Форум - Hooligans.bg

HOOLIGANS.BG - Форум

ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

Не сте регистрирани.

#31 2008-09-02 00:17:13

Lauta.Old.Brigade.
Модератор
Регистриран: 2008-09-01

Re: Локомотив Пловдив - мачове, отбор, треньори, проблеми

kategorie c написа:

Нека джунгалите от Столипиново да замълчат поне веднъж и все пак много от нещата които каза са верни ама цскаултрас много правилно припомни мача в Сливен,а защо не и последното вечно дерби,когато цяла България видя как един отбор ,който падаше от всеки направи хикс на Армията срещу шампиона,а сега мангал разбери че съдиите подкрепят не ЦСКА,а Лефски Подхуяне

не подкрепяд цска щот не сам им дали пари, всеки който даде пари на съдията го подпират. А относно софийските отбори и литек и сливен(от тая година) съдиите си имат особенно мнение и в спорните ситуации почти винаги свирят за тях

Офлайн

#32 2008-09-02 00:52:04

yourboy
Потребител
Регистриран: 2008-06-26

Drazki написа:

yourboy, по-голям съм ама годините нямат значение стига да не си личат. А реакцията ти е все едно това е първия сезон, който наблюдаваш. Вие преди години бяхте непоносими подлоги на говедата и не беше тогава съдията виновен, а вашето ръководство и вашите футболисти, които им лягаха всеки мач и падаха редовно с по 4-0. Научи се да мислиш малко трезво и да виждаш нещата такива каквито са. Вие трябва да сте благодарни, че футболистите ви въобще имат правото да играят както могат, защото ме съмнява ако човек като Черепа вземе отбора ви и ви нареди да падате всеки мач футболистите ви ще направят нещо. Феновете ще сте деветата дупка на кавала точно. Колкото до нашите играчи - аз съм виждал Данчо да плаче, виждал съм го как се поклонява на плакатите против Божков, виждал съм Вили да играе с пукната глава и олята в кръв фланелка, виждал съм Сакалиев при феновете, виждал съм и Гай, който безмилостно чупеше краката на Гонзо и после се обръщаше да показва средни пръсти на говедата, виждал съм Иво, който дори си метна чорапите при публиката, виждал съм Удоджи, Тошко, Тунчев и още много други, които идваха след мачовете и се здрависваха с агитката, покланяха се и пееха заедно с нас. И когато се наложеше ги псувахме, но си останаха верни по душа армейци, за които сме сигурни че никога не биха проиграли в лефски. Така че не ми разправяй за моят отбор, защото със сигурност не знаеш повече от мен за него...

Всички,които изброи са продажни копеленцааа,ама всички!Стойко малко ли го освирквахте и псувахте на Лаута,след мача дойде при нас и ни благодари.Няма да забравя когато един малчоган му подари шала си и Стойко го прегърна през мрежата.Не ми говори за реване,защото тунчеф,точно той си вкара автогола срещу Болтън последните минути и буквално прееба бъдещето на отбора ни.Не си виждал сълзи и колко болно му беше.А на следващия сезон разправя пред БНТ как настръхвал като чуел химна на цска.Ебахти пародията...българската действителност е толкова извратена,че няма накъде повече.Истината е,че млади момчета,докато не им се напълнят главите с глупости по грандовете,ще се борят до край за емблемата на родния си клуб.Всичко за пари,благодаря на Господ,че има такива моменти като тези на мача с Левски.Почуствах се за пореден път горд,че съм Локомотивец.Взимате готови играчи,сърцати играчи.Не ми казвай,че сърцата на момчета играли 2 сезона подред при вас са червени завинаги,защото не е така!Негрите дето дори не разбират български им предложили премия от хиляди левове при победа над левски и се хвърлили да трошат крака.Какво общо има това с обичта към клуба?Стойко не го интерисувате вие,него го интерисуват парите в цска.Да си видял ние да освиркваме тунчев,защото имаме причина!Да сме освирквали Жоро Илиев?Или Котев?Винаги пеем имената им когато дойдете на Лаута.Първо изгонихте Стойко,Бранеков и Иванов,напсувахте ги,освирквахте ги,прибрахте си ги като видяхте,че ядете мекия на Томов и сега ми разправяш,че футболистите ви били верни на червения клуб...

Офлайн

#33 2008-09-02 00:52:37

kategorie c
Потребител

Drazki прав си никой друг български отбор няма и никога няма да има това ,което ние имаме ,заради това нашите фенове са наи-великите,а нашият отбор най-велик,благодарим на всички армейци бивши или настоящи,които дадоха душата си за отбора и които завинаги останаха в сърцата на всички ние от сектор Г

Офлайн

#34 2008-09-02 00:59:33

kategorie c
Потребител

А що се отнася до говедата цяла България за пореден път видя че Лефски не е никакъв евробоец,и че те са футболните идиоти на Европа,всички знаем Тампере,Беверен,Олимпия и така нататък няма смисъл да изброявам, а за "великите" фенове на Локото мога само да кажа да си гледат собствения отбор,който дори не е за гледане!

Офлайн

#35 2008-09-02 01:17:01

cskaultras23
Потребител
Регистриран: 2008-06-10

yourboy написа:

Drazki написа:

yourboy, по-голям съм ама годините нямат значение стига да не си личат. А реакцията ти е все едно това е първия сезон, който наблюдаваш. Вие преди години бяхте непоносими подлоги на говедата и не беше тогава съдията виновен, а вашето ръководство и вашите футболисти, които им лягаха всеки мач и падаха редовно с по 4-0. Научи се да мислиш малко трезво и да виждаш нещата такива каквито са. Вие трябва да сте благодарни, че футболистите ви въобще имат правото да играят както могат, защото ме съмнява ако човек като Черепа вземе отбора ви и ви нареди да падате всеки мач футболистите ви ще направят нещо. Феновете ще сте деветата дупка на кавала точно. Колкото до нашите играчи - аз съм виждал Данчо да плаче, виждал съм го как се поклонява на плакатите против Божков, виждал съм Вили да играе с пукната глава и олята в кръв фланелка, виждал съм Сакалиев при феновете, виждал съм и Гай, който безмилостно чупеше краката на Гонзо и после се обръщаше да показва средни пръсти на говедата, виждал съм Иво, който дори си метна чорапите при публиката, виждал съм Удоджи, Тошко, Тунчев и още много други, които идваха след мачовете и се здрависваха с агитката, покланяха се и пееха заедно с нас. И когато се наложеше ги псувахме, но си останаха верни по душа армейци, за които сме сигурни че никога не биха проиграли в лефски. Така че не ми разправяй за моят отбор, защото със сигурност не знаеш повече от мен за него...

Всички,които изброи са продажни копеленцааа,ама всички!Стойко малко ли го освирквахте и псувахте на Лаута,след мача дойде при нас и ни благодари.Няма да забравя когато един малчоган му подари шала си и Стойко го прегърна през мрежата.Не ми говори за реване,защото тунчеф,точно той си вкара автогола срещу Болтън последните минути и буквално прееба бъдещето на отбора ни.Не си виждал сълзи и колко болно му беше.А на следващия сезон разправя пред БНТ как настръхвал като чуел химна на цска.Ебахти пародията...българската действителност е толкова извратена,че няма накъде повече.Истината е,че млади момчета,докато не им се напълнят главите с глупости по грандовете,ще се борят до край за емблемата на родния си клуб.Всичко за пари,благодаря на Господ,че има такива моменти като тези на мача с Левски.Почуствах се за пореден път горд,че съм Локомотивец.Взимате готови играчи,сърцати играчи.Не ми казвай,че сърцата на момчета играли 2 сезона подред при вас са червени завинаги,защото не е така!Негрите дето дори не разбират български им предложили премия от хиляди левове при победа над левски и се хвърлили да трошат крака.Какво общо има това с обичта към клуба?Стойко не го интерисувате вие,него го интерисуват парите в цска.Да си видял ние да освиркваме тунчев,защото имаме причина!Да сме освирквали Жоро Илиев?Или Котев?Винаги пеем имената им когато дойдете на Лаута.Първо изгонихте Стойко,Бранеков и Иванов,напсувахте ги,освирквахте ги,прибрахте си ги като видяхте,че ядете мекия на Томов и сега ми разправяш,че футболистите ви били верни на червения клуб...

Абе ти тука си изписал толкова редове и кой от кой по глупав!Първо за Стойко.Него го познавам още перди да дойде в ЦСКА и мога да ти кажа,че ходеше с червена тениска още докато играеше в мазута.Изобщо не го познаваш какъв е така,че неговори.А за това,че бил прегърнал някакво дете в публиката хехе еми ти какво очакваш да му удари шамар ли?! negur Освен това Стойко беше в сектор Г при публиката на дербито когато вече небеше в ЦСКА така,че коментара е излишен.А ние никога не сме го псували недей да ядеш лайна!За това,че Тунчев ревял след като си вкарал автогол и закопал отбора......а какво да парви да ликува затова,че е провалил всичко ли?Какви са тия дебилски доводи.Стойко,Бранеков и Иванов не сме ги гонили ние изгони ги ръководството,а ние никога не сме ги псували бе ташак стига си говорил простотий.За Стойко вече казах,а Бранеков и Иванов са от школота ни защо да ги псуваме.Ех ма,че си прост.Мислех те за по-свестен ама с тия глупости и измишльотини които написа в тоя пост ми падна в очите.А защо некажеш нещо за Данчо за Вили?И двамата съм ги виждал да плачат при загуби и двамата съм ги виждал да пеят с нас и двамата никога не отказват да поговорят с който и да е фен след края на мача пред А сектор.Не си мислете,че само вие по-малките отбори и тези от провинцията имате футболисти които милеят за отбора.А ти недей да говориш толкова глупости и измишльотини граничещи с лъжи!А и за Гай,не толерирам негрите които немогат дори да говорят на български ама тоя псуваше говедата къде що ги види независимо дали фенове или футболисти!Незнам дали от любов към ЦСКА или просто му е такъв характера,но това си е факт.

Последна редакция от cskaultras23 (2008-09-02 01:18:57)

НАШАТА ВЯРНОСТ ПЛАШИ ВРАГОВЕТЕ НИ!CSKA SOFIA HOOLIGANS ARMY

Офлайн

#36 2008-09-02 01:58:20

LSYB
Потребител
Регистриран: 2008-05-25

Левски е виновен за всичко.Левски е виновен, че гаджетата ви са в мензис, Левски е виновен че нямате пари, Левски е виновен че сте се напили и са ви били пред дискотеката, Левски е виновен за световния глад, Левски е виновен за изчезването на Атлантида и т.н и т.н.

И да виждал съм как Гонзо играе със спукана глава, виждал съм как Драгич пее 5 реда над мен, виждал съм как Жоро дере гърло редом с нас, виждал съм как Топчо играе на един крак, виждал съм как Ицо играе с тежка настинка, вчера видях и как Жоазиньо се бори,надскача и дори тръгва на бой на човек по-голям от него 2 глави ....

И в заключение:Левски е виновен ;]

България над всичко

Офлайн

#37 2008-09-02 03:04:02

L.H.
Потребител
Регистриран: 2008-08-05

Categorie C ,айде пък и ние да кажем нещо а?! Ей чорбари гнусни миризливи я престанете да си налагате смешните мнения породения от миниатюрните ви мозъци.Гай милеел,Удоджи минал и му подал ръка,третия се поклонил на някво знаме,абе вие или наистина сте дебили или незнам и аз какво.Никой от вас кретени неможе да ме убеди че грозните ви негри се раздават за емблемата на клуба(пример при първата неплатена заплата побягват в неизвестност).Никога няма да разберете какво е футболист да обича клуба наравно с фен на отбора НИКОГА!!! С очите си видях как с/у Левски Митко Илиев,макар и за мен слаб футболист(изключвам последните му изяви,където е учудващо добър)му идваше да забие едно круше на подскачащи около него циганин Жоазинио,не защото е направил нещо,а за това че вече няма сили да го догони и се чуди какво да измисли.Вие Измислени фенове никога няма да видите футболисти,за които важи правилово сърцето иска тялото неможе,защото точно това се случи с/у Левски в неделя.Истината е една Левски и ЦСКА прибират всичко по добро на пазара,а ние с президент-ша няква грозна лелка сме обречени да играем с футболисти,които си дават сърцето и душата за Локото но за пари отиват да играят другаде. И последно абе ей гнусни чорбари айде стига сте ревали бе,айде стига с тоя Сливен,това е единствения мач ,който аз съм гледал да порежат ЦСКА сериозно и вие вече сте ебахти и страдалците ебахти мъчениците,ама тва е като не си свикнал да се подиграват разни плешиви педераси облечени в черно с отбора ти така ще е.Колкото повече страдаш толкова по голям фен ставаш.Правете си изводи и не ни занимавайте със слабоумните си писания.

Офлайн

#38 2008-09-02 05:21:55

Drazki
Потребител
Регистриран: 2008-07-22

Еххх тия столипиновски мангали, еххх!

yourboy написа:

Кой не е бил продажен в А група бе тъпанари, кой е тоя слабоумник дето вярва, че всичко в отбора му е феърплей, кой? И то особено вие, дето цяла България ви знае, че сте сини подлоги и въпреки всичко дори имате някакви приятелски отношения с говедата. Стойко е бил в Сектор Г толкова пъти, че едно прегръщане на някво лапе през оградата е НИЩО, Стойко е пял толкова пъти и толкова песни с нас, че едно "благодаря" е НИЩО, разбирате ли бе идиоти? Още когато играеше в Нефтохимик не криеше пристрастията си, а аз тогава бях по стадионите и му следях изявите. Вие сигурно сте разбрали, че такъв играч съществува едва когато е започнал да играе при вас, откъде се взехте, че ще ни обяснявате какъв бил Стойко бе нещастници? Дори на последния мач срещу Спартак Вн всички му пляскаха и никога не се е чуло някой да го освирква. Ебахти гнусните мангалски лъжи! И да ти кажа още нещо за Стойко - умишлено не взе участие в онова продадено и мръсно първенство, когато Черепа беше на власт. Той беше единия от малкото играчи, които си поставиха кариерата на риск, но отказаха да лягат на смешни отбори като Беласица и Марек!

http://www.cska.net/gallery/albums/uploads/stoyko_slavia_radost.jpg

Ето за тоя Стойко говориме, в случай че не сте разбрали! И естествено, че Тунчев ще изтръпва на Армията, при положение че никъде другаде не се прави такава атмосфера. На мача с Бешикташак целия стадион го аплодира и му скандира името, а пък след като вкара втория гол да не говорим. Колкото до въпросните негри - обичта на футболиста не се изразява в това, което прави извън стадиона, а и по време на мач. Аз съм виждал как Гай на цената на всичко спира всякакви нападатели без да му пука дали са Ливърпул, дали са Байер или Лефски. И същия той ги нареждаше говедата пред медиите както му дойде и можеш да бъдеш сигурен за него и за още много други, че никога няма да стъпят на герена. Юношите също никога не са били псувани, поредните мангалски лъжи!

Categorie C ,айде пък и ние да кажем нещо а?! Ей чорбари гнусни миризливи я престанете да си налагате смешните мнения породения от миниатюрните ви мозъци.Гай милеел,Удоджи минал и му подал ръка,третия се поклонил на някво знаме,абе вие или наистина сте дебили или незнам и аз какво.Никой от вас кретени неможе да ме убеди че грозните ви негри се раздават за емблемата на клуба(пример при първата неплатена заплата побягват в неизвестност).Никога няма да разберете какво е футболист да обича клуба наравно с фен на отбора НИКОГА!!! С очите си видях как с/у Левски Митко Илиев,макар и за мен слаб футболист(изключвам последните му изяви,където е учудващо добър)му идваше да забие едно круше на подскачащи около него циганин Жоазинио,не защото е направил нещо,а за това че вече няма сили да го догони и се чуди какво да измисли.Вие Измислени фенове никога няма да видите футболисти,за които важи правилово сърцето иска тялото неможе,защото точно това се случи с/у Левски в неделя.Истината е една Левски и ЦСКА прибират всичко по добро на пазара,а ние с президент-ша няква грозна лелка сме обречени да играем с футболисти,които си дават сърцето и душата за Локото но за пари отиват да играят другаде. И последно абе ей гнусни чорбари айде стига сте ревали бе,айде стига с тоя Сливен,това е единствения мач ,който аз съм гледал да порежат ЦСКА сериозно и вие вече сте ебахти и страдалците ебахти мъчениците,ама тва е като не си свикнал да се подиграват разни плешиви педераси облечени в черно с отбора ти така ще е.Колкото повече страдаш толкова по голям фен ставаш.Правете си изводи и не ни занимавайте със слабоумните си писания.

Сега да му прочетем и на тоя мангал изцепките ... Първо, не на "някакво" знаме, а трансперанта гласеше точно "Вие се радвате на купата, ние питаме къде е титлата?". Ако това Данчо да се съгласи с феновете е нищо, какво е това Стойко да е прегърнал някакво лапенце бе тъпоглавци? И си противоречиш, умнико, нали ужким играчите ви не играели за пари, а пък после излиза че отивали в други клубове, защото оная лелка не им плащала? Ключовата дума е "сериозно" иначе са ни рязали и друг път, а вие с вашата дузпа колко ще я дъвкате? Така че недей вика стига сте ревали защото не ние сме пуснали тема за съдийството в Сливен...

Офлайн

#39 2008-09-02 10:15:00

yourboy
Потребител

L.H. написа:

Вие Измислени фенове никога няма да видите футболисти,за които важи правилово сърцето иска тялото неможе,защото точно това се случи с/у Левски в неделя.

Ето това се опитвам да им кажа!Не мога да разбера,защо трябва да имаме някакви приятелски взаимоотношения с говедата.Не намесвай ръководство когато ти удисва.Ръководството било изгонило Стойко и Иванов,не феновете.А преди години като сме клякали на лефски,ние феновете сме били виновни,а не ръководството.Ръководството е съвсем различно нещо,няма нищо общо с момчетата в отбора.Човек ти не можеш да разбереш,че ние и при загуба се поздравяваме!Тоя сезон имаме 2 равни мача и 2 загуби.При всеки един от мачовете(изключвам този с Цска) всеки един футболист минава по сектора за да се поздрави с феновете.При срамната загуба от сливен това стана ли при вас?Или само се обърнаха да ви видят дали сте още на стадиона?Стойко в мача за Купата толкова много го псувахте и освирквахте,все едно беше Гонзо.Иван Иванов,ваша юноша бил...и какво като беше ваша?Да не би да сте го направили играч вие?Вие ли му дадохте първи шанс а се докаже в дербитата?
А левски през целия мач до 75 минута с гръб към терена.Отбора им мачка изпуска положение след положение,ония не подкрепят.Като изравниха и вкараха последния гол полудяха.Сега срещу Жилина ще го лапнат и пак ще има освирквания на играчи и т.н.Аз не мога да си представя как можеш да напсуваш собствен играч ebasi или да го освиркваш при игра с топката.Изключвам Гонзо,който е от Пловдив,но не показва никакво отношение към нас феновете.Медийте ви размътват мозъците на младите играчи,готови да се раздават до край.Нали не мислиш,че Стойко се върна заради вас?Или заради фланелката дето носи под екипа?Върна се защото там се въртят парите.Влади Златинов,който сега ви е в отбора,да не би да играе за червената фланелка?Играе заради парите и славата,която получава.Сещам се един гол беше вкарал срещу вас 2005 година,след този гол почна да се говори за негов трансфер при вас.От там нататък игрите му станаха меко казано трагични.Кога ваш играч е останал не за пари,само заради феновете.Пример при нас Въндев.Бутат го при Сливен и не му предлагат никаква заплата от тук.Гонят го.Но остава заради феновете.Като отиде в Сливен,никога няма да види 10 000 човека как дерат гърла или го аплодират.В крайна сметка от втория път го изгониха да си ходи,все пак и той е човек,пари за семейството и т.н.Данчо,аз съм го признал наистина се бори много и скача дори на бой.Може да ни дразни публиката,но така е бори се за името на Цска.Велизар е един симулант,който при всяко съприкосновение с топката пада.Много често получава и дуспа.Не всичко във футбола е пари,жалко че футболистите не могат да го разберат.

Офлайн

#40 2008-09-02 12:12:14

destroyer
Потребител
Регистриран: 2008-06-18

Момче млад си още не разбираш нещата.Футболът стана индустрия за милиони,а футболистите играят вече главно за пари.Свърши тая ще умрем за отбора,за фланелката било е някога,когато спорта беше забавление за хората.Мислиш ли че на играчите на Локо Пловдив ги боли за вас съмнявам се.Всеки един от тях ако утре го продадът в София ще разправя,че от дете е бил Цесекар или Лескар,но това не ги прави предатели.Предател за мен е Г.Христов,който не само долно измами отбора,треньора и президента си,а и се криеше като мишка до арбитража.Такъв футболист няма да прокопса,защото в него е заложено предателството.Ако беше мъж щеше да каже искам в Лески продайтеме,но той избра да бъде подлого.Ако беше точен щеше да вкара поне някакви пари в бедния си отбор,но се надявам съдът да накаже крадците и да му забрани да играе.И накрая прекалено малко футбол си гледал за да си позволяваш да обиждаш ЦСКА-този отбор е нещо,което няма аналог в Европейската история.Влез в интернет прочети,погледай и ще разбереш,какво значи за спорта в България нашият отбор.Не като някои други заели мястото,което не им се полага и лишили от футбол цял град.Да  Локомотив Пловдив е един от големите отбори в България,но трябваше да си играе и влезе в Агрупа честно,а не с лиценза на Велбъжд и неговите играчи.Затова винаги ще харесвам повече Ботев,защото мина през хиляди перипетии,но честно и почтенно си извоюва мястото и макар да е почти винаги на ръба феновете трябва да са доволни,че отбора е наистина пловдивски,а не някакъвси от никъде,който само е сменил мястото и фланелките.

Офлайн

#41 2008-09-02 14:41:19

L.H.
Потребител

destroyer щом гледаш футбол отдавна трябва да си наясно и с един друг перипет през който мина Ботев нарича се "оставане в А група благодарение на държавния глава" не ми говори за перипети защото незнаеш какво е да си в "Б" група,точно вие нямате никакво право да говорите за несгоди,защото незнаеш какво е да гледаш отбора си в "Б" група пред препълнени трибуни

Офлайн

#42 2008-09-03 08:45:37

Chefo1948
Потребител
Регистриран: 2008-08-10

The Boy написа:

Да прав си цяла България ви видя кви сте смешни.За първи път виждам толкова цигани на стадион в България ..... И то отворени ...  За първи път виждам скинар до  кежуал до мангал да се прегръщат и да пеят заедно .... А за мача, след малко ш гледам репорт и ше ви кажа редовен ли беше гола или не

1во Няма нищо лошо който обича футбола да ходи на стаиона и да подкрепя любимия си отбор, бил той циганин, кежуал, скинар и т.н.

2ро че говедата са отбора на властта, полицията и мафията "това го знае всяко хлапе". Нормално е да бъдат подкрепяни от съдии, съийски комисии БФС и т.н.

Последна редакция от Chefo1948 (2008-09-03 08:46:28)

Офлайн

#43 2008-09-03 10:08:12

yourboy
Потребител

До къде стигнахме...чорбари и говеда да дават акъли какво било да се играе в Б група  shok Когато станахме шампиони бяхте по 100 човека на мач,сега при три поредни загуби сте с гръб към терена,представям си ако не бяха съдийте и в неделя бяхте паднали  ebasi

Офлайн

#44 2008-09-03 10:54:25

LSYB
Потребител
Регистриран: 2008-05-25

Chefo1948 написа:

The Boy написа:

Да прав си цяла България ви видя кви сте смешни.За първи път виждам толкова цигани на стадион в България ..... И то отворени ...  За първи път виждам скинар до  кежуал до мангал да се прегръщат и да пеят заедно .... А за мача, след малко ш гледам репорт и ше ви кажа редовен ли беше гола или не

1во Няма нищо лошо който обича футбола да ходи на стаиона и да подкрепя любимия си отбор, бил той циганин, кежуал, скинар и т.н.

2ро че говедата са отбора на властта, полицията и мафията "това го знае всяко хлапе". Нормално е да бъдат подкрепяни от съдии, съийски комисии БФС и т.н.

Намери кой да ми говори за отбора на власта  smqh В никоя нормална страна истински скинар, не може да стой, да се радва и да пее рамо до рамо с циганин  smqh Ебати скинара е тогава  smqh .

А колкото до yourboy - стоенето с гръб, беше срещу Емо Велев, както и всички обиди през мача, заради изявлението му, че сме пияни и дрогирани, набий си го в главата и стига мрънкай едно и също.

България над всичко

Офлайн

#45 2008-09-03 14:54:51

L.H.
Потребител

The Boy пич тъп ли си или просто се правиш на такъв?Искам ти лично да ми покажеш скинар до мангал,дай снимка та и аз да видя,защото от доста години съм по мачове а такова нещо не съм видял!Не отричам че в публиката на Локо има цигани,а в коя публика ли пък няма ?! Единствената разлика е че просто при нас няма обособени сектори,да се вижда кое е агитка и кое не,аз досега не съм видял циганин дето да запее някоя от песните за отбора.Нито пък да ходят по гостувания...Нали именно това е агитката,тези които пеят,ходят по гостувания,скандират непрестанно.Айде спрете с тия приказки наизуст щото вече ставате смешни "цигани и скинари се прегръщали" и тва съм убеден че ги пише някъв 13 годишен хлапак който през живота си не е идвал на Лаута!

Офлайн

Board footer