прочие. Само вие си вярвате : )

Последна редакция от mpfc1919 (2011-04-28 11:33:24)

Офлайн

#41 2011-04-28 11:37:41

Pernishki Cska-r
Потребител

Ultra Pernik написа:

Pernishki Cska-r написа:

smashthereds написа:

ЕИ СВИНЯ а ти не си ли орк бе , или понеже ходиш на софиянци да им праиш свирки и се мислиш за голема работа   kur  за такива като тебе подлоги бе

Точно заради такива като тебе ще ни имат за по нисша раса. nervak

Само ЦСКА !!!

Офлайн

#42 2011-04-28 13:27:49

Ultra Pernik
Потребител
Регистриран: 2011-04-10

Pernishki Cska-r написа:

Ultra Pernik написа:

Pernishki Cska-r написа:

Точно заради такива като тебе ще ни имат за по нисша раса. nervak

По нисша раса от такива като тебе лизогъсци на софиянците нема бе мършо и пак ти казвам пиши ми на лични да ти покажем кой е ОРК  bira

Офлайн

#43 2011-04-28 14:42:56

Ultra48
Потребител
Регистриран: 2010-11-21

Офлайн

#44 2011-04-28 15:11:12

Svilengrad
Модератор
От: Свиленград/Плов
Регистриран: 2009-01-09
Уебсайт

Момчета от Перник, в тази тема не пишем за това кои са "орки", ако спорите за това в тема "ЗВЕРИЛНИК" моля, или на ЛС. vij

lohness: Ми не мога да кажа, че поляците ни превъзхождат като набор от песни или синхрон. Но определено имат по-добра посещаемост и по този начин ще ни надминат,ако в БГ не стане революция.

http://i37.tinypic.com/2z8qir8.jpg

Офлайн

#45 2011-04-28 17:24:36

Pernishki Cska-r
Потребител

Svilengrad1921_Ultras написа:

Момчета от Перник, в тази тема не пишем за това кои са "орки", ако спорите за това в тема "ЗВЕРИЛНИК" моля, или на ЛС. vij

Аз се извинявам ,но този не може да го издържам. bira

Само ЦСКА !!!

Офлайн

Board footer